Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariah

życie dzieci po zdradzie rodzica

Polecane posty

Gość mariah

Witam. Mój problem polega na tym że boję się zdrady ,jestem zazdrosna o narzeczonego.Wynika to stąd że mój tata miał kochankę a nawet dziecko z nią.Przez to ja mam kłopoty z zaufaniem memu mężczyznie na zawsze choć bardzo się staram ,dużo czytam na ten temat ale jak mi się wydaje że już lepiej ze mną znów o coś go podejrzewam.Dodam ,,,,,,ze on jest uczciwym chłopakiem i próbuje mnie rozumieć choć czuje pewną presję..proszę o momoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fi fi
Chyba pomóc tu może tylko psycholog, bo nikt Ci nie wytłumaczy, że skoro masz już chłopaka to znaczy że jesteś już dużą dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________
moja mama tez zdradzila mojego tate i ja o tym wiedzialam... ale nie mam czegos takiego jak Ty, ze boje sie ze moj chlopak mnie zdradzi.. tzn. boje sie, ale tak normlanie, nie są to jakies obawy ktore przeslaniają mi inne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
zostałam kiedys zdradzona jestem w nowym związku obecny chłopak wie o zdradzie byłego i rozumie moje obawy i to ze jestem zazdrosna ale on mi nie daje cienia podejrzen o zdradę tez jest uczciwy niczego nie ukrywa a jednak...boje się ze zdradzi ...to cięzkie tak sie zadreczac ale jak mozna sobie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 11u latach up?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×