Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta lat 35

KUPIŁAM SZPILKI MIMO WYSOKIEGO WZROSTU !!!

Polecane posty

hej wszystkim. Jestem dosc wysoka dziewczyna bo 185cm wzrostu, ale nie martwie sie tym. W mlodosci balam sie ze zostane stara panna z powodu wzrostu, a teraz mam wspanialego meza o wzroscie 177 i wcale mu to nie przeszkadza:):) wazne jest abyscie wy czuly sie dobrze w swoim ciele jezeli tak juz bedzie to wszystko pojdzie dobrze. No i mam jeden plus(ktorzy maja wszystkie wysokie osoby) nie musimy wstawac na stolki aby cos sciagnac z szafy:) moj maz zawsze sie wkurza jak musi wyciagac stolek:):) i zawsze mi zazdroscil wzrostu:):) juz czesto spotykalam sie z takimi spojrzeniami o jakich piszecie, ale pomyslcie sobie czemu ci ludzie patrza na was??? bo sa poprostu zazdrosni, tak jest i tak sobie mowcie:):) Glowa do gory, plecy proste i marsz przez rynek:):) moze sie zdziwicie ale mam 22 lata:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klim3k
Kurcze, Agniecha, to Ty sie martwilas, ze bedziesz stara panna, a meza masz 177cm. To ja sie zastanawialem, gdzie sie podziewaja tak wysokie panny, a tu teraz wyszlo wszystko na jaw... Powinienem sie chyba zaczac obawiac, ze to ja bede starym wysokim kawalerem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klim3K nie martw sie jest jeszcze duzo wysokich dziewczyn oraz dziewczyn w twoim wzroscie.Poprostu trzeba poczekac na swoja kolej:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina1984
Witam wszystkich serdecznie. Ja mam 180 wzrostu kupiłam sobie butki na obcasach dokładnie kozaki. Też mam opory przy ich noszeniu bo wszyscy się tak patrzą. Ale jak ubiorę obcasy to czuję się sexownie. Czasem się przejmuje że wyglądam jak żyrafa ale co tam niech się patrzą....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_____
ja mam 177-178 i nie moge sie odważyc na takie buty, chociaż marze aby nosić obcasy:( dlaczego jest tak mało wysokich ludzi? Mój meżczyzna ma 178 więc tym bardziej obcasy odpadają. dalczego mezczyźni nie nosza butów na obcasach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina1984
Mój chłopak jest mojego wzrostu ale i tak ubieram wysokie buty tzn. max.6cm :-) dla mnie to jest wysoki obcas. A masz problem z kupnem spodni? Może znasz jakieś firmy co szyją długie spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja mam 175 cm wzrostu i tez długo, długo, miałam kompleksy z powodu mojego wzrostu, ale przyszedł taki czas, kiedy powiedziałam koniec z tym....i kupiłam sobie kilka par eleganckich bucików na obcasie. Mój Narzeczony bardzo mnie w nich lubi, a poza tym...wyglądamy razem super, bo On ma aż 193 cm wzrostu.... Zero kompleksów.....!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina1984
Magda ja bym na twoim miejscu chodziła w obcasach. Czasem jak stoję bez butów i mój chłopak taż to wydaje mi się że jestem wyższa. Jesteś ode mnie niższa o ok. 4cm także to dużo. A widzisz dla wysokich osób liczy się każdy cm. Ja bynajmniej tak mam zwłaszcza jak idę na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina1984
Tobie to dobrze też chciałabym być te 5cm niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina1984
Monterrey Girl a ty masz problemy z kupieniem na siebie spodni czy wogule ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_____
hej wysokie laski!! No ja nie mam mimo wzrostu problemu z kupieniem spodni. czesto chodze w spódniczkach, latem non stop bo noszę - uwaga - japonki :P Zimą niestety nie, ale za to mam kozaczki na płaskiej podeszwie, to jest paranoja, jak wpadam do sklepu z butami to szukam tych najniższych :( Ale co tam-postanowiłam sobie, ze kupie sobie do pracy buty na obcasie takim 5 cm :classic_cool: A niech mi tylko jakiś niski facet spróbuje jakąś chamską uwagę rzucić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina1984 a pewnie...i to jeszcze jaki... teraz mam dobrze, bo jestem na jakiś czas w Londynie, a tutaj moge sobie kupić spodnie i spódnice. W Polsce jest to bardzo trudne.... jeansy jeszcze ok, ale spodnie wizytowe, to już porażka....:) Ale nie martw się, mam nadzieję, ze moda dla wysokich kobiet przywędruje do Polski już niedługo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulek
Ja mam 175 cm wzrostu i waże 72 kg dobra waga czy nie ?? powiedzice szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka1986
