Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

INGRID2005

Dlaczego boli po ...????

Polecane posty

Po kazdym razie kiedy sie kocham ze swoim chlopakiem zawsze po, boli mnie brzuch:(Czy ktos wie dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
cze ja tez tak czesto mam... powodem moze byc za gleboka penetracja ...mzoe twoj chlopak ma dosc duzego....moj ma 18 cm i nieraz wolalabym zeby mial mniejszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie to zdarza niestety, ale ponoć to nie jest normalne. Wybieram się wkrotce do ginekologa, więc przy okazji zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
mi tez sie to zdarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Moze jestem mala w srodku ???Chodzi mi o budowe tam wlasnie.Kiedy na nim jestem czesto odczuwam rowniez bol,a potem procz brzucha boli mnie nawet tyleczek:[Ja tez sie wybieram do ginekologa,ale dopiero az mi sie skoncza tabletki i to troche potrwa. Buzka dla Wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
jesli brzuch cie boli podobnie jak przed okresem odp jest prosta - nie masz orgazmu. Podniecenie narasta, krew naplywa do miednicy i jesli nie ma orgazmu dochodzi do jej zastoju i bolu. Zupelnie normalne:) To jak penis ktory dlugo jest wzwodzie a nie ma orgazmu - to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tak
się dzieje po silnym podnieceniu czy orgaźmie kobiety. Moja żona tak miała i np na drugi dzień nie mogła się kochać bo ją bolało w brzuchu. Z czasem to przejdzie ginekolog nic ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak//Dziekuje Ci za odpowiedz:)I chyba musze taka wersje przyjac dla siebie,poniewaz jak napisal -proste-,ze nie mam orgazmu to absolutnie sie ztym nie zgadzam.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz miec endometrioze albo cysty na jajnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×