Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mesio

Dziewczyny jakie samochody lubicie?

Polecane posty

Gość młoookosa
laska23 dzieki za link , własnie obmyslamy razem z moim misiem jaki ma mi kupic autko.Mysle ze skusze sie z tej oferty na Fiata Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokpola
weronicze Ja tez lubie fiaciki. Zgrabne i mobilne Moj chlopak teraz kupuje z tej oferty modeli z 2007. Mamy do salonu jechac niedługo. ale podobno juz ich mało zostało :/ O, ja tez natrafilam na ta strone. Zmezem czegos szukalismy. Zgrabny, mobilny samochodzik. chyba kupimy bravo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v40
Ja lubię swoje autko: volvo v40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie samochody japonskie genralnie :) podoba mi sie stylistyka hondy i mazdy. no i musi byc czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
czarne BWM ...... moje czarne, śliczne BMW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka29
A moj facet jezdzi nowa"s"(merc)i jest supcio i fajnie sie w nim...no wiecie:-)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurka77
ja lubie szybkie i sexowne auta, najlepiej jak sa wloski, alfa romeo alb ofiat, np nowy bravo albo linea. piekne auta. eleganckie i sportowe, lubie takie, np jak na stronce fiat.gratka.pl , chyba sobie kupie jakies bo juz nie wytrzymam. taka okazja nie moze mi przejsc obok nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela22
fiat bravo, 120 KM, kolor czarny, przyciemniane szyby, xenony, nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiakicia
kolezanko masz racje, fiaty sa piekne. moj chlopak kupil ostatnio z wyprzedazy na fiat.gratka.pl fiata bravo, jest peikny i przestronny :D :P super sie jezdzi tym autem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drftgyhuj
opel antara :P a jak nie ten to jakis duzy i czarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ford Mustang Shelby GT500 z 1967 roku Super Snake Eleanor z filmu 60 sekund. Tylko ona i żaden inny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh co wy tam wiecie. Mój zaporożec jest najpiękniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym jest Peugeot RCZ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie tez jestem podczas decyzji, w tym miesiacu mam wybierac z mezem samochod dla mnie, chyba wybierzemy cos stad www.autotrans.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta489
Zdecydowanie szybkie no i ładne, jakkolwiek to brzmi. Więcej o ładnych i szybkich samochodach można o tym przeczytać chociażby na tej stronie http://www.super-cars-krakow.pl/ . W szczególności podobają mi się samochody rajdowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim SPRAWNE. Nie wiem jak Wy, ale ja mam traumę po tym jak jechałam kiedyś na rozmowę kwalifikacyjną, poczułam tylko dymek, zatrzymałam się i samochód już nie ruszył. Z 15 min zatrzymywałam samochody zanim ktoś mi pomógł. Później szybko go zmieniłam. Teraz jeżdżę Yarisem już od 4 lat, nie zawiódł mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam autko zabytkowe, jeżdżę na różne eventy i jest naprawdę super! Polecam połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli zastanawiacie się skąd można takie wziąć, polecam www.rzepeckiauto.pl ja dzięki nim mam i utrzymuje swoje. Pełna klasa, nie wyobrażam sobie jeździć czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe duże nie czerwone z mocnym silnikiem z szerokimi zderzakami najlepiej amerykańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze starych amerykańskich to kocham tauruska takich z lat 70-80 to nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie duże i bezpieczne samochody. Sama się nie znam na naprawach więc muszą być też bezawaryjne. Ja posiadam volvo v60 i jestem z niego bardzo zadowolona. Samochód kupiłam niecały rok temu w salonie www.intercar.volvocars-partner.pl i jak dotąd nie musiałam nic dokładać do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze nie wszystkich stać od razu na to żeby wyjechać nowym autem z salonu. Każdy by pewnie tak chciał. Ale na szczęście sa takie miejsca jak to https://motomi.pl/ w sumie można mieć każdy model o jakim myślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze kręciły wielkie, amerykańskie samochody! Pełna klasa i siła. Mój chłopak za moją namową kupił ostatnio Jeepa z oferty www.edmark.com.pl - nie ma lepszych samochodów niż te zza oceanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie szybkie sportowe fury, chyba jestem blachara hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Dodge chellenger mój ulubiony samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej
Przed chwilą, Gość Anonim napisał:

Dodge chellenger mój ulubiony samochód

No jest kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×