Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BardzoSmutna

SMIERC jak pomoc po tragicznej smierci...

Polecane posty

Gość BardzoSmutna

Bardzo bliska mi osoba stracila syna mlodego bardzo...jak pomoc co robic co mowic jak sie zachowywac smierc jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mowic
to nie ma sensu, słowa tylko głupio brzmia. po prostu przytul i bądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
ale co jesli ta osoba izoluje sie i nawet nie mozna jej przytulic?kontaktuje sie tylko telefonicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
Prosze o pomoc...hjak pomoc osobie ktora nie potrafi dojsc do siebie po stracie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mowic
wiec zrób nalot. tylko bycie z taką osobą pomaga - wiem coś o tym. Zmuś ją do kontaktu ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
wzial samochod i jezdzi nie mam szans go znalezc niby nie chce gadac mowi ze musi poradzic sobie sam ale dzwoni wiec sama nie wiem...jak namowic go na spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik \"Jak poradzić sobie z taką tragedią\" na \"Ciązy...\" i nie tylko ten... Z działem ciąża temat nie ma nic wspólnego, więc się nie sugeruj, że to o np. poronieniu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama przezylam w seszlym tygodniu smierc bliskiej osoby. to bardzo boli, bardzo....slowa nie pomagaja...mnie tak naprawde pomogło tylko jedno zdanie\"kto kochał go najbardziej?...nie Ty, nie on, nie ona...najbardziej kocha go Bóg więc nigdzie nie było by mu lepiej\" A co mozesz zrobic?dac się wypłakać na ramieniu i cierpliwie czekać. Pewnie nie uslyszysz dziekuje odrazu ale napewno bedzie to docenione. Czlowiek po utyracie bliskiej osoby jest strasznie rozzalony...nie chce sie spotkac? Wiec kup coś na osłode, wino, wypozycz na wszelki wypadek filmy...np \"lepiej późno nix poxniej\" fantastyczny film-role glowne to dorosli ludzie po przejsciach, wiec nie bedzie jej sie kojarzyl z nastolatkami:) i po prostu badz, powiedz, ze i tak nie dasz sie wyprosic, ze wiesz, ze Cie potrzebuje, i nie pozwolisz by plaklala sama, bo od tego ma sie przyjaciol by otarli lzy i byli...chocby w milczeniu ale by byli i bron boze nie mow, ze Ci przykro....to zdanie jeszcze bardziej doluje, ja jak to slusze zaczynam jeszcze bardziej ryczec:( i powiedz wprost-nie wiem co mam powiedziec, ale wiedz, ze jestem z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
Justus dziekuje...ale wiesz ta osoba ktora stracila dziecko to mezczyzna...moj terazniejszy chlopak...nie wiem jak mu pomoc bo nie jestem w stanie go zlokalizoac sama tez pracuje dlatego dopiero wieczorem jestem wolna...Sama jerstem zalamana tym co sie stalo boje sie tez ze to moze nas rozdzielic...Ja go bardzo kocham ale wiesz on wini sie za smierc swojego chlopca...Pr'osze napisz mi co jeszcze pomagalo Ci w tych najciezszych dniach;prosze napisz wszystko co Ci przyjdzie do glowy...i oprocz tego ze jak go zobacze to go przytume to co mam robic...zaznaczam ze dla mnie samej ta smierc jest bardzo ciezkim doswiadczeniem a przy mnie nie ma nikogo...kiedy mialam problezmy byl on...sama nie mam oparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
Justus napisz jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
do Wiem co to znaczy nie moge wejsc na te stronke prosze napisz raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
Prosze ludzi o pomoc...porozmawiajcie o tym...to tak trudny temat choc wiem ze dotknelo to wielu z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
Co mowic ludziom ktorzy tego potrzebuja tak aby nie sprawic wiekszej przykrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
Jak pomoc??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.. .
Dlaczego obwinia sie o smierc syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoSmutna
obwinia sie o smierc poniewaz uwaza ze za malo czau mu poswiecil ze za malo sie staral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
czy powinnam isc na pogrzeb ojca mojego bylego faceta?rozstanie wyszlo z jego strony nacierpialam sie dlugo,minal rok i 3mies.jak nie jestesmy razem...niewiem jak sie zachowac czy powinnam isc na pogrzeb jego ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
doradzicie mi cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lope
jezeli nie robisz tego wylacznie liczac na to, ze do ciebe wroci to tak powinnas isc ale nie eksponuj swojej obecnosci, zloz kondolencje i tyle nie stoj na cmentarzu w takim miejscu, zeby musial zwracac na ciebie uwage . pozwol mu przezywac to tak, by nie czul sie skrepowany naprawde kazdy kto przyjdzie na pogrzeb pokazuje bliskim, ze ta smierc komus jeszcze nie jest obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×