Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

Gość 7777777
*dream* no to sie ciesze ze oddziaływuje:) moze i tak jest jak piszesz dreamm, no ale nie wymagajmy zeby mezczyzna nogi czy klate golił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA MNIE TO OBOJETNE
Mam 19 lat i wole kochana osobe a z wlosami czy bez co to za roznica?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dream* nie chce mi się gadać o trzeciorzędowych cechach płciowych,heeheeh opowiadaj lepiej o tej pracy, serio?? a co myslisz o o \"seksistowskiej reklamie\" PlusGSM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka to piękne imię każdej przystoi dziewczynie byłem wrzucić coś na ząb - straciłem wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
wiecie to jest tylko moje spostrzezenie :) natomiast moze byc inaczej ;) pisze to z wlasnej autopsji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mnie zadna z moich dam nie wypowiedała się na temat owłosienia innego niż na ... nabiale ;-), podobno im to przeszkadza :-) ale ajurat to mnie nie dziwi bo mnie też przeszkadza ;-) kurcze ale mnie ssie po tym browarze. Przyniosłem pizzę z pieczarkami i peperoni - kto lubi ?? aa i z podwójnym serem a o tej pracy to szczera prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
a ja sie cholera zajmuje zawodowo marketingiem.. musimy pogadac pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne dreamm - ja też w gruncie rzeczy - przecież promotion to jedno z \"P\" - ne-est ce pas ? Seksistowska maalutka ? Która ? Ta o \"Ala to piękne imię...\" ? bo nie kojarzę :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
maalutka :) jesli to nie tajemnica .. czym sie zajmujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj *dream* było głośno o tym, oburzyły się feministki heheheeh chciały zrywac umowy z operatorem mowiło sie tez o tym, ze to jakas fobia, ze niby faceci lubia \"duze piersi\"... .. a tamte byly az za duze:P:P od strony estetycznej - kicha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach simplus - ta panna z warunkami ... Niezbyt w tym wypadku dobrana do segmentu ta reklama. Podobnie jak ta z tym kabaretem - trzeba miec silną pozycję na rynku żeby zaryzykować taką kontrowersyjną reklamę: przeciez to wygląda tak jakgdyby obsługa Klienta w Plusie miała ich głeboko w d***. Wchodzi klient do salonu i się produkuje a kobieta olew i dalej coś tam pisze ... ja bym nie ryzykował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
*dream* ja tylko maly kaweleczke biore ,bo trzymam linie :P ale ide jeszcze po browar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
Och maalutka ... Och biedronka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak zamilkliście hę?? nie brudzicie w biedronce?? dowcip macie: Jestem w biedronce, stoję przy kasie, na taśmie pierdoły pierwszej potrzeby w tym jajka. Pani nabija, jedzie po kolei, doszła do jajek. Przesuwa i przesuwa po czytniku, a ta bestia nic. Stara się dziewczyna - a tu ze strony jajek echo... Zdenerwowana wrzeszczy do jakieś koleżanki: - Jaaaaaaaadzia, jajka mi nie wchodzą! Ja w jokera, a facet za mną; - Wie pani, jajka zazwyczaj nie wchodzą...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam 🖐️ maalutka 👄 zostawiam wam niedojedzoną pizzę i podzielcie się browarem. Od jutra znowu jazda się zacznie - hesu jak mnie się nie chce wstac do pracy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
maalutka dobre :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam Twojego opowiadania:( kojarzy mi się raczej z czymć takim: życie to piękny, wielobarwny klejnot, raz mieni się wszystkimi kolorami tęczy, czasem jest szare, czasem bezbarwne... ale najważniejsze, że jest... tylko to nam zostało... trwanie i zachwycanie się każdą chwilą istnienia...zaufaj intuicji, zaufaj sercu, ta para zaprowadzi Cię do spokojnej przystani... a wracając do reklamy swietna jest reklama jakiegoś soku warzywnego, taka erotyka jest prima;) nic dziwnego, że pod koniec pojawia się zwierzecy apetyt hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
*dream* to do jutra milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
miego wieczorku rowniez maalutka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777
dzien doberek wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×