Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

slodka buuuuuuuuuuzi prosze 😭 jestem jeszcze niedopieszczony dzisiaj :( wczoraj tez wieczorem nic nie bylo :( ja tu uschne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka obiecuje ze dzisiejszej nocy bede baaaardzo dbal o ciebie i o twoje skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się ignorowany na maxa ;-) Są tu jakieś kobiety jeszcze ?????????????????????????? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ale ja mam te ciche dni z tobą a nie z bratem :-D a co do innych kobiet - to widzisz tu jakieś ? dwa: ustalmy coś - ty się możesz obmacywać z mom bratem po wannach a ja nie mogę podrywać innych pań ? Coś tu jest nie tędy ... :-0 Don`t you think ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czemu slodka mnie olewa:( czy sa tu jeszcze jakies kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czas do domu :) ale dzisiaj mialem dzien :( slodka moze dzisiaj chociaz wieczor bedzie ciekawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie teraz mam nareszcie chwilkę wytchnienia uffffffffff :-0 ale dzień jeeeessssuuu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj malo ludzi cos jest :( slodka wiesz co...? nie bawie sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ???????? No masz ... Najpierw namiesza, potem nie dość, że człowieku wyciągasz rękę na zgodę, dumę chowając do kieszeni, a ona jeszcze \"musisz sie jeszcze trochę wyslilić\" - wymiękam :-0 a Roman to chyba nasz dreamek - brat miał zawsze schizofrenię ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman.......rozumiem , ze cenisz sobie zycie rodzinne, ja cenie sobie kameralnosc, wyglada wiec na to ze nasze upodobania sie mijają :P *dream*........help help help help......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to help Roman bracie :classic_cool: - słodka jest za delikatna na życie w gromadzie, promonuję jakąś inną panią pomolestować- widziałem tu taką 16-stkę z pasją :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×