Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obojętna...

Blokada emocjonalna

Polecane posty

Gość obojętna...

Cztery lata temu rozwiodłam się z męzem pijakiem.Pozbieralam emocje i ...wpakowalam sie w związek..było cudownie przez kolejne trzy lata...potem nagle dowiedizalam sie ze mial mnóstwo innych kobiet poznanych w internecie i ze płacił im za seks, kiedy ja nie mialam pieniedzy na życie.Do tej pory próbuje sie go pozbyc z mojego zycia ale on nie pozwala sie wyrzucić...jest jak bluszcz który mnie oplata i dusi..boje sie bo przeciez chce zyc normalnie ale nie z nim.Po kilku miesiacach od " rozstania" poznalam przez internet wspanialego człowieka...byly spotkania...czułośc..wszystko czego potrzebowalam..i któegoś dnia dowiedzialam sie...ze spotyka sie z kobietami z internetu i placi z a seks...to juz mnie dobiło...Nie umiem odnaleźć sie w tych sytuacjach, czuję ze moje serce zrobiło sei zimne, twarde jak głaz...najchetniej ucieklłabym gdzies nie mówiąc nikomu dokąd sie wybieram, chcialabym zapomniec ten ból...chociaz teraz juz nie boli to odczuwam coś jakby blokade...chce mi sie plakac ale nie mogę..jestem dziwnie spokojna i obojetna na to wszystko....jest...albo nie...wszystko mi jedno...chce tylko swietego spokoju...nie chce zadnych facetów w swoim zyciu...Czy wy tez tak kiedys czuluscie?jak sie z tym uporaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33-lateczka
Moim zdaniem za szybko chcesz coś zmienić, kogoś poznać. Nic na siłę. A co internetu, to nie jest to najlepsze miejsce na nawiązywanie znajomości. Daj szansę losowi. Jesli bedziesz jakiś czas sama, to nie koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
no wlasnie nie nawiazuj takich kontaktow przez internet, poznaj pokog a moze zainteresuj sie kims kogo juz znasz, poobserwuj przez jakis czas... nabierzesz wtedy wiekszej pewnosci do tej osoby ia moze i w ten sposob lepiej poznasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nawet dzieci wiedzą, że znajomości zawierane przez internet są podejrzane. Ile ty masz lat że jesteś taka naiwna gąska??? W dodatku kolejnego faceta nie sprawdziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana kafeterio
po cholerę kafeteria zachęca do odgrzewania postów sprzed 10 lat?! nie uważacie, że to bez sensu, żeby w okienku "inne tematy z tej kategorii" pojawiały się tak stare tematy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×