Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

Co nieco poczytałam, reszte dokoncze jutro......cos mnie jakies chorobsko rozbiera, nawet herbata malinowa nie pomogla, ale to pewnie dlatego ze ze smieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
slodka potrzebujesz wygrzania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak się
bawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzioo
teraz grzeja sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzioo
no czytaj i bedziesz wiedziec kto z kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *onia
powiedz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777
miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ wszystkch słodka przywlokłas to choróbsko do łóżka i teraz też jestem taki trochę \"tojpnięty\" - chyba mnie zbiera a herbatka malinowa nie pomogła, bo ty już byłaś chora, jak ją piłaś, a potem zdradliwie mnie tę oprądkowaną szklankę podałaś. Fakt faktem, gardło boli i katar mam, głowa pęka i łamie w kościach. Nawet palić mi się nie chce. EEE no ja tak nie wyglądam jak ten gościu od wiewiórczych zębów ;-), mam takie włosy, takie oczy, podobną karnację (ale jaśniejszą bo nie jestem Rumunem - tylko się mnie opalenizna po wakacjach ostała), i zarost jak się nie ogolę, ale tyle w temacie. A, i zęby mam ładniejsze :-P Jako, że na tym kompie nie mam zdjęć włąsnych - podałem średni przykład. Ale mogę wam mojego kota pokazać jak checie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
dzien dobry 🖐️ ja ledwo zyje buuuu wczoraj mialem goracy dzien dream mowilem ,zeby sie zaraz nie calowac ze slodka ,a teraz masz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuurde trza było słuchać doświadczonego kumpla :-( słodka - zero buziaków prze 2 tygodnie. dzisiaj to i ja skarpety do łóżka zakładam bo mnie kot słabo grzeje ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
no ja rozumiem buzi buzi.. ale ty zaraz z jezyczkiem i takie tam.. a rece ci chodza bez kontroli ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty skąd wiesz jak cię przy tym nie było ? ;-) Było grzeczne buzi buzi bez języczka i żadnych rąk. Słodka taka trochę niedotykalska jest :-D Mam nadzieję że kiedyś nie popieprzę nicków przy tych postach :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
no ja mysle ,bo ja nie chce dostac z plaskacza za to czego jeszcze nie zrobilem:) wiesz slaodka jest slodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
ide troche poimprowizowac w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
bylbym kreatywny jakbym mial szefowa a nie szefa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz być kreatywny w improwizacji ;-) jak to zrobić, żeby zarobić, ale się nie narobić :-) - da się zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
dream co tak lazisz po tych topikach, nie moge nadazyc za toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
w pracy jestem kreatywny .. czesto zmieniam gazety do czytania.. teraz czytam "Dziewczyne" musze poznac te kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne.....wszystko najlepiej zwalic na idiotke ... Panowie.....o jnie ladnie tak obgadywac nieobecnych, to juz zakrawa na plotkarstwo :P *dream*.......skoro w ramach oszczednosci zaparzyles drugi raz herbatke malinowa to masz za swoje ;)P.S. Skad ta insynuacja o mojej niedotykalnosci....czy Ty mnie z kims innym nie mylisz *dream* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
slodka 🌼 no wreszcie jestes :) ja bylem grzeczny ;) a z tymi buziakami to nic nie wiem :( ja nic nie dostalem :( od ciebie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamm.......ja od Ciebie tez, choc juz sie na ten laptopik napaliłam :P co do buziakow to nadrobimy zaległosci nic sie nie martw ......👄 x 102 ;) (oby mnie tylko siodemeczki nie zjechaly .....albo inne adoratorki :o;) ) Jak tam lektura, dowiedziales sie czegos ciekawego? Ciekawe gdzie nasz Wujek Dobra Rada vel przebieraniec buszuje....pewnie znowu obcalowuje kogo popadnie a potem bedzie zwalal na mnie😠 ....no ale jest jeden pozytyw tej calej sprawy, przynajmniej palic mu sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
jak ja czekalem na te buziakiiii :D od Ciebie mniam mniam ale masz fajny jezyczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty czekaj dreamm jak ci słodka grypę sprzeda - będziesz miał. Czemu zaraz przebieraniec - incognito po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
slodka to nie ma sie czego wstydzic ..mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
slodka czy ty masz grypke ? to ja moge cos innego calowac ;) no oczywiscie u ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamm czy ty s ię za bardzo nie rozbisurmaniłeś ? 😡 cię kotem poszczuję, czekaj 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
slodka.. ja sie juz nie moge doczekac :classic_cool: dream jest wyeliminowany ;) ma grype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×