Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

Witam wszystkich 🖐️ dostałem w pracy w piątek ostrzeżenie :-P :-D że za durzo piszę .... a to podejrzane jest, bo moja praca raczej nie polega na pisaniu ;-) Od dziś muszę przystopować z kafe - ale od czasu do czasu, jak nie będzie inwigilacji będę zagladać - np. rano i np. przed 16.00 ;-) No to pozdrawiam i nie zapomnijcie o mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dream*....no jakbysmy mogli zapomniec .ja nawet z mysla o Tobie wziełam whiski crem z imprezki na wynos :P;) Mowisz ze rano i przed 16.....jak ja to zniose 😭 P.s. Intryguje mnie na czym polega twoja praca skoro nie na pisaniu...czyzby szefowa byla az tak zazdrosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ witaj slodka ;) dream nie bajeruj znowu :P ja wiem na czym polega TA twoja praca :D slodka powiedz mi czy dzisiaj bedziesz wieczorem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze biore udzial w aukcji :) to moja znajoma pracuje w sklepie i ja kprzynosze (oddaje ) to zaraz ona chce sie umowic ze mna , bo juz wie ze nici byly z randki (rozbieranej) :( nie bylo by zle jak miala chociaz z 40 lat a nie 69 :( tak wiec slodka nie stresuj mnie wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie stresuje.....i kto to mowi 😭, przez to czekanie w samiej koszulce na kapiel (i niedoczekanie sie) nabawiłam sie anginy...a Ty mowisz ze ja Cie stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzisiaj bede przygotowany wieczorem dla ciebie ummmmmmmmmmmm juz sie nie moge doczekac :) ide juz do mojego osiedlowego sklepiku po zakupy :) kochanie co mam kupic zeby ten wieczor byl dlugi i namietny dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moze i tak :( ale jak ostatnio kupowalem \"gumki \" to mi podala wreeglisa mentosa :( dopiero musialem jej ja tlumaczyc co do czego jest :( nie wspomne ,ze chciala zobaczyc jak to sie zaklada , bo za jej czasow tak nie bylo :( juz jestem znowu w stresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zrobie to dla ciebie slodka :) dzisiaj zaprosze pania zosie na nasze spotkanie wieczorowe :) przgotuj sie ze pani zosia bedzie chciala \"poprawki \" tzn. ze nie bedzie kumac o co chodzi w danej chwili i trzeba bedzie poprawki robic :) a juz nie powiem ,ze wezmie ze soba trzy komplety okularow :) ide po relanium :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka ale pani zosia tylko bylaby obserwatorem, bardziej to potraktujemy jako edukacja pokolenia wojny domowej :) slodka bedziesz miec swoj wklad, udzial to taaaakie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas jestem spiety :( slodka ok dzisiaj tylko i ja sami i jakies 1500 000 gapiow :) dobra to ja juz ide po te chemie , bo zaraz straci waznosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×