Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek2127

Najbardziej romantyczne utwory

Polecane posty

Dziewczyny wpisujcie swoje ulubione romantyczne utworki :) moi faworyci 1) switchfoot - you 2) coldlay - fix you 3) jessica simpson - I wanna love you forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Romantyczne...pioseneczki D 08:34 Malagg20 Macie jakieś fajne romantyczne kawałki ???? Nic piękniejszego ponad życie, w życiu nic ponad czar miłości. 09:11 No blondi Jedna z moich ulubionych: Jessica Simpson - I wanna love you forever 14:11 Malagg20 No bladi dzięki za propozycje fana pioseneczka. Pozdro Nic piękniejszego ponad życie, w życiu nic ponad czar miłości. 14:22 Kalinka Malinka Moze balladki metalowe? Po "polskiemu" polecam Turbo "Lęk", albo CETI "Miłość, nienawiść, śmierć" albo "Ciało i krew". Jak lubisz takie balladki, to CETI niedawno wydało właśnie składankę ballad "The Best From Light Zone". Nie powinna byc specjalnie droga ta płytka. Polecam ze wzgl. na moj ulubiony polski wokal 14:27 Miarka Aaliyah" One In a MIllion" Pussy Cat Dolls "Stickwitu" Shakira "Underneath yours clothes" Mary J. Blige "Can't be without you" Goya "Tylko mnie kochaj" i "Smak słów" To moje ulubione ostatnio, moze coś Ci się spodoba If you had my love, I'll give you all my trust 14:31 johnny_walker Tomek Żółtko - Kochaj mnie i dotykaj Rewelacyjny kawałek, polecam 14:33 kamiczka9 Eric Clapton - Wondefrul tonight miodzio A jescze w dodatku nagranie live, wymiata Na romantyczny taniec cudowna!!!!!!!!!!!!!11 14:35 kamiczka9 Wonderful tonight, hmm tyllo live, jest spokojniesza niż normalna wersja Daj mejla to Ci wyślę 14:40 kamiczka9 i jecze Lara Fabian - Adagio Eva Cassidy - Fields of Gold i Imagine Michael Bolton - When A Man loves a Woman 15:04 johnny_walker Barry White - Loves Theme 09:33 Malagg20 Dzięki fajne kawałki , metal to nie w moim guście ale dzięks Pozdro Nic piękniejszego ponad życie, w życiu nic ponad czar miłości. 09:39 vasco Brayan Adams - Everything I do I do it for You Natalia Oreiro - Me muero de amor Metallica - Nothing Else Matters "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć." 09:42 vasco Kasia i Kostek - Tak kochać tylko ciebie Richard Marx - Right Here Waiting Simply Red - Sunrise Lady pank - Zawsze tam gdzie ty Magma - Wszystkie chwile "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć." 13:09 do góry temat 13:18 malaP bow wow - let y hold you gosia andrzejewicz - milosc 11:42 mOOtylek Lil' Jon feat Ludacris & Usher - Lovers And Friends Beyonce - Dangerously In Love 2 Busted - Sleeping With The Light On piosenki gosi andrzejewicz i hani stach i mariah carey Kelly Clarkson - Addicted Kelly Clarkson - Angel pink- lonely girl PWRD - mysle o tobie Sugarbabes.-.Too.Lost.In.You Stacie Orrico - Dear Friend Sum41 - Pieces 15:29 moze te... Jane Birkin & Serge Gainsboug-"Je Taime Moi Non Plus"(po polsku Żetem),Elton John-"Sacrifice", Farba-"Chce tu zostac",Robbie Williams"Angel",Janet Jackson"Again" 18:34 a moze jeszcze Toni Braxton"Unbreak my heart",Maria Mckee'Show me heaven",Richard Marx"Now and forever",George Michael"Careless whisper",Beverly Craven"Promise me". 15:51 Porąbany świat PPPP Counting crows - colorblind craig david - rendezvous joss stone - spoiled 23:02 Freedom Odświeżam topik bo właśnie potrzebuje takich utworków, żeby stworzyć romantyczny nastrój............... ,,Przyjaciel to ktoś, kto daje Ci totalną swobodę bycia sobą'' 23:21 julieta venegas julieta venegas - me voy (...)que lastima pero adios me despido de ti y me voy...(...) 23:23 uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jak słyszę żółtko...boże co za mdły jakis taki homo kawałek nie zebym miała cos przeciw gejom, ale nie chcialabym takich skojarzen w sypialni z moim chłopakiem tomasz żółtko - out 23:27 uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale ale polecam za to maria mckkee - show me heaven, chris de burgh - lady in red, luther vandross - endless love, a z "nowszych" james blunt i tears and rain, nikki hassman i adore you, brandy i afrodisiac.... 