Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kika21

Dziewczyna 186cm!!! i co dalej?

Polecane posty

Mam problem od dłużeszgo czasu, nigdy sobie z tym nie radziłam poprostu udawało mi się go ukryc gdzieś głęboko w ten sposób było raz lepiej raz gorezj. chodzi o powszechny problem samookceptacji, podobno sporo osób ma z tym problem, widocznie nawet w kwestii problemów nie jestem orginalana Nie moge zaakceptowac swojego wzrostu.wczoraj sie zmierzylam i to mnie dobilo. mam 186 cm wzrostu!!! to mi uswiadmomilo jak ja musze wygladac, bo przeciez sami siebie nie widzimy, albo widzimy sie inaczej niz inni nas widza, a teraz dotarlo do mnei jak ja musze wygladac naprawde! Boze, 186 cm!!!! staralam sie to zaakceptowac ale nie da sie poprostu nie da sie! Czuje sie poprostu jak dziwolag jak czlowiek nie z tej planety. normalni ludzie nawet nie sa w stanie wyobrazic sobie jak czuje sie taka osoba.nienawidze tlumow, autobusow itp. Marzy mi sie ladna marynarka, teraz sa mode i sa takie sliczne, ale takie rzeczy nie sa dla mnie. Nawet nie wiesz jak cudowne byloby dla mnie uczucie ze wchodze do sklepu biore swoj rozmiar i jest oki moge cos kupic. Nie, ja tak nie mam, rekawy zawsze sa za krotkie, jesli juz nie calosc jest za krotka, za spodniami chodze caly dzien zanim wogole znajde dlugosc jzu nie mowie o wymarzonym fasonie,bo to nie wchodzi w gre, a buty? mam rozmiar 43, jak do mojego wzrostu to moze nie jest duzy rozmiar nawet, ale niestety takich nie produkuja! nie moge wejsc do sklepu i kupic sobie normalnego buta takiego jak mi sie podoba, bo poprostu nie produjkuja takich rozmiarow!!! i co mam sobie wmawiac nadal ze wszystko jest dobrze?ze wygladam normalnie? ile mam sie tak oszukiwac? najgorsze jest to ze ja poprostu nie widze wyjscia z tego, przeciez nie utne sobie nog, a zaakceptowac tez sie tego nie da, po prostu nie da. nawet jak uda mi sie o tym zapomniec to wystarczy ze wejde np do pierwszego lepszego sklepu. opisalam tu tylko problem zakupow, ale to wszytsko jest bardziej zlozone.np jak sobie wyobrazam ze mialabym isc z chlopakiem przez miasto to nie wiem czy dalabym rade,poprostu wstydzilaym sie, bo zakaladajac ze bylby wyzszy ode mnie to wygladalibysmy jak para guliwerow, dwa wielkoludy! to jest jakies okropne zamkniete kolo!a ja nie wiem jak z niego wyjsc!co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam sie jak ciezko musi byc z takim wzrostem. Ale sprobuj zaakceptować siebie, możesz to wykorzystać jako swój atut, moze zacznij uprawic koszykówke lub siatkowke, tam wysokie dziewczyny sa cenione, lub zostan modelka nawet tak na chwile. A zreszta czy ty nie przesadzasz gdybys miała 190cm to ja rozumiem ale tylko 186 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
co masz za problem , jestem facetem i mam 179 cm wzrostu , to nie ty jestes wysoka tylko ja jestem liliputem , A Guliwer raz byl wielkoludem a raz liliputem w zaleznosci od miejsca gdzie sie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 wyjscia
samoakceptacja albo smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
kobieto! Dlaczego wynajdujesz problem? Jestes zdrowa, zobacz ile jest osob niepelnosprawnych, cierpiacych, zaakceptuj siebie a wtedy twoj wzrost bedzie atutem i uweirz mi, na swiecie jest pelno wysokich facetow. Wczoraj na przystanku widzialam taka pare, kobieta wysoka, facet nizszy, stali w objeciach. Nie wzbudzali wielkiego zainteresowania, a zreszta kogo to obchodzi? Musisz polubic siebie i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytan kilka: ile wazysz,przy tym wzroscie?bo moge podac Ci nr telefonu do sprawdzonej Agecji Modelek,acha i napisz skad jestes. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180/42
