Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo chce wiedziec

Dlaczego moj ex kochanek do mnie wydzwania, pisze smsy???

Polecane posty

Gość pytam bo chce wiedziec

MIalam tygodniowy romans z zonatym ojcem 2 dzieci.... Obecnie dziela na tysiace kilometrow, a on pisze msile, smsy, itd. Dlaczego???? Na 99% juz sie nigdy nie spotkamy, wiec o co mu chodzi? Dziwi mnie to, myslalam ze faceci po zdradzie beda unikac kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo liczy ze jeszcze sie spotkacie.. jak mu sie sex spodobal to liczy na jeszcze - przeciez nigdy nic nie wiadomo :/ zwykly idiota facet dla dobrego sexu duzo zrobi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
to raczej nie bardzo mozliwe, obecnie mieszkam w kanadzie, a on w polsce... wracam do kraju raz na rok, raz na dwa lata moze masz racje, moze liczy na spotkanie, a moze po prostu bylam nowoscia w jego zyciu, popisze miesiac, dwa i przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
a pyta nie myta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek123
Moze sie zaangazowal emojonalnie. Wedlug mnie to bardzo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka459
Moj brat zostawil swoja zone dla innej. Napoczatku tez to tak wygladalo, to on szukal kontaktu z kobieta z ktora mial przygode. Na poczatku wszyscy byli przeciwko niej, ale obecnie zostala zaakceptowana, bo to przeciez byl jego wybor. I co zrobisz jesli rzeczywiscie on cos do ciebie poczul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bylas niezla w te klocki
eh he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
moniczka, nawet o tym nie pisz. nie chce rozbic rodziny i mimo, ze ja tez cos poczulam nie pisne mu o tym ani slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaszklanka
To ciezka sprawa gdy kochanek lub kochanka angazuje sie emocjonalnie. Raz to przezylam i bylo mi bardzo ciezko. Skoro utrzymuje kontakt, to na pewno jest uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
a moj eks kochanek tak pisal do mnie przeszlo 2 lata - twierdzac oczywiscie, ze nic nie czuje tylko po prostu mnie lubi ;/ teraz sie zastanawiam czy to aby na pewno bylo prawda ;/ Dziwne bardzo jak teraz o tym pomysle... Moze mnie kochal??? W sumie czulam ze z hego strony cos jest ale on zawsze sie wypieral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety zawsze sobie wmowia ze cos czuje.... ze moze jednak kocha... a oni po prostu chca sexu - do mnei wydzwania juz caly rok po zakonczeniu no i coz... ja wiem ze mnei nie kocha tylko ma nadzieje ze moze akurat wroce do dawnego ukladu (sex) i taka jest prawda :/ milosci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
miedzy mna a nim nie bylo seksu... Wiec jak widac sa wyjatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
pieszczoty, pocałunki, przede wszystkim zdrada emocjonalna ale samego seksu jako takiego nie bylo... Trwalo to jakis czas wiec byl juz kochankiem mimo wszystko... choc dla niektorych moze sie to wydac smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa
A ja mysle, iz mimo wszystko to faceci ktorzy zdradzaja latwiej sie angazuja. Juz wyjasniam czemu tak sadze. Kobieta decydujac sie na romans zazwyczaj nie liczy ze on zostawi zone, ale czesto zdarza sie ze to facetowi jest lepiej z kochanka niz zona i sie angazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
hahaha niestety nie ;) On nie chcial i ja tez nie chcialam - nie chcielismy posuwac sie az tak daleko :) Zreszta jak tak mysle o tym to to nie byl zwykly kochanek to cos na zasadzie przyjaciela i czegos tam wiecej :) Milo bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skordyfa
a ja jestem ciekawa opini panow ktorzy zdradzaja, a potem dzwonia, pisza, itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosktosktos
Ja zdradzalem dwa tygodnie, podczas szkolenia biznesowego, a po powrocie do domu wykasowalem numer kochanki i nigdy sie z nia nie skontakowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrallllla
zachowanie ktosia jest typowe gdy kochanek nie angazuje sie sercem, gdy chodzi mu tylko o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tam akurat wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
Dzis znow do mnie zadzwonil, wczoraj wyslal kilka maili... NIe wiem po co? NIe rozumiem mezczyzn...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka s
A ja mysle, ze oni sami nie wiedza czega chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allozaur
jemu wlasnie chodzi o ten 1% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka s
jaki 1% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafafafafa
No o ten 1% by sie jeszcze spotkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
Moze to wlasnie o to chodzi. Napisal, ze dzis u niego pada i ze mu zle i tysiac milych, romantycznych smsow + pytanie czy nie zobaczymy sie w pazdzierniku, odpisalam. ze wczesniej niz kwiecien, maj nie ma szans. Napisal, ze bedzie czekal... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
pewnie masz racje takie jest zycie kochanki... carpe diem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupio jakos
tak nazywac siebie kochanka. Nie myslalam nigdy, ze i mnie to sie zdarzy, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo...
Jaka prawda sa slowa "tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono". Dlatego czasem zanim sie kogos oceni, potepi, warto nad tym pomyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×