Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

MÓWIĘ CI KOBIETO JUŻ TRZECI RAZ ŻE ZGADŁAŚ ! ja jestem tak typowy lew, że ciężko ukryć ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D.....tak to jest jak sie 16 rzeczy na raz chce zrobic ;) Mowisz, ze lew? nie pisales nigdzie, a juz napewno ja nie czytalam tego 😡😠 dlaczego na mnie krzyczysz 😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech będzie temperament - ja tez wolę ;-) 👄 jak kochać to na zabój, jak kłócić sie to do pierwszej krwi ... który ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka a ty gdzie się szwendasz moja lwico ... ? dreamm to pewnie bliźniak zważywszy na dwoistojść jego romanowej natury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szwedam sie tylko oblewam kawą...zeby to był np. likierek;) to mogloby byc ciekawie......a tak 😠😭 Sytuacja jednak opanowana :o No wlasnie...gdzie nasz bliźniak ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka boję się :-0 raaaaatuuuunkuuuuu pooomoooocyyy jak rany nigdy nie miałem jescze fanklubu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam towarzystwo - nareszcie do domku hurrrrrraaaaaaaa słodka 👄 dreamm vel roman 🖐️ :classic_cool: do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dream*.....badz męzczyzna i zalatw to po mesku. Powidz po prostu , ze kochasz tylko mnie, że jestes stały i niezłomny w uczuciach i po sprawie ;) A ja...juz tęsknie 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×