Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty O

najgorsze miasto w Polsce

Polecane posty

nadal sie powtarzasz.... NIGDY NIE POJADE DO TEGO MIASTA, BO TY TAM MIESZKASZ:D JAK WSZYSCY SA TAK ZADYFANI W SOBIE HMM \"STOJE PRZED LUSTREM...CODZIENNA TOALETA\" I CO? MOZE JESZCZE MASZ NOCNIK POD LOZKIEM A WODE W KIBLU SZKLANKA SPLUKUJESZ?heheheh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszlin jest koszmarnie brzydki, jeszcze Skierniewice pod Wawką, a i sama Wawka też raczej odpadają. Jeśli chodzi o miasta blisko mnie to zdecydowanie Gdynia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222
chorzów, zabrze = bruuuud syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie
Oplele git ale lodź do baaani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia _Pysia
Poznań bo tam dużo pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż....pompolinko - nie mogę się z Tobą zgodzić.Opolanie.Tylko i wyłącznie tak.Nie Opolszczanie. A fe! Do książek chętnie pójdę.BARDZO lubię czytać, co jest cechą ludzi inteligentnych , a jak wiesz - tylko tacy mieszkają w Opolu.Strasznie mi przykro, że do nich nie należysz :) Pozdrawian z całego opolskiego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolanka
z Oploa ale z Ciebie dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolanka
cyba lekcja informatyki się skończyła i nie masz dostępu do kompa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianko-łodzianka
Piszecie ze Łódź najgorsza i taka obrzydliwa a ja sie zastanawiam czy sie tam nie przeprowadzic do swojego faceta..Szkoda mi Wrocławia bo jest piekny. Moze jednak zostane u siebie?? Łódź tez mi sie nie podoba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublin jest obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwa jest Nowa Huta
I tylko Nowa Huta! Opolanka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od dzielnicy
i ludzi , jakich sie tam spotkalo, wszytkich miejsc i ludzi nie poznasz. Mnie sie zle kojarzy Warszawa, a dobrze Krakow . Jestem z Gdanska, sa tam dzielnice super i okropne. Tak samo z ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak narzekacie , narzekacie i wcale się Wam nie dziwię.Nic nie możecie poradzić na to, że nie mieszkacie w moim mieście. P.S. W Opolu nie ma problemu braku dostępu do netu.Tu każdy jest tak inteligentny, że potrafi zrobić net wprost z niczego.Nie wierzycie? przyjedźcie do Opola, a przekonacie się sami! pompolinko - u nas nie mówi się "kibel", tylko toaleta! TO-A-LE-TA! To łatwe słowo!Powtórz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPOLE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z łodzi
bardzo brudno i biednie, dzieci chorują, ale ludzie fajni są. co wy chcecie. kocham to miasto. przeprowadziłam się tu z krakowa. a w opolu mieszkałam aż do matury i to jest zadupie nie z tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że już tu nie mieszkasz.Tu nie mogą wytrzymać ludzie, którzy uważają, że Opole to \"zadupie nie z tej ziemi\".To świadczy o ich niedopasowaniu do miasta i mieszkańców.To świadczy o bardzo niskim morale i o niewystarczającej inteligencji! Czy już mówiłam, że w Opolu mogą mieszkać tylko BARDZO inteligentni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole
takie małe miasteczko. Wstrętne, cuchnące i do niczego. Fujjjj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole to dziura zabita dechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodzik
A Warszawa smierdzi!!!!!!!Skad ten smród sie bierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje Bytom
typuje Bytom syf totalny brud smrod i ubostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślązakczka z Opolskiego
Ani Opole, ani żadne inne miasto na opolszczyźnie nie jest , nie było i nie będzie brudne! To poniemieckie ziemie, więc nie jest to możliwe, kto tak twierdzi, nigdy tu nie był, pochodzi pewnie zza Buga, gdzie smród , wszy i bród to rzecz powszechna i codzienna.....brudasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPOLE
najbrzydsze miasteczko na świecie. Bo miastem tej dziury nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, Opole nie jest duże, ale iluż w końcu mamy superinteligentnych w tym kraju? A nie wiem, czy już pisałam, że tu mieszkają TYLKO tacy ! Pozdrawiam z czyściutkiego, schludnego Opola i z czyściutkiego, schludnego, zadbanego domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPOLE
to przecież nie miasto tylko wiocha więc nie może brać udziału w tym rankingu. Buehehehehehehe!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opolanki
ale zagadala "w Opolu nie mamy braku dostepu do netu " juz nie wiedziala co napisac a w ktorym miescie nie ma dostepu do netu ? bardzo madre i inteligentne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z łodzi
hej opolanko z opola! wyprowadziłam się z opola do krakowa, a potem do łodzi. a jeśli o inteligencję chodzi to nie mogę oczywiście napisać czym się zajmuję. ale nie chwalac się należę do ścisłej czołówki inteligencji polskiej w dziedzinie sztuki. jestem osobą publiczną. opole jest rzeczywiście czyściutkie i zapiętę na ostatni guzik tylko, że atmosfera tego miasta zionie gnuśnością, aż boli. przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosad
To wy jeszcze w Stalowej Woli nie byliście.Huta +bloki=wielkie cuchnące osiedle,a nie miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opolanki
OPOLE TO INACZEJ PSIE KISZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×