Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

to chyba nie bedzie dzisiaj kapieli 😭 a juz tak sie cieszylem :( slodka znowu noz mi wbijasz w ❤️ za co ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja psinę zjem na kolację :P Szacunek mi się należy, bo jestem kobietą :P I to jaką :P Nie bądz gburem, daj na \"przepraszam\' kwiatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojaj mamie bym Cię chyba nie przedstawiła :P Ale wpisowe winko postawię, nawet dwa - takie jak lubisz najbardziej:P Daj kwiatka, to dorzucę trzecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę ochłonąć - Roman Brutal dał mi kwiatka ( i to nic, że wydarłam go z niego niemal siła ) ;) Romuś, masz 3 wina, zgrzewkę piwa, karton fajek i... buziaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro dasz mi nastepnego :P Jauż za mną szalejesz :P Butelki stoją na ladzie w moim wiejskim sklepiku. Czekam tam z nimi na Ciebie...:P Dasz jeszcze buzi? No daaaj, prrroszęęęę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romuś, jak mnie zobaczysz, to sam się ze szczęścia posałujesz w tyłek :P:P:P Po 4 butelkach, to może ja Ci pokażę co mam pod spódnicą :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, pokażę, ale dorzuć jeszcze Snickersa :P Ja się szanuję, tak łatwo mnie nie zdobędziesz :P Majtasów nie gubię bo chodzę z gołą pupą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy nie latają, bo od razu zdychaja :P:P:P Za \'niebieskiego grześka\' to możesz sobie najwyżej przez stanik pomacać :P:P:P Myślisz, że tanio się oddam? :P:P Ale za 2 ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek, za grosz romantyzmu ! Za pajdę chleba to możesz mieć Staszkę ze wsi obok :P Ja się kocham tylko za pajdę chleba z boczkiem :P:P:P Daj buziaka :) No daaaajjjj :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ slodka widze ze jestes dziewczyna dyzurna naszego topiku :) a swoja droga to roman cie podrywa a ty nic! jestes zimna i bezwzgledna wobec romusia moze on to lubi :D nasz topik spada bo MY nic wieczorem nie organizujemy :( ja juz drugi raz oddawalem \"chemie\" do sklepu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku, ja tylko Tobie jestem wierna 😍 Wczoraj z Romanem, to bylła tylko rozgrzewka słowna, przed działaniami z Tobą 😍 Przecież wiesz, że jestem grzeczna :) I że Grzesków nie lubię :P 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kotka ty mi coś nie pasujesz .... :-0 Podejrzanie mi kogoś przypominasz ... :-0 przyznaj się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman żartujesz ? Ja cię proszę .... No tak, tak własnie myślałem ;-) Koteczka jeśli jesteś kim jestes to wcześniej czy później cię rozpracuję,a tak na razie to walić to i carpe diem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puks
ale o co chodzi z tymi siódemeczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puks ale witamy serdecznie chłopa czy dziewczyna ? :classic_cool: przyjmujemy wszystkich z naciskiem na dziewczyna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×