Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arla

17.06.2006 - zapraszam

Polecane posty

Gość arla

to data naszego slubu. w kosciele juz zaklepane;) , sala weselna również ;) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona
24.06.2006 :) wszystko zaklepane sala, kosciol, dj,zaproszenia,lista gosci,menu,fotograf,kamerzysta, nie mamy auta jeszcze,(no w sumiemamy zaklepane aleniena 100%)obraczki tez juz wybrane ,tylko trzeba zamowic,zamekz amowiony,kurs tanca zamowiony,fryzura i makijaz wybrany zostal tylko garnitur i suknia i wszelkie do niej dodatki jak o czyms zapomnnialam to mam kupe czasu zeby sobie przypomniec,wodke kupimy gdzies w kwietniu,musimy ciasto i tort zamowic,ale juz mamy powybierane,no i chyba wszystko nie moge sie doczekac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na 99% 16.09.2006 :) W sobote sie wszystko wyjasni :PBo rodzice mojego boya do nas przychodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
do Kicia do mnie tez w sobotę przychodzą przyszli "teściowie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja sie troche boje :P Oni są tacy różni :P Dwa inne światy- ale licze, że będzie dobrze ;) Pocieszam sie tym,ze są ZA abyśmy brali slub :) Tez sie troche \"obawiasz\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona
moja przyszla tesciowa niestety nie zyje,a z tesciem ni8e mamy,tzn ja i mojprzyszly za dobrych stosunkow wiec hmmmtaz zareczyny byly tylko z moimi rodzicami,nie formalnie zareczeni jestesm,y od 3 lat a jestemy ze sobna 4!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
lekki stresik ;) u mnie tak samo, ale jestem dobrej mysli. wszyscy byli przygotowani na to, że prędzej czy póxniej do tego dojdzie- mam na mysli ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
tyle jeszcze jest tego załatwiania :( przeraża mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy zareczeni od sierpnia zeszłego roku ;) A jestesmy ze soba prawie 2lata ;) Znamy sie juz troche dłużej :P...achhh...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatno szukualismy sali itp.i już są zaklpane terminy na IX.2006-kurde ludzie powariowali :D:P:);)..Musimy sie spieszyc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
my prawie 6 lat - a zaręczni dopiero od czerwca tego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
też mieliśmy małe problemy z salą. trzeba zamawiac już rok wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona
my zaczelismy szukac wszystkiego po zareczynach tzn gdzies w maju i tez sale byly porezerwowane ale nasz termin byl na szczescie wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona
ja w zeszlym roku dowiadywalam sie dzieniegdzie na ile wczesniej trzeba sale zamawiac i mowiono ze rok wczesniej a teraz juz mowia ze 2 lataszybciej bo jestciezko a tam gdzie mamy wesela sale na komunie sa juz zajete do 2013 roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masakra,tojuz lepiej teraz zamowie na komunie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti25
arla--> ja też 17.06.2006r.!!! przemyślana data. Powodzenia w przygotowaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
jak ja bede wychodzic za mąz to Wy juz bedziecie szczesliwymi męzatkami!!My slub mamy 5.08 2006r!jesteśmy ze soba juz 9 lat!!kupa czasu !ale zareczeni od sierpnia!sala jest!!a reszta bedzie pomału .......sie znajdywać!pozdrawiam wszystkie przyszłe mezatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti25
siwulka ja mam taki sam staż związku:) ale slub mamy w czerwcu. Nawet sie zastanawialam nad sierpniem bo wtedy bysmy mieli 10 rocznice:) ale moje kochanie chcialo wcześniej, juz dawno dawno ten czerwiec chodził mu po głowie, wiec tak zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
a jak tam Wasze przygotowania-ja wlasnie wróciłam ze spotkania z fotografem!!niestety wszedzie musze chodzic sama!!moge wiedziec zgdzie macie wesele!!my pod krakowem-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti25
siwulka ja niestety też wiekszość spraw załatwiam sama:( co może to poczeka do lutego aż mój narzeczony wróci z rejsu:) wtedy się weźmiemy za przygotowania. Ja jestem z woj.mazowieckiego. Ale zauważylam że sporo dziewczyn z forum jest z okolic Krakowa. Fajnie bo możecie się powymieniać różnymi adresami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
cześc dziewczyny. My jesteśmy na etapie szukania zespołu... jest z tym troche problemu:( jakbyscie miały jakies namiary na fajny zespól to piszcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaa
a ja 26.08.2006 i wszystko juz załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny mało zglądam bo czas mi na wiecej nie pozwala ;) Praca, studia, boy achhh.. U nas 90% mamy z głowy m.in.sala, orkestra, kościoł, fotograf..;):P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
betti25-widze ze podobnie jak ja sama nad wszystkim czuwasz!!mój narzeczony pracuje w delegacji i przyjezdza na weekendy!!niestety w które studiujemy razem!!i czasu nie ma na nic!!ksiedza juz mamy załatwionego!!(udało nam sie razem pójsc)ale jakos musimy dac sobie rade!!szkoda ze nie ma Go przy mnie ale cóz takie to zycie jest!!pozdrawiam!!goraco!!i zobaczys jak czas szybko zleci !i bedziecie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti25
hej dziewczyny! Coś tu rzadko zaglądacie? czyżby te przedslubne przygotowania tak was pochłaniały? U mnie bez zmian, wszystko stoi na razie w miejscu! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaaaaaaa
ja tez planuje na 17.06.2006 ale jeszcze nic nie jest załatwione. Zaczne dopiero od marca, bo wtedy musze iśćdo księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×