Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biały zaskórniaczek

jak sie pozbyć białych zaskórniaczków?? czym smarujecie??

Polecane posty

Gość biały zaskórniaczek

hej dziewczynki to wlasnie mam do was takie pytanie czym wy smarujecie te biale zaskorniaczki małe?? czy je od razu wyciskacie?? bo niektore sa bardzo plytko i szybko wychodzą , a niektore sa bardzo gleboko i choć nie wiem jakbym je gniotła to i tak nie chca wyjśc , jak wy sobie radzicie z tymi glębszymi?? naczylalam sie i naogladalam fotek jednej dziewczyny z topiku o nalogowych wyciskaczkach i nie chcialabym tak wygladac , wiec prosze poradzcie jak sobie radzic?? ostatnio cos mi zaczelo wyskakiwac i nie wiem jak sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały zaskórniaczek
wszytskie taka piekna cere macie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podskórniaczek
Wiesz co, ja już nawet przestałam zakłądać topiki o zaskórniakach (zamkniętych, tzn.tych białych właśnie, a nie czarnych wągrach), bo widocznie wszyscy to mają w dupie, albo rzeczywiście mają takie cudne cery. Nigdy nikt mi nie odpisał, wiec wątpię zeby tutaj też się ktoś wypowiedział. Moze trochę porwokuję teraz, bo wciąż liczę, że ktoś się moze zlituje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolcia
ja tez mam ten problem, troche pomaga mi na to żel oczyszczający Garnier ale i tak nie ma efektu takiego jak by sie chciało..ehhh szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytskie zaskorniaki swiata
łączmy sie, i pomagajmy sobie!!! ja np smaruje je żelem davercin, to wysusza, ale od wycizkania nie moge sie powstrzymać, prosze pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASKÓRNIAKI TO OSZCZĘDNOSCI
A ZASKÓRNIKI TO WĄGRY!!! BANDA DEBILI :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziakk
oczyszczanie u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telkom
wiem że to nie na temat ale może ktoś mi pomoże bo niewiem co trzeba zrobić aby otrzymywać sms-y z internetu jestem w sieci IDEA.i jeszcze jedno jak się pisze własne topiki jakoś nie mogę do tego dojść.odpowiedź umiem ale ze swoim tematem mam problem.proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziakk
trzeba wysłac sms-a o treści chyba Internet, wszystko jest opisane na stronie idei w regulaminie bramki smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spieprzac z smsami
zaskorniki czy zaskorniaki nie ma roznicy piszcie jak sobie z tym radzicie i czym smarjecie zeby zniknely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy temat
musisz kliknac zeby swoj zalozyc a co do smsow z internetu to musisz wyslac INTERNET pod 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagasaka
ja chodze do kosmetyczki, uzywam zielonej glinki, myję twarz płatkami owsianymi, robię peeling enzymatyczny, zobaczymy czy to zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spieprzac z smsami
ale ja nie pytam jak zapobiegacie, tylko co robicie jak juz sie pojawią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASKORNIKI a nie zaskorniaki
boshhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagasaka
nosz k*** napisałam jak je leczę i jak zapobiegam nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosz kuzwa
ja pytam jak na pojedynczego zaskornika/zaskorniaka zadzailac zeby znikanal? czym posmarowac? przeciez nie mam calej twarzy w zaskornikach pytam czym posmarowac taki pojedynczy przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyciskam
ja wyciskam i już i mam spokój na tydzień lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagasaka
To ja Ci kochana zazdroszczę, że Ty masz pojedyncze zaskóniki, bo ja mam kochana cały ryj w tym świnstwie, wiec jakbym je chciala wycisnąc, to zajęloby mi to parę dni albo i wiecej, pozatym nie dokopalabym sie do wszytskiego, za duzo tego kurestwa mam i juz mnie szlag trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka jaka
hmmm ja mam wrażenie że jak ktos ma zanieczyszczoną cerę to za cholerę sie tego nie pozbędzie...juz dobre pare lat walcze z tym...no i twarz mam we wzglednej homeostazie...ale zanieczyszczoną...wyciskanie nic nie da...wysuszyc twarzy tez nie można...opalanie daje chwilowy efekt...maseczki o kant dupy potłuc można...kosmetyczki się boję...bo nie wiadomo czy nie zechce mi tego powyciskać i wysypie mnie tak że hej ...więc nie mam pozytywnej wiadomości dla was...ja jestem juz zmęczona tym brakiem efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na biale grudki pod skora dobry jest Isotrexin, ale to lek,ktory jest na recepte. Stosowalam tez peeelingi takim kwasem owocowym (u dermatologa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zel oczyszczajacy ale z neutrogeny co sie go naklada na noc mnie super pomaga i botanica krem tez na noc ale albo jedno albo drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia_ja
niestety na mnie tez nic nie dziala.. a cholera mam i zaskorniki z czarnymi czubkami (wągry) i takie wlasnie biale krostki. Niestety nie moge nic z tym zrobic. A bardzo mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caa
ja je przekluwam i wyciskam jak sie juz pojawia. daje potem silny srodek i mam spokoj na 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myje twarz Ivostin purritin regularnie, raz w tygodniu pelling enzymatyczny, do tego dobry krem nawilzajacy i po prostu sie przestały pojawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskaa
ja tez przekluwam igla taka do zastrzykow cienka dosc a potem robie spirytusem to miejsce na to tribiotic i jest ok niektore czasem wracaja a niektore juz nie ... nie ma nic zeby znikly same od smarowania tylko mechaniczne oczyszczanie daje efekt mozna to robic samemu ale trzena zadbac o czystosc igly ja zawsze kupuje nowa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×