Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty O

najgorsze miasto w Polsce

Polecane posty

Gość czy to nie dziwne ze tylko
opolanka sie wykloca o swoje miasto? Po prostu wszyscy inteligentni ludzie maja w d...takie bzdury. Precz z taka inteligencja!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"jestem z łodzi\" A dlaczego piszesz, że Ci przykro? Przecież to nieprawda...pachnie hipokryzją, albo tanim "dobrym wychowaniem" .Dobrze, że się wyprowadziłaś ( najpierw do Krakowa, a potem do Łodzi ), w Opolu - jak powiedziałam mieszkają najbardziej inteligentni ludzie w kraju,inteligentni w KAŻDEj dziedzinie, nie tylko w dziedzinie sztuki.Pewnie dlatego nie mogłaś się tu odnaleźć.tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izydor2
Naklo nad Notecia!!!!! male marudzace, zrzedzace, obgadujace innych , skorumpowane, zyjace tania sensacja i upatrujace rozrywke z wyjascia na rynek w niedzielne popoludnie po myszy i obrabiajace dupe komu popadnie!! mlodziez ucieka w te pedy stamtad!!! i bardzo dobrze!!! a poza tym jest tam bardzo duza umieralnosc pod wzgledem raka!!! moze dlatego ,ze fala czarnobyla temtedy przeszla(swiecace ogrodki)i teren bagnisty!!! spada poziom szkol!!!! tworzy sie jakies dretwe profile dla tych , ktorym sie nie powiodlo!! ehhh szkoda gadac...mnie juz tam dawno nie ma 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Opolanki
jak w Opolu mieszkaja tacy inaczej inteligentni ludzie jak ty to nic dziwnego ze ta z lodzi stamtad wyjechala opolanka jestes bardziej zalosna niz to sobie mozna wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intyligentna
w oplu mieszkaja ludzie inteligentni inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opolanka z Opola :D:D no dziecko!! teraz to mnie rozbawilas!! dowiodlas ze czytac nie umiesz!!! Powiedzialam, ze OPOLSZCZANIE od slowa OPOLSZCZYZNA a nie OPOLE dziewczynko o inteligencji taboretu!!! Powtorz: O-PO-LSZCZY-ZNA!! Umiesz? nie?! oj jakze mi przykro:( OPOLE OPOLE NAJGORSZE MIASTO O JA CIE PIERDOLE!!! :p Wez laska zjedz se na recznym albo zawolaj Pikusia zeby ci mientke zrobil, bo chyba brak seksu daje sie u ciebie we znaki:P:P TURLAJ DROPSA OBSZCZYMURZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O-POL-SZCZY-ZNA O-POL-SZCZY-ZNA tam cie nie znajdzie zaden mężczyzna!!! -----> tylko same psie zwąchy tylko Opolanki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPOLE - GASTARBEITER CITY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole
dziura, dziura, dziura. Byłam, widziałam.Bleeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gifteo
Hehe :P a ja zapraszam do najlepszego wirtualnego miasteczka :D www.forum.type.pl !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
Łódz jest ochydna te obskurne kamienice i drogi jak za czasów komuny !!! a feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza jest Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwalcie się od Bydgoszczy
!!! chyba nie odwiedziliście całego miasta wzdłuż i wszerz...żeby wyrazić się jasno Bydgoszcz jest drugim miastem w Polsce, które ma najwięcej parków i lasów... miastaa średniej wielkości są najlepsze, po za tym też nie rozumiem dlaczego też Piła jest najgorsza, byłam tam i stwierdzam że jest dużo zieleni a miasto jest czyste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo się cieszę
że niewymieniliscie mojego ukochanego Wrocławia!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze nikt tu jeszcze...
...nie wymienil Bialegostoku ani Suwalek. To dopiero sa zadupia Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu widze o Opolu..szczerze mowiac bylam tam kilka razy i bardzo mi sie to miasto podoba :) ale ludzie troszke dziwni..w niektorych restauracjach sa karty menu tylko w jezyku niemieckim :( a ludzie troszke tacy jakby wywyzszajacy sie. Ale miasto i uniewersytet - cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielce prowadza ten ranking
a byl ktos z was w Kielcach? wysiadasz z pociagu lub autobusu i masz odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toruń
okropne miasto mocherowych krzyżaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze przybija Wałbrzych.... fatalni kierowcy, fatalne miasto...obrzydliwe....tam nie ma nic ładnego!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Opole nie jest takie złe...... ;)całkiem je lubię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżnik
Przeworsk,zero gościnności!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w Toruniu
ktoś tam wymienił Toruń jako najgorsze miasta, no sorry ale stary rynek w Toruniu jest przepiękny ale Torunianie mogli by się nauczyć od Bydgoszczy jak usprawnić komunikację miejską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun jest boski
nie wiem jak mozna go nazwac brzydkim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze nikt tu jeszcze...
No to Suwalk, sory, zapomnialam ze to tak sie wymawia, co nie zmienia faktu, ze jest to zadupie na dodatek na koncu swiata (i to na tym gorszym koncu). I ta przygnebiajaca pogoda w Bialym i Suwalkach, blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytacja
DąBROWA GóRNICZA Korupcja, syf nawet kina nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×