Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hagnee

Potrzebuję informatyka na gwałt!!! P

Polecane posty

Gość hehehz
jakos ja uzywalem fdisk hehehe i dzieki temu naprawilem klopoty z dyskiem jakie mialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
zreszta zrobilem wtedy jak radzi teraz Kirus dokladnie. zniszczylem wszystko i na gruzach budowalem hehehh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dos sie zgłasza, jak pisałam... nie muszę od razu mieć instalatora.. uff zmęczyłam się... a jeszcze nic nie zrobiłam.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
moze zrob jak radzi Kirus zlikwiduja wszystki partycje i dopiero wtedy zaloz nowa i formatuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chętnie ROZWALĘ wszystko!! powiedzcie mi tylko, proszę, jak? skoro nic nie działa.. jak uruchamiam kompa bez cd to zgłasza mi się ulubiony komunikat: invalid system disk!!! wrrrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
najlepiej byc tam bo dawanie rad przez internet nie zawwze dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie uzywałam fdiska :O wstyd sie przyznać... mam włączyć obsługę dużych dysków? nikt nie pogada ze mną na gg? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z toba pogadam , moje gg w profilu tylko szybciutko bo ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :classic_cool: dobrze juz dobrze Kirus zmykam spac walnelam 1001 post na kafe ... i ide sie zaje***bac :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
cholerka to i ja licze na taka szybka pomoc jutro od fachowcow . widze z ejuz wszystko naprawione jest :) niezla jest while i reszta:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
oczywiscie licze tez pozniej na monkey brain ktory jest informatykiem i na barnabe wielkiego ktore smieszyly probly z xp. wierze ze mi to wytlumaczycie panowie bo ja glupi jestem jais nie czajacy jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
ale informatycy z kafe mi bede pozniej wyjasniac moj problem to pewnie Tobie tez dadza rade. monkey brain jest infroamtykiem i while czai to widze no i barnaba wielki ale teraz poszli chyba sobie. beda potem to nam obojgu wytlumacza to nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
pewnie tak ale pozniej sadze nam pomoga. w sumie to niezli fachowcy sa widze a monkey brain while barnaba wielki znaja sie na tym jak mao kto wiec licze tez ze beda pozniej pomagac nam obojgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
wiesz hagnee widze z eoboje liczymy na pomoc informatykow z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
Ciekaw jestem jak się ta historia potoczy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
wiesz co widze ze sa tutaj podszywacze monkey braina i while itd bo teraz niby sa i mowia ze nie znaja tam tych.. ale ja mam zapisane ich rozmowy i posty wiec tam mowili ze monkey brain jest informatykiem i nie mogli ise nadziwic klopotom z XP tobie tez pomoga napewno z dyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha.....
pomogą ale z połykiem.:classic_cool: :-D:-D:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ktos mi pomaga, nawet nie wiem czy z kaffe bo jakis kolega while:) ale jakos idzie... tylko podejrzewam, że to nie problem złej obsługi a wadliwego sprzętu, niesteety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
kolega while ???????? to na sama nie potrafi sobie poradzic z tym ??? moze i dla mnie sprowdzi kolege zeby wytlumaczyl mi nie wiedzialem ze samam nie czai tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
To ja ci pomagam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
To ja ci pomagam :| (Autoryzacja :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
To ja ci pomagam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze potrzebujesz kolegi do czegos innego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
wiec widze ze informatycy nie czaja problemu ktory mial byc taki malutki albo nie chca pomoc zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
na forum jest podszywacz monkey briana jak on mowi sam ten koles ktory niby powiedial ze jest informatykiem to nie prawdziwy monkey brain tylko ktos z emailem ; rocco1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesludwiki pomagasz mi od chwili, a od dluuuuzszego czasu męczy sie jeszcze ktos inny... dobrze, że są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie :P while mi nie pomogła bo spać jej sie chciało... i poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×