rozmiary 43 buta produkuje firma Ecco- wejdz sobie na strone i zobacz- mozna zamowic do sklepu, na miejscu zmierzyc i podjac decyzje o ewentualnym zakupie. przy Twoim wzroscie i tak szukasz butów na plaskim, polecam meskie sportowe póładidaco-elegancko rzepowe z kazara, naprawde ładne i smukłe w formie. co do ciuchów- ubieraj sie sportowo- grandżowo, postaw na ładny detal, bizuterię kobiecą, kolczyki? branzoletki? bardzo wazne- fryzura! bardzo ważne- torba! bardzo ważne - kolor! rekawy za krótkie w swetrach? kup włóczke i daj babci do zrobienia. Wzrost nie jest tak wielkim problemem jak brak uśmiechu;-) Znam facetów bardzo wysokich kolo 200cm, i tak jestes od nich niższa- sa tacy na swiecie, uwierz mi! co do krainy Guliwera- bylas w Holandii? tam wszyscy sa wysocy i to jest piekne. Widok starszej pary idacej w plaszczach i trzymajacych sie za rece utkwil mi mocno w pamieci...mineli mnie i pierwszy raz w zyciu moje 180cm wydalo mi sie smieszne;-) pozostał za nimi tylko piekny zapach perfum, który do dzisiaj mam w pamieci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
mam 176 cm wzroztu, wiec przy Twoim wzroscie moze Ci sie wydawac ze jestem normalna. I teraz tak sie czuje. Ale jak bylam w szkole sredniej i podstawowej (teraz studiuje) to wzrost byl moim koszmarem. Wtedy w sklepach tez nie bylo wielu ubraz w moim rozmiarze, spodnie zawsze za krotkie, garbilam sie zeby ukrys wzrost itd. Teraz sie czuje swietnie, choc rozumeim, ze jest duza roznica miedzy naszym wzrostem, rozmarem buta (ja mam 39) itd. Ale naprawde wiem co czujesz. Kupuuj buty sportowe, np. meskie, wtedy na pewno nie bedzie problemow z rozmiarem, ale takie ktore wygladaja delikatnie. Ja sama mam kilka adidasow meskich, ktore wygladaja jak kobiece, a kupilam bo mi sie po prostu podobaly :) Spodnie- kupuj dżinsy, wiem ze trudno znalezc ale naprawde moze pojedz do duzego miasta (wroclaw, karkow, wawa) wybierz sie na zakupy, kup 2 pary dżinsow i 2 butów- takich ktore Ci sie naprawde beda podobaly. Moj tato ma 2m. wzrostu :) i wyglada super- wiec sie nie martw bo wysoci faceci to Ci najprzystojniejsi. A wysocy panowie tez szukaja wysokich kobiet zeby sie lepiej czuc i tyle :) Rob sobie delikatny makijaz, fryzure odpowiednia dla Ciebie, kup delikatna bizuterie i poczuj sie atrakcyjna kobietą :) Wiem jak to latwo sie mowi, ale na moim roku jest dziewczyna ktora ma 183, jest koszykarka i wyglada calkiem przecietnie łącznie ze swoim wzrostem :) Najlepiej jakbys na studia wyjechala do duzego miasta, tam jest wielu wysokich kludzi (mieszkam we wrocku) i mozna sie poczuc swobodnie- w sklepach, na ulicy, w tramwaju. 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam za te wszystkie wypowiedzi:) kurcze, wiem ,ze to nie koniec swiata i w sumie na co dzien daje sobie rade i nie popadam w jakies doly, tylko walsnie czasem mnie najdzie, szcególnie jak mam isc na zakupy:) tak ja wiem ze sa krawcowe itd, ale naprawde czasem to jest wnerwiajace jak wchodzisz do skelpu i wiesz ze nic tam na siebie nie dostaniesz. aaa właśnie może ktoś zna adresy sklepów gdzie jeszcze można dostać buty w moim rozmiarze? pozdrawiam, jesteście kochani!!! pa Ps. Mieszkam blisko Warszawy (ok. 50 km) i waze 70 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jest maly problem bo ja znam agencje ( ale jest ona w Chorzowie) pracuje tam dziewczyna ktora jest fotografem dla tej agencji sa tam dziewczyny ktore generalnie maja po 183 cm sluchaj jesli oczywiscie interesuje Cie cos takiego poszukaj na necie agencji modelek tylko takich profesjonalnych przewaznie trzeba wyslac na maila zdjecia twarzy i calej sylwetki oraz wymiary no i najwazniejsze czyli wzrost jesli sie spodobasz zaprosza Cie na zdjecia probne,ktore sa darmowe i dopiero potem okaze sie co dalej czy sie nadajesz wiesz ja zrobilam w ten sposob wyslalam zdjecia i mi sie udalo sprobowac zawsze mozna to przeciez nic nie kosztuje a szanse masz mysle duze jesli Ci cos nie spasuje zawsze mozna sie wycofac i pamietaj nigdy niczego na zdjeciach probnych nie podpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180/42
