Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty O

najgorsze miasto w Polsce

Polecane posty

Gość nie ma brzydkich
nie moge za kazdym razem zaczerniac nikow... przepraszam, na piwko chetnie ... Jestem warszawianka z dziada pradziada corka i wnuczka powstancow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
a ja lubie Opole. Nie wiem, skad autorka postu na pierwszej stronie wnioskuje, ze opolanie uwazaja, ze ich miasto to pepek swiata.. ja nigdy takiego wrazenia nie odnioslam. A swego czasu mialam sporo z Opolem do czynienia. Ludzie sa tam uprzejmi i pomocni. sporo fajnych knajp, bardzo ladny rynek, katedra z grobami Piastow, (o)polska Wenecja, czyli Mlynowka, przepiekne zoo (odbudowane po powodzi -zalane bylo calkowicie), piekny park na wyspie Bolko. lubie tez Wroclaw - nawt bardziej niz Opole. a jakich miast nie lubie?nie ma takich. sa natomiast miasta, w ktorych czuje sie NIESWOJO. na przyklad Poznan. Wielkopolanie maja zupelnie inna mantalnosc niz mieszkancy Dolnego Slaska (ja). zle czuje sie tez w Warszawie. za duze toto, brudny, smierdzacy centralny i ludzie goniacy jedynie za pieniedzmi i luksusem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomi omi 26
no ja do niedawna tez nie znalam wWawki ale zato w ostatnich latach nadrobilam;) pozdrawiam Cie Michas ja zmykam z necika🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
do a ja lubie: dworzec centralny... Oj jaka byla o niego wojna na forumach i w gazetach. Specjalnie trzymaja go w tym stanie zeby byl pretekst do zburzenia go. Pomyslec ze architekt ktory go zaprojektowal w swoim czasie wygral za to jakas nagrode. ( nie pamietam juz jaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
ja tez z Zoliborza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3xB
Bytom, Bialystok, Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
nie ma brzydkich - juz od kilku lat slychac, ze centralny ma byc zburzony.. ale tylko o tym slychac.. :( przypomnial mi sie Laskowik (to a propos korytarzy pod centralnym i jego skeczu:) a jak tam okecie? nowy budynek juz stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszów jest najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
Stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanin wow
heheeee Opole to jest śmierdząca dziura jak odbyt zarośniętego ogra :) ;) u was nawet ptaki padają ze smrodu roznoszonego przez opolanki, które noszą brudne gacie!!! p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
amerykaninie nie sraj do twojego wlasnego gniazda. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanin wow
sam se sraj hehe ja wychodzę do toalety buraku jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
amerykanin, bardzo inteligentna wypowiedz, bardzo.. nie ma brzydkich - to co to teraz jest, przyloty, czy odloty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanin wow
to było do nie ma brzydkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanin wow
Do a ja lubię....moje wypowiedzi są zawsze na wysokim poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
co nie zmienia faktu, ze Twoja wypowiedz az tchnie inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanin wow
Dziękuję bardzo! nasz naród jest bardzo inteligentny w przeciwieństwie do.... sam sobie dopowiedz skoro musisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanin wow
Dziękuję bardzo! nasz naród jest bardzo inteligentny w przeciwieństwie do.... sam sobie dopowiedz skoro musisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
nie czuje takiej potzreby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie po co te złośliwości
!! Trzymajcie się tematu OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie Oleśnica
masa oszustów tam mieszka :O - np ten: Uwaga konsumenci na Rafała Cichonia, zamieszkałego w Oleśnicy przy ul. Sikorskiego 1h/7 tel (071) 314-71-98, właściciela firmy "TRANS-BUD", która oszukuje klientów co do zakresu i jakości wykonywanych usług i ich terminowości, oraz nie zapewnia napraw gwarancyjnych. Ponadto nieprawidłowo sporządza dokumentację za wykonywaną usługę - (rachunki) - a więc można podejrzewać firmę o oszustwa podatkowe . nazwa firmy jest wprawdzie myląca - bo to nie są usługi transportowe - lecz montaż drzwi. w wielkim skrócie powiem tak: obiecuje ekstra drzwi i solidne wykonanie, a w efekcie niefachowo, niechlujnie montuje taniutkie drzwi i pobiera za to ogromną kasę, a na dodatek zawyża kwoty na wystawionych fakturach tzn czyni na nich poprawki, ale tylko na egzemplarzach, które daje klientom, natomiast kopie faktur, które dostarcza do skarbówki mają wypisaną zupełnie inną kwotę - zawyżoną robi to w celu wyłudzania podatku VAT !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
Do amerykanina wow : Biedny red necku nawet nie zrozumiales tego co napisalam... jak sie chcesz udzielac na polskim forum to radze ci poduczyc sie jezyka. :-P Chyba tylko przyloty, nie pamietam...juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męka - Mekka
Suwałki jako miasto może niczym szczególnym się nie wyróżniają ale za to jaka piekna okolica :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma brzydkich
Ja jestem ze starego Zoliborza niedaleko ...hmm no nie moge juz tak zupelnie wszystkiego powiedziec tu na forum.. he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć tych animozji
trzymać się tematu:P Każdy ma prawo do własnego zdania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×