Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mesio

Dziewczyny jakie samochody lubicie?

Polecane posty

a ja Audi TT :) no i Smarta lubie ogolnie rzecz biorac to podobaja mi sie nieduze samochody, takie \"poreczne\" :) a najbardziej to chcialabym miec garbusa :) znaczy zeby z wierzchu wygladal jak garbus, ale \"wnetrznosci\" mial jakies sensowne. ale oczywiscie nie znam sie na tym :) mimo wszystko w moim rankingu audi wygyrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniapaula
a co to za roznica jakie auto byle by jezdzilo ale te baby to blachowki szkoda mi was ja taka nie jestem i was nie rozumiem jak mozna np."poleciec" na starego faceta siedzacego np. w BMW przeciez to koszmar a wezcie sie do roboty i same zarobcie na takie BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbr
Nic nie rowna sie z motorem ale jesli chodzi o samochody to duzeee , czarne i blyszczace:) cherokee, Lincoln navigaor infiniti:) papss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMW 745i
Sorry ale tu akurat wyrażamy opinie na temat samochodów, które nam się podobają, a nie na temat tego czy ktoś leci na auto nie patrząc na jego "zawartość" a to drobna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczygęba
Toyota rav4 to moje ulubione auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka6
Nie lubię wypaśnych BMW i Audi. Kojarzą mi się z "dresami" z dyskotek. Samochód nie może być też baaardzo duży ponieważ kobiet może pomyśleć sobie, że stanowi on dla właściciela jakąś "rekompensatę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Jako kierowca kobieta lepiej czuję się w mniejszym samochodzie :) Jako pasażerka w większym i wygodnym :) Zawsze podobały mi się Audi, niezależnie od modelu. Mój były zaraził mnie miłością do Mercedesów, niekoniecznie najnowszych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> aniapaula tak na marginesie, to wołają na mnie blachara, nie blachówka. I nie zauważyłam, żeby ktokolwiek mówił o zawartości tych samochodów lub ich kierowcach/właścicielach. Rozgranicz dziewczyno samochód od człowieka i nie czepiaj sie bez sensu. Przeczytaj uważnie temat topiku, ze trzy razy, to może wtedy zrozumiesz, o czym się tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże terenowe
z domieszką luksusu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
aha a BMW to mi się kojarzy tylko z gościami, którzy podrywają laski "na zimny łokieć" i jadąc ich auto trzęsie się od puszczonej muzyki. Generalnie to nienawidzę aut "przyzdabianych i przerabianych"- żadnych grubych rur wydechowych, spojlerów większych i wyższych od samochodu i przyciemnianych szyb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMW 745i
Kusia, mnie też się tak zawsze kojarzyły. Jak mąż stwierdził, że takie kupimy to sobie pomyślałam "O matko!! Teraz będzie mi brakowało tylko różowych szpilek i białego pudelka w obróżce z diamentów" ;-) Mimo tego uważam, że ten samochód jest przede wszystkim wygodny, a to że cieszy oko, to tylko efekt uboczny produkcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
kocham SUVy:D:D:D ehh, touareg a lbo landcriuser, mniam. albo navigator, raanyyy. albo jakikolwiek:D albo fajne, konkretne kombi - ostatnio moja nowa miłość to chrysler 300c tournig. żadne tam coupe, limuzyny czy vany, blee, nic z tych rzeczy mnie nie rusza. kombi i terenowe rulez:D no to sobie pomarzyłam.... :) cóz, czas wracać na ziemię i do mojego uno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
i pisałam o samochodach, którymi JA bym chciała jeździć! to, czym jeździ facet mnie ani ziębi ani parzy. może sobie nawet na rowerze zasuwać, byleby mi z nim dobrze było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peugeot 206 CC cabrio srebrny metalic :D ewentualnie BMW z4 uwielbiam te samochody, zwłaszcza pierwszy ale tak naprawde to nie samochód sie liczy przecież! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikollla
Ja w sumie zawsze miałam auto marki Fiat wiec nie zamierzam poki co wymieniac na inna marke.Ostatnio szukam cos z tej oferty z 2007r http://fiat.gratka.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camara
206tka jest bardzo zgrabna. To fakt. Z tej oferty Fiata to z chęcią Brava bymi się zameldowała w garażu, sporą sympatią darzę te auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam BMW koniecznie metalik z ciemnymi szybami plus maly face lifting i tuning mmm...marzenie .Podobaja mi sie tez niektore modele subaru choc generalnie wole motory np aprilla niami niami jakie ciacho :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja marze ...
zeby moj facet mial SYRENKE :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak w nicku:)Widzialam to cudo pare dni temu...Ach! Oprocz tego podoba mi sie Ferrari 430 i 559,Audi R8 i Mustang Eleanor.Moze kiedys bedzie mnie na ktorys z tych samochodow stac,hehe.Poki co,jezdze Honda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheh
jeszcze podoba mi sie takie nowe BMW sportowe ale nie wiem jak ten model sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otrootro
ja tam lubie sporotw , ale bez przesady, np ostatnio m isie podoba fiat bravo, widizalam promocje rocznika 2007 http://fiat.gratka.pl/oferta/ , i zastanawiam sie czy sobie nie kupic jakeigo diesla mocnego, zeby bylo i ekonomicznie i szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm...
duże samochody L200 mmmmm... kupie sobie taki jak sie dorobie tylko nie rozumie co faceci maja z tymi Alfa Romeo ochyda ta ścieta maska pod znak firmowy do banii może i mocny sprzęt ale mnie siem nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaiva
mnie się podobają Lexus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronicze
Ja tez lubie fiaciki. Zgrabne i mobilne :) Moj chlopak teraz kupuje z tej oferty modeli z 2007. Mamy do salonu jechac niedługo. ale podobno juz ich mało zostało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta23
ja najbardizje lubie sportowe, takie z pazurem, zeby dalo sie poszalec :P ale tez i bez przesady, bo wiadomo ze na polskich drogac hto za bardzo poszalec sie nei da :P ale taki fiacik bravo z mocnym dieslem, na 17 calowych felach, moglby byc swietnym rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wray
ja to lubie wygodne autka :) i piekne autka. oplywowe ksztalty, zgrabna sylwetka, np ostatnio wpadl mi w oko fiat bravo, piekny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska23
przede wszystkim to autko musi byc szybkie, piekne, i wygladac agresywnie. lubie takie , felgi piekna sprawa , widizalam na tej stronce fiat.gratka.pl/oferta takiego pieknego fiata bravo. chyba sobie go kupie, a co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przeczytaniu topicu
odnoszę wrażenie, ze na kafe siedzi dużo blachar. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×