Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szroner

plamy na ciele

Polecane posty

Gość Justysia5554
Witam Wszystkich! kilka dni temu byłam u dermatologa i dowiedziałam sie , że mam łupiez pstry... Rok temu zauważyłam juz pierwsza plamke na brzuszku , jednka nic sobie z tgeo nie zrobilam.. teraz mam je na całych plecach , ramionach i brzuchu lekarz zapisał mi maść i szampon Stieprox, jednak moja znajoma uzywała to ponad miesiąc i żadnych efektów nie było więc u mnie to chyba też nie ma najmniejszego sensu... duzo osób twierdzi , iż nizoral pomaga...? zacznę używać od dzisiaj i liczę na rezultaty... Tylko proszę o wytłumaczenie jak dokładnie stosujecie..? ile razy dziennie? czy można pozostaweić szampon na ciele i nie zmywać go? lepszy jets szampon czy krem? PROSZĘ O SZYBKA ODPPOWIEDŹ... jestem w totalnym dołku....dodam jeszcze , że ta maść jakos na H... jak stosowałam ja przez 4 dni rano i wieczorem to tylo dostałam więcej plamek ;/ ;/ ;/ i jescze mam pytanie czy Nizoral stosowaliście na brązowe czy białe plamy??? bo ja mma ich bardzo DUŻOOOO i to te BIAŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Nie odpowiadam na pytanie. Ale też mam te białe plamy,głównie na nogach. Najbardziej widoczne po opalaniu, więc wcieram balsam samoopalający/ obecnie Dove/i wówczas te plamy są niewidoczne. A czy po nizoralu znikają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Mnie lekarz powiedział,że to uczulenie na słońce. Gdy się opalam,a potem skóra się łuszczy, spadają małe płatki, te białe plamy są widoczne jeszcze bardziej,więc smaruję samoopalaczem, to ich nie widać. Nie myślałam,że to może być łupież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Gość wyleczyłam to
Rada dla kazdego; pełna dezynfekcja w domu tzn. pościel, reczniki koce, kapy ,ubrania w których chodziłaś lub chodziłeś i wrzuciłes do półki spowrotem, do prania wszystko następnie ,Ty idziesz się myć dokładnie najlepiej płynem przeciwgrzybicznym z ziaji do chigieny intymnej myjesz tym całe ciało i smarujesz sie cała tzn. om ijasz twarz oczywiście, maścią bez recepty o nazwie clotrimazolum ona kosztuje ok. 3 zł i tak do skutku, ja wyleczyłam sie po około miesiącu myjesz sie tylko tym żelem twarz tez możesz .Zapobiegawczo radze umyć włosy nizoralem w saszetce , jest on również w maści ale śmiedzi czosnkiem fuj a pozatym kosztuje koło 36 zł więc odpada obecnie chodze na solarium plamy nikną i co ważne starasz sie chodzić w ubraniach z bawełny podczas leczenia, bo sztuczna odziez może mnożyc bakterie powodzonka życze wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczyłam to
to był dokładnie łupiez pstry, bielactwo to choroba genetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsad
ja mam te plamy od 2 lat . dopiero kiedy sie opale staja sie bardziej widoczne. na solarke nie chodze . chy moze to by choroba ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkans
wiecie co ja tez mam plamy na plecach i zrobily mi sie na brzuchu,kupilam oxykort i nawet mi schodzą przestalam chodzic na solarium bo dermatolog powiedziala mi ze to od nie umytego łóżka.smaruje sie smaoopalczem i mniej widac ale strasznie to wygląda.pomuszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tx
wie ktos skad zdobyc pevaryl? jest w necie apteka ktora to sprowadza, mam recepte itd tylko problem w tym ze odbior jest w wa-wie a ja mieszkam w 3-miescie... prosze po pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoSzronera
Białe Plamy na ciele mogą być spowodowane początkiem powstawania trądu. W Europie raczej nie występuję ale tez czasami się zdarza, Czy był Pan w Indiach lub Afryce Wschodniej lub Karaibach ?? w tych rejonach jest najwiecej trądu. Jeżeli plamy są białe i wklęsłe jakby do skóry i robia się na nich białe włosy lub jeśli schodzi z nich skóra To koniecznie niech Pan się uda do lekarza medycyny tropikalnej. Trądem łątwo się nie zaraza zarażenie powoduja prądka z tej samej rodziny co Gruźlica i zakarzenie następuja drogą kropelkową lub krwionośną przez dłuższy kontakt z chorym. Myślę że nie ma Pan się czego obawiać w tej chwili trąd jest całkowicie uleczalny ale należy go szybko zdiagnozowac w póxniejszych etapach może być trudniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djarkadus3