01:04 **Madziunia** Jessica Simpson - Where you are 98Degrees - You don't know Kelly Clarkson - Anytime Barry Manilow - Mandy Stevie B - Because I love You Mariah Carey - I still believe Anastacia - You'll never be alone Aven - All I wanna do M2M - Mirror Mirror Ronan Keating - When you say nothing at all Britney Spears - Where are you now Destiny's Child - No no no Selena - Dreaming of you Michał Wisniewski - Wystarczysz Ty The Moffats - Miss you like crazy Westlife - Unbreakable Beyonce - Dangerously in love Guns n' Roses - Don't cry 01:27 enamorada Ja polecam to, co mam w stopce "Such a lonely day Shouldn't exist A day that I'll never miss Such a lonely day And it's mine The most loneliest day of my life And if you go, I wanna go with you And if you die, I wanna die with you Take your hand and walk away" SOAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
cdn Guns n' Roses - Don't cry 01:27 enamorada Ja polecam to, co mam w stopce "Such a lonely day Shouldn't exist A day that I'll never miss Such a lonely day And it's mine The most loneliest day of my life And if you go, I wanna go with you And if you die, I wanna die with you Take your hand and walk away" SOAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleczQa
grechuta & kozidrak - tyle chciałem Ci dać kululska & piasek - jesteś blisko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁUkuniu
coldlay - fix you i weż go do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guns n\' Roses - Don\'t cry - zdecydowanie najpiękniejsza piosenka wszech czasów - po prostu się w niej zakochałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Jose Gonzalez \"Heartbeats\" ;)))) Kiedy słucham tej piosenki, wszystko staje się takie piekne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ageś
oczywiście Aerosmith i "I don't wanna miss a thing"! nie ma na świecie niczego bardziej romantycznego... Ale "Fix you" Coldplay też jest spoko!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darucha9
A mnie bierze DE MONO - Bo dziś już nie ma nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochas
Black - Wonderful life . Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaPelargonia
Peter Gabriel, Kate Bush --- Dont Give Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konja
nie ma to jak 'Guns n' Roses - Don't cry' piekne. Lubie także 'Dżem- tylko ja i ty' Naprawde poleclam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coldplay - The Scientist Counting Crows - Colorblind (przepiękna) Kasia Kowalska - Byc Tak Blisko Jessica Simpson - Be Goo Goo Dolls - Black Ballon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie/
20:17 mojeee typy ania szarmach "obejmij mnie" edyta bartosiewicz "nie znamy się" "miłość jak ogień" edyta górniak "kiedy tęsknie" gosia andrzejewicz "kocham cię" hania stach "gdy cię nie ma (obok mnie)" james blant "you`re beautiful" kasia cerekwicka "zostań" kasia kowalska "chcę zatrzymać ten czas" kasia cerekwicka "czekam na odpowiedź" krzysztof kiljański "otulmy się miłością" kind of blue "pocałuj mnie" de mono "zakochani" moze potem cos jeszcze dopisze 20:31 luckylady Bon Jovi - Always Norah Jones - Come Away With Me Leonard Cohen - Waiting for a Miracle (Natural Born Killers) Rammstein - Sonne Rammstein - Stripped Trochę stare bo jestem trochę nie na bieżąco. http://luckylady.wrzuta.pl/obraz/alYsygex2T/ love_made_me 20:35 luckylady Samael - Moon Skin Samael - Winter Solstice (Tego raczej nikt nie będzie kojarzył, ale zapewniam, że romantyczne) Dolly Parton - Joleen Requiem for a Dream O.S.T. Rihana - Umbrella U2 - With or Without U U2 - Love Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me http://luckylady.wrzuta.pl/obraz/alYsygex2T/ love_made_me 20:37 zaba458 Sylwia Wiśniewska-12 łez Anita Lipnicka - piosenka księżycowa KoRn - tearjerker 20:45 leela the doll rihanna - umbrella ??????????????????????????????????????? a co tam jest romantycznego????????????????????????? "you can stand under my umbrella, ela,ela,eeee,eeee,eeee" 20:46 drzewko laurowe uwielbiam She Elvisa Costello http://pl.youtube.com/watch?v=Xg4O7AtCBSs 20:51 luckylady No bo w tekście jest: "bla bla bla... jeśli coś się stanie i znajdziesz się w potrzebie, to zawszę cię przygarnę pod swoją parasolkę olkę olkę olkę" http://luckylady.wrzuta.pl/obraz/alYsygex2T/ love_made_me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/ - c.d.
