Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty O

najgorsze miasto w Polsce

Polecane posty

Gość jak dla mnie
Bytom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joko łono: Gdynia brzydka? Czy Ty kiedykolwiek w Gdyni bylas? Gdybys rzeczywiscie mieszkala blisko i znala to miasto,takie slowa nie przeszlyby Ci przez gardlo.W Gdyni jest czysto,centrum miasta zadbane,ladnie zagospodarowane.Glupoty pierdzielisz Moj typ to Elbląg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
KATOWICE! nienawidze tego miasta, brudno, smutno i szaro niestety studiuje tam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, odwalcie się od Bydgoszczy! :p Miasto b. ładne, pod warunkiem, że się zobaczy całe :p:D Zwłaszcza widok miasta z górek w Myślęcinku, prawie jak w Los Angeles ;) W Toruniu tylko starówka jest fajna, reszta niezbyt ciekawa :p Wrocław bardzo mi się podoba. Najgorsze miasta gdzie byłem to Wałbrzych, Katowice, Łódź :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze miasta
ktore ja widzialam: cale Zaglebie, Bialystok, Bydgoszcz, Suwalki, Piotrkow Trybunalski. Lodz, katowice i warszawa sa syfiaste, ale chociaz maja w sobie cos interesujacego. Najlepsze miasta to Wroclaw, Torun, Gdansk, Poznan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYTOM
BEZ 2ÓCH ZDAŃ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wielbiciela
pewnie w kazdy miescie znajda sie ladne miejsca co nie zmienia faktu, ze Bydgoszcz jest jednym z brzydszych miast w Polsce, a przynajmniej takie sprawia wrazenie na przyjezdnych. Za to torun jest cudowny, oczywiscie ze straowka jest najfajniejsza, ale tez ogolnie klimat tego miasta jest zajebisty, uwielbiam tam jezdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DębicaD
Dębica tam tylko opony robią nawet obwodnica tam nie przejeżdza a uważaja się za wielkie miasto. Rzeszów is the best:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
miast w Polsce mojej ukochanej!!! Sa tylko brzydcy ludzie ktorzy nie zasluguja sobie aby w tych miastach mieszkac. Zabierzcie sie do roboty lenie patentowane zamiast krytykowac wasza ojczyzne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patatatatataj
Owszem, sa brzydkie miasta :) Tak jak w kazdym panstwie. i trzeba byc chyba skrajnym nacjonalista zeby sie tego wypierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
nie nazionalista ale patriota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w Bydgoszczy
i też uważam,ze to b.brzydkie miasto. Najładniejszy jest wg mnie oczywiście Wrocław;),bo to moje miasto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem patriotka
ale badzmy szczerzy, niektore miasta sa brzydkie :O Nawet moje, choc jestem do niego przywiazana, to wiem, ze jest oblesne (Bytom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁÓDŹ I POZNAŃ
ŁÓDŹ bo szara, bura brudna i śmierdząca... POZNAŃ za całokształt. Czuje jakąś dziwną awersję do Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w Bydgoszczy
wielbiciel>> nie przeginaj:P:P:P Takie są fakty ,niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...... ktoś się na samym początku popisał się, pisząc pod nickiem WARSZAWA.... Widzisz, jestem Warszawiakiem w 3 pokoleniu.... i napiszę tak: masz rację, że Warszawa to najbrzydsze i najbrdziej nudne miasto w tym kraju. Zastanów się tylko przez kogo?? Słoma nam z butów wystaje?? Nie umiemy jeździć?? Przemyśl to co napisałeś, bo naprawdę chyba nie wiesz KTO doprowadził to miasto do takiego stanu, w jakim jest dzisiaj, KTO nie umie zachować się na ulicy i... KOMU tak naprawdę wystaje z butów słoma?? Na pewno nie takim jak ja... A to, że zjawili się tutaj pół roku temu, wsiedli w firmowy samochodzik z warszawską blachą i krzyczą, że są z Warszawy, to nie znaczy, że są Warszawiakami. I jeszcze długo nie będą:P Pozdrawiam wszystkich, którzy się ze mną nie zgodzą... Warszawiaków:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w Toruniu
do "amethyst" i do "do wielbiciela" na jakiej zasadzie twierdzicie że Bydgoszcz to brzydkie miasto??? byliście tam??? fakt, że widzieliście je z okna pociągu i samochodu to niestety NIC nie zobaczyliście, tu macie galerię: http://www.bydgoszcz.pl/galeria.php?gal_x=1&gal_menu=photo&gal_photo_katalog=0e086e58c3ae266a02fcbee1f3747750#trjmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
kocham Warszawe ! Moje miasto!! Warszawa da sie lubic Warszawa da sie lubic Tutaj szczescie mozna znalezc Tutaj serce mozna zgubic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie życzę sobie żeby jakieś wsioki i przyjezdni twierdzili że moje miasto Bydgoszcz jest brzydkie... Najczęściej g***o wiecie o tym jak Bydgoszcz wygląda naprawdę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
Piekne zdjecia z Bydgoszczy! :-) Piekne miasto! Jest czym sie pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka *
moje miasto najładniejsze :D a najgorsze to @#$%^^&&&* :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wielbiciela
Jak widac Bydgoszcz jest piekna... ale tylko dla jej mieszkancow. Mialam tam okazje byc bardzo wiele razy i zapewniam cie, ze gdybym widziala to miasto tylko z okna samochodu tobym sie tu w ogole nie wypowiadala, po prostu to miasto robi na mnie zawsze przygnebiajace wrazenie i nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×