hej mam male dziecko 1,5 roku no i co na ten cholerny lupiez pstry stosowac dziecku tu jest mowa tylko o doroslych lekarze biora tylko kase.moj maz ma straszny lupierz ja tez moze gdy podrapal glowe to reka przeniosl na malego poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivvvvcia
Witam wczoraj byłam u dermatologa diagnoza łupież biały. Ten kojarzył mi sie do tej pory z głowa a mianowicie problem mój polega na tym ze na buzi ramionach i plecach polawiły mi sie białe placki bo to juz blamkami nazwac tego nie mozna. Co najciekawsze dermatolog przepisała mi davercin któryu jest na tradzik ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumienny
Witam wszystkich. Polecam stosowanie wyłącznie Pewarylu .Jest bardzo skuteczny i łatwy w stosowaniu, tylko trzy dni.Po dwóch tygodniach powtórka. BARDZO WAŻNE. Efekt gwarantowany. Należy dbać o higienę skóry, jeżeli się spocisz nie zwlekać tylko wziąć prysznic .On uwielbia pot i gorące kąpiele. Niestety kąpiele w wannie odpadają kategorycznie. Używam go średnio raz na rok,półtora. Od 10 lat. Nie męczcie się innymi środkami które śmierdzą i są niekomfortowe. Jeżeli nie ma w apteca, zamówcie. Kuracja jest prosta i bardzo skuteczna. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Pussy
Witam.Od pewnego czasu zauważyłam białe kropki na łydkach i rękach.Odnoszę wrażenie że jest ich coraz więcej.Jak mam wiedzieć czy to bielactwo czy może ten dziwny łupież pstry?jaka jest różnica?HELP ME!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biely
sumienny, tylko na Pevaryl trzeba mieć chyba receptę? Czy da radę bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO JESLI...
moje plamy nie sa biale tylko czerwone, jakies dwa tyg smarowalam miejscowo nizoralem wlasciwie zadnych specjalnych efektow, a teraz smaruje juz z tydz terbidermem, i w jednym miejscu troche znika a w innym sie nasila i robia sie nowe plamki i zaczynaja swedziec.na glowie lecze lupiez juz ze dwa lata. ostatnio myje glowe codziennie nizoralem(jakos 2-3 tyg) i efekt byl nieznaczny tylko na poczatku a teraz nic!!zero poprawy! to wszystko jest drogie a ja nie mam kasy. z kazdym dniem pojawia sie nowa plamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaq123456789
ja mialam takie plamy po solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WYZEJ
jak mam ustrzec swoje dwumiesieczne dziecko przed panem grzybem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOŁOWANA21
ja nie chodze na solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaq123456789
do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOŁOWANA21
tak, he chyba jestesmy tu same.mieszkalm kilka lat po stancjach jesli mam na cos zwalic wine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasuuuulka
Potrzebuje Pomocy...;/! mAM własnie takie plamy na Ciele ...byłam u dermatologa i miałam przepisane cos lecz to wogole ani troche nie pomogłoo;/. Mam ich Coraz wiecej to okropnie wygladaa nie umiem juz sobie poradzic . Kiedy mam ochote isc na basen od razu przychodzi mi na myśl jak ja wygladam;/ az głupio sie czujee...Pomozcie Prosze!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barti 18
Cześć po wielu kuracjach masciami i innymi specyfikami wyleczyłem się z Łupieżu Pstrego lecz w tych samych miejscach pojawily się plamki podobne do bielactwa i jest ich duzo najgorsze jest to ze koncze terapie lampami a one dalej nieznikaja juz sam niewiem co mam robic poradzcie mi coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka18
hejka mam na imie Beata mam 18 lat plamy mam okol 16 lat jestem ciekawa czy jest jakis skuteczny lek na to chorobe jezdzilam do Bydgoszczy na lampy lecz nic mi nie pomagalo czekam na wasza pomoc pisac na gg 1546096 pozdrawiam i czekam;*;*;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praczuk
MAm problem, Mam takie ciemno brązowe plamy na ciele to po spoceniu cale cialo mnie sfendzi mam je na klatce piersiowej na miesniach reki i mam jeszcze problem Wstydze sie powiedziec otym dla rodziny. plz pomocy. pisac na email Praczuk1212@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej pomoże
Ja mam krem Lipobase. Pomaga polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praczuk
ile on kosztuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praczuk
A jak go stosowac??: pisz na gg 13503216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×