20:57 która z Was... Siwy włos Spacer dziką plażą Zielone wzgórza nad Soliną Miłość ci wszystko wybaczy 21:00 puszczam - ale nie sie De Mono - Zostańmy sami Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości Sumptuastic - Cisza Sumptuastic - Za jeden uśmiech twój Bebe lilly - Jesteś moim skarbem Kancelaria - Zabiorę cię właśnie tam Ira - Ona jest ze snu Ira - Wiara Anita Lipnicka - Mosty Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa Anita Lipnicka - Zamigotał świat Anita Lipnicka - Pocałuj noc Anita Lipnicka - Płacz Edyta Bartosiewicz - Ostatni Edyta Bartosiewicz - Przemoknięte serca miast Edyta Bartosiewicz - Sen Edyta Bartosiewicz - Skłamałam Edyta Bartosiewicz - Niewinność Edyta Bartosiewicz - Miłość jak ogień Edyta Bartosiewicz - Nie znamy się Hey/Edyta Bartosiewicz - Moja i twoja nadzieja Varius Manx - Zanim zrozumiesz Varius Manx - Ruchome piaski Kobranocka - Kocham cię jak Irlandię Cristian Castro - Why Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty Roxette - Listen to your heart Rh+ - Po prostu miłość Szymon Wydra - Bezczas Szymon Wydra - Gdzie jesteś dziś Natala Oreiro - Me muero de amor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryan adams & sarah mclachlan - don\'t let go sarah mclachlan - angel hey - bylabym eva cassidy - autumn leaves azure ray - november

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly Furtado - Say it right :) Gosia da Lux - Hipnotyzuj mnie Goya - Mój Natalia Kukulska - Zakochani Myslovitz & Stuhr - Kraina miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirya
A ja mam dla was coś co jest naprawdę romantyczne! Czyli muzyka z filmów bollywood! A tu link do jednej dla tych ktorzy nie przepadaja za bollywood(ona jest z filmu Salaam Namste - polecam): http://www.youtube.com/watch?v=uYB5mh8tPlM ^To jest piosenka "My Dil Goes Mmmm" A tu następna(już bardziej indyjska z Veer-Zaara): http://www.youtube.com/watch?v=9gGoGoGMKlQ Tu zauważcie ile razy bohaterka zmienia stroje :P Scena z K3G: http://www.youtube.com/watch?v=mJjnGmPk8wg I jeszcze jedna z tego filmu: http://www.youtube.com/watch?v=tl2j9h4F8bc http://www.youtube.com/watch?v=oCKaYcdufwU http://www.youtube.com/watch?v=Y__ofL3NMHg&mode=related&search= http://www.youtube.com/watch?v=RL8xBnYEAvo http://www.youtube.com/watch?v=UP7WY2ptqoI http://www.youtube.com/watch?v=XBCC-0T_Qz8 ^ Ten kręcono w Polsce Ktoś kto kocha romantyczne piosenki zakocha się w tych filmach! Są one przepełnione miłością i muzyką :) Mam prośbę jak juz oglądacie to do końca! A tak PS. Chciałabym żeby mój chłopak umiał tak tańczyć jak oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHAŁ BAJOR \" Nie znajdą Nas \" GOJA \"Mój\" GEORGE MICHAEL \"CarelessWhisper\" PHIL COLLINS \"True colors\" SELENA \" DREAMING OF YOU \" LENNY KRAVITZ \" Stand by my woman\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Shout
"Olśnienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabusia*
Ja uwielbiam takie romantyczne piosenki...:* A szczególnie taki przy ktorych można tańczyć przytulańca, przy których można się wypłakać.. Podć niektóre ładne tytuły...? Hmm...:) Nio więc: Natalia Kukulska-"Zakochani" Doda-"2 bajki" Hania Stach i Andrzej Lampert-"Masz w sobie wiare" Owal-"Spokojnie" Long & Junior-"Z Tobą być" Varius Manx-"Piosenka księżycowa" Łukasz Zagrobelny-"Nieprawda" Kindla-"Za to że jesteś" Boys-"Ty jesteś blisko mnie" US5-"One night with you" Patrycja Markowska-"Świat się pomylił" Piasek i Doda-"Ide przez deszcz" Doda-"Katharsis" Kondla-"Z kims takim jak ty" Weekend-"Za miłość mą" Gosia Andrzejewicz-"Tęsknota" Verba-"Miłość" Kasia Rodowicz-"Jak mgła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda333333333333333333
Aerosmith: I don't wanna miss a thing Jessica Simpson: Take my breath away Shakira The One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shout \'Olśnienie\" Squaw \'Wystarczy tylko chwila\' uwielbiam te kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAMBONS
coldplay_the scienist......!!!!!!! normalnie supre piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×