Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

ja już tęsknię 👄 tak tu strrrrrasznie zimno, kaloryfer nic nie daje, nawet nie ma do kogo się przytulić ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodź pogrzejemy się razem, bo coś widzę że mój brat to tylko angine umie zapodać ;-) Chodź słodka otwieram ramiona ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się grzejemy ? Jak ty śmigasz po jakichś cudzych topikach .... :-0 I gdzie jesteś jak cię nie ma 😠 Masz, herbatkę ci przyniosłem, tradycyjnie ze śmieci ... na gardełko. Mmmmmmmm jaka ty cieplutka jesteś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dreamm😠.....ale pije juz herbatke malinowa :) Tygrysku...potrzebuje Twoj mail...obiecuje Cię nie zasypywac mailami, tylko jeden malutki mail....co Ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka ale teraz to prosze o info do kogo to jest \"tygrysek\" do brata? tu dreamm 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj siódemeczko....gdzie sie podziewasz jak Cie nie ma ....?? Tygrysku....powiadasz wyjscie awaryjne na przyszlosc ..........zapamietam, dziekuje 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siodemeczki witam cie 🌼 i czemu tak tylko na chwile ? pojawisz sie jeszcze dzisiaj ? :P tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czy wy wiecie na której stronie był dziś nasz topik ??????? na kurwa trzeciej. Czemu jak mni enie ma to go nikt nie pilnuje 😠 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×