Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megik

Po ilu dniach po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych pojawia się miesiaczka??

Polecane posty

Gość megik

Brałam tabl. przez 3 lata. Przed miesiącem odstawiłam je i nie wiem, kiedy pojawi się miesiączka. Cera znacznie pogorszyła się, mam wypryski i wypową "tarkę" Proszę o podzielenie się ze mną swoimi doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
u mnie po 3 dniach wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja brałam tabletki przez 5 miesięcy okres dostałam po ok. 40 -42 dniach, troche się denerwowałam, już miałam iść do ginekologa czy wszystko w porządku a okres przyszedł z dnia na dzień:] To zalezy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrka felek
dziewczyny było już kilka podobnych tematów. i ja ich kompletnie nie rozumiem. otóż dziewczyny pytają, kieyd pojawia się miesiączka, gdy się rezygnuje z tabletek-odstawia na zawsze. ale przecież po 21 tabletkach też jakby nie patrzeć odstawiacie i dostajecie okres w ciągu siedmiu dni. dlaczego przy odstawianiu na zawsze ma być inaczej? przecież orzganizm nie wie, że odstawiacie na zawsze, dla niego to kolejna siedmiodniowa przerwa i już. więc po skończeniu 21tabletkowego opakowania dostajecie okres w ciągu siedmiu dni, a później nie zaczynacie kolejnego opakowania. no a jak ma być inaczej?? dlaczego okres ma się pojawić np. po 40 dniach, a nie po 3 jak w przerwie między opakowaniami, kiedy odstawiacie tabletki na dobre? przecież to tak jak tak przerwa 7 dniowa.... prosze wytłumaczcie o co chodzi, bo było już kilka razy takie pytanie i ja naprawdę tego nie kumam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd**
do qrka felek: widze ze do niektorych ciezko dochodza informacje..autorce nie chodzi o 7 dniowa przerwe tylko po tej przerwie kiedy nie bedzie juz brala tabletek... ja np. teraz odstawilam Logest i tez czekam na okres...powinnam go dostac za tydzien ale czy dostane to nigdy niewiadomo, wczesniej jak odstawilam tabletki to dostalam jak w zegarku tak jak bym brala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałałam pigułki 2 lata i po odstawieniu okres dostałam po 31 dniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja brałam
13 lat. Po odstawieniu okres dostałam po 30 dniach. I tak było przez 3 miesiące. W czwartym dopiero po 38 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrka felek
ale sie nie wkurzajcie, ja naprawde tego nie rozumiem! tzn. zaraz po odstawieniu, dostajecie okres, normalnie w ciągu siedmiu dni, tak? a mowicie o tym kolejnym okresie, prawdziwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak o tym normalnym okresie
nie o krwawieniu z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agila
nie biorę już anty półtora roku a nadal bez wywołaczy nie dostaje. raz nawet czekałam 6 mies. nie chce juz brac hormonów na wywołanie bo strasznie przytyłam. czy ktoś zna jakieś inne pomocne sprawy.?Miałam badanie hormonów. Niby wszycho ok. Lekarz nawet powiedział, ze brak miesiączki nie oznacza choroby, ale mnie to martwi. Myslę o bezpłodności i w ogóle nie umiem przestać o tym myśleć.... :(((. Brałam już dupfhaston przez 4 miechy, krople -zioła perionom, ale jakoś tak same zioła nie dają zadnego rezultatu. A hormonów mam już dość...chce normalnie zacząć żyć... :(((( Jakby ktoś znał jakieś skuteczne rady, to proszę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 09
hej mam pytanie przez 2 lata bralam tabletki anty sylwie 20 i 21 grudnia 2013 wzielam ost tabletke w sama wigilie dostalam krwawienie tak jak co miesiac jak bralam tabletki potem w styczniu 23. 2014 dostalam normalna miesiaczke a teraz niestety nie mam juz mi sie spoznia poltora tyg. prosze o pomoc czy powinnam sie zaczac martwic i isc do lekarza czy to jest normalne ze w styczniu mialam a teraz nagle nie dostalam!!! Prosze o odp z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tabletkach moga się dziać takie schizy. jak miesiączka się nie pojawi w ciągu 2 tygodni to idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 09
do gosc: zapomnialam dodac ze robilam test ciazowy wyszedl negatywny poczekam do 6marca jak sie nie pojawi to pojde do lekarza.Pierwszy raz mi sie zdarzyla taka sytuacja ze nie dostalam okresu wczesniej tez bralalam tabletki potem odstawilam i bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×