Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hagnee

Potrzebuję informatyka na gwałt!!! P

Polecane posty

Gość hehehz
ciesz sie bo jakos moj problem nikogo nie obchodzi monkey brain sciemnia while i barnaby nie ma poczakm az doczytaja w ksiazkach albo podszkola sie na forum i wtedy mi wytlumacza moge im pofdac linki na forum z kompami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehz a może ja ci pomogę? :P cos mi sie wydaje, żes jakiś zgorzkniały.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
No , ja chyba jestem wolny , hagnee , wzgardziła moją pomocą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
prosze bardzo wiem ze moj problem jest zaden i latwy do wyjasnienia ale jakos pan monkey brain jako inforamtyk sobie nie poradzil pisalem o co chodzi ze nie instluje sie xp a jesli sa pytania to sluze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
To może chodź na kadu , bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
masz jakis numer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
Założe nowy dla potrzeb tej konwersacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde piesludwiki napisales ze zakladasz cd roma i mam czekac to CZEKAM!!! i sie nie odzywasz... a wogole przesadzasz z ta anonimowoscia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
prosze bardzo zakladaj bo widze ze malo kto mi moze pomoc a tera zidiotyczne wykrety ze o nie on pisal wiec while tez byla podszyta i barnaba wielki hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
Ok -> 1533128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmz
nie jest po klopocie niestety. ja chce wiedziec dlaczego to nie dziala ale jak widze np barnaba wielki tylko wymadrzac sie umie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chopin-informatyk
Nie za bardzo jestem w temacie ale postaram ci się pomóc :] Jesli chodzi o instalacje windowsa 98 - zakładamy, że masz partycje zrobione Włóż cd do cd romu restartnij kompa i po zabootowaniu z płyty wybierz obcje uruchom komputer z obsługą cd romu Jak już się uruchowił bla bla bla to pokaże coś takiego na jaką partycje skopiował pliki jakieśtam no i literę cdromu jesli masz 1 partycję C to cd rom będzie pod d a pliki tymczasowe na A i tam zaczniesz prace Teraz tak zrób wpisz d: przejdzie na d: następnie cd win98 przejdzie do folderu z win98 tam wpisz polecenie format c:/q - spowoduje to szybki format dysku :D W nastepnej kolejności jak dysk zostanie sformatowany poprosi cie o wpisanie nazwy partycji wpisz co chcesz - ja zawsze wpisuje SYSTEM Dobra masz juz jakiś niewielki krok za sobą :D Teraz najwazniejsze :D zainstalowanie windowsa z pominięciem twojego nieszczęsnego scandisku :D w lini poleceń wpisz: setup.exe/is is - czyli ignore scandisk :D Przejdziesz do instalacji windowsa bez sprawdzania scandiskiem partycji. Wydaje mi się, że nie mogłaś zainstalować bo scan disk pokazywał jakieś błędy na dysku i wychodził z instalacji. Pozdrawiam - czekam na efekt. Jesli chodzi o xp - tam wszystko automatycznie się zrobi - trzeba tylko klikać OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×