Ja mam 179 cm wzrostu , a mój mężczyzna 176 cm wzrostu...szpilek nie nosze, mimo iż nie przeszkadzałoby mu to, ale ja wiem, że strasznie garbiłabym się :( ...zawsze, jak gdzieś idziemy to ludzie nas obserwują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
ja mam 178 cm i nosze szpilki;) mam to w d.. co ludzie powiedzą , lubie wyglądac ladnie, faceci na ulicy się oglądają, moj chlopak ma 175 cm, jak naloze te 8 cm szpliki i on nalozy swoje pantofelki to wcale nie ma az takiej wielkiej roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdlsa
ja mam 175 cm ,ale nie lubie wysokich obcasow - najwyzszy obas w mojej szafie ma moze z 4cm..najlepiej czuje sie w laskich ladnych bucikach , nie potrafie chodzic w takich butach i w ogole to nie moj styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam:) Ja mam 179 ale jeszcze kompleksy nie pozwalaja mi nosic wysokich butów. Ale mysle ze z czasem sie odwaze :) pisze w troche innej sprawie (korzystajac z okazji ze są tu wysokie dziewczyny) chcialam spytac (tak jak tu juz ktos wczesniej wspominal) o waszą wagę? (troche chorowalam i kompletnie juz niewiem jaka jest dobra bo nawet w 59 czxulam sie gruba.. teraz mam 69.) no i ponawiam czyjes pytanie o spodnie:) Wiecie moze ktore marki takie produkuja?:) pozdrawiam cieplo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaa
aaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nionia
Witam wszystkie wysokie dziewczyny ! Ja mam 187 cm... ( bez komentarza :] ). Z kupnem butów nie mam wiekszego problemu (nr buta 42) dzieki takim sklepom jak DEISCHMANN :) Bluzy i bluzki czesto udaje mi sie kupic w DEEPIE albo w TOP SECRET. Mały kłopot mam ze sweterkami itp. Natomiat moim najwieksza zmora jest kupienie spodni na siebie. No ale cóz sie dziwic jak musze miec długosc spodni ok. 117 cm :/ Trzymajcie sie wysokie kobitki i głowa do góry !! Może kiedyś powstanie wiecej sklepow dla wysokich osób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klim3k
Eee tam, 117. Moje spodnie jak bralem na miare, powinny miec rzekomo 123cm. O problemach na zakupach nie wspominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati-15l GG8665703
jestem patrycja mam 178-9 i mam 15 lat z tym kompleksy jak nie wiem, były nawet momęty że chciałam ryczeć... ale dzieki wam wiem ,że nie jestem sama, chętnie poznam osobiście jakąś wysoką dziewczynę(kumpelę) z okolic tucholi i chojnic (kujawski-pomorskie) piszcie na gg 866 57 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania......
no ja mam kompleksk straszny bo mam tylko 155 i jestem taka mała a jestem juz w drugiej klasie Lo... straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 24 lata i
158 cm wzrostu;-)Ale się tym nie przejmuję:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał173
Miłe Panie, nie przejmujcie się takimi kompleksami. Jestem mężczyzną i jak każdy podziwiam wysokie dziewczyny. To że jesteście wysokie i do tego kupujecie szpilki to dla was powinna być wielka radość. Każdy "chłop" patrzy na was z zachwytem, że macie taaakie długie nogi. Moja odpowiedź jest jednoznaczna - wysoki wzrost plus szpilki to idealna decyzja. Nie warto się przejmować się że jest się wysokim. To zazdrość niskich wobec was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nikomu nie zazdrozczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 170 cm wzrostu, i tez myslalam ze jestem za wysoka na szpilki. Weszlam tu i zobaczylam ile macie Wy, i pomyslalam ze w takim razie ze mna jeszcze nie jest najgorzej:P Dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 172 cm
i uwielbiam chodzić na wysokich obcasach. Mam wtedy prawie 180 cm. Lubie jak ludzie patrzą na mnie jak na antylope która uciekła z Zoo . :) Lubię ten onieśmielony wzrok mężczyzn, bo nie da się ukryć że wysokie kobiety zwracają na siebie uwagę. Cieszę się że natura mnie obdarowała takim optymalnym wg mnie wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 1.52 cm. wzrostu :) a moj partner 1.92 :) Kiedys mialam kompleksy co do swojego wzrostu ale przeciez tak naprawde w zyciu sa waniejsze rzeczy czyz nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlen
Jak dla mnie różnica 40 cm jest nienormalna i wygląda to bardzo brzydko poza tym jakbym miała 152 cm to chyba nie wychodziłabym z domu bez szpilek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×