no to jesteś zgrabna laską;-) w wawie masz galerie Mokotów- znajdziesz tam dużo rzeczy, hektary sklepow do eksploracji... do dzieła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dopiszę swój głos :) Mam 180 cm wzrostu i zawsze byłam najwyższą osobą w klasie, w podstawówce, w liceum , dopiero na studiach poznałam dziewczynę trochę ode mnie wyższą, więc wiem jak to jest wystawać głowę nad otoczeniem. Ale moja rodzina jest wysoka. Kuzyni mają od 190 do 205 cm, więc jakoś udało mi się odnaleźć w świecie wysokich ludzi i zaakceptować siebie. Potem poznałam mojego ukochanego, który jest mojego wzrostu (co do cm) :P Myślę, że skoro ty jesteś wysoka, to w twojej rodzinie też są wysocy ludzie. Pomogłoby ci też poznanie jakiś wysokich znajomych. Wiesz, w grupie zawsze raźniej :) Poza tym myślę, że i tak nie jesteś takim Guliwerem, za jakiego się uważasz :) Pomyśl tylko o Małgorzacie Dydek, najwyższej koszykarce, ona ma ponad 2 m. Pozdrawiam cię gorąco i życzę powodzenia w akceptacji siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka stopa
czesc musze napisać o mojej wielkiej stopie(a raczej dwóch)-noszę rozmiar 44-45 zalezy z jakiej firmy nie powiem jest to dla mnie utrapienie no i noszę buty wspólnie z moim partnerem-mamy ich całą szafę(mam hyzia na tym punkcie) firma Ecco ma duze rozmiary p0odobnie firma Gabor-super buciki no i w USA jest masę butów w tych rozmiarach(mam tam rodzinkę,więc mi przysyłają)w WAWIE masz 3 sklepy z duzymi butami -problem z głowy ja pojechałam po buty do wawy -nie mam tak blisko bo 500km-ty masz blizej POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno czy Ty nie masz innych naprawde ważnych problemów. Taki wzrost to skarb nie do odebrania, wysoka kobieta wygląda zawsze dostojnie i elegancko, obojętnie czy jest w garsonce, sukience czy dresie sportowym. Zaznaczam że ja mam 198 cm, moja żona 184 cm , mój 16 letni sym 197 cm, 10 lenia córka 150 cm. Żona trenowała siatkę, ja kajaki, syn trenuje wioślarstwo, córka pływanie. I powiem Ci szczerze, że jest wiele dyscyplin które można uprawiać pod warunkiem, że ma się odpowiedni wzrost. Wiele rzeczy w życiu byłoby dla nas z żoną niedostępnych, wiele miejsc byśmy nie zobaczyli, wielu wspaniałych ludzi byśmy nie poznali gdybyśmy mieli po 160-170 cm wzrostu. Jak jesteśmy w mieście nigdy nie odczuwaliśmy dyskomfortu naszego wzrostu, przecież teraz młodzież jest bardzo wysoka i spotkać kobietę powyżej 180 cm wcale nie jest trudno (i dodam że większość facetów się za takimi ogląda nie z racji wzrostu tylko wyglądu, szczupłej sylwetki, ale niektórzy mogą tylko o takich partnerkach pomarzyć). Spróbuj poznać kilka osób na Twoim poziomie trzymania głowy przy rozmowie, zacznij chodzić na mecze kosza, siatki. Ludzie będą myśleli że też jesteś sportowcem, będą chcieli Cię poznać. Ukrywanie się może doprowadzić tylko do kompleksów. Wyjdź do ludzi, a wtedy wszyscy zauważą, że widzisz więcej niż maluchy po 160 cm. Pozdrawiam wszystkich o wzroście powyżej 180 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja mam 179 cm, no fakt mniej niz ty, ale to nie jest duza roznica;) w ogole dobrze wszyscy ci mowia, nie lam sie, przelam sie ;) twoj wzrost to jest atut :) wystarczy facet co ma z 195-200cm wzrostu i bedizesz przy nim malutka;) p.s. ja czasami tez sie doluje bo zawsze chcialam miec 168cm ale nie jest zle :) moglo byc gorzej :) pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomyslisz sobie, że łatwo mi powiedzieć \"uwierz w siebie, zaakceptuj siebie\" zwłaszcza, że między nami jest spora różnica, aleeeeeeee kiedyś nieszczególnie lubiłam siebie i dobijały mnie przezwiska typu \"żyrafa\"... no i jeszcze problem z butami nr 40 dla dziewuchy (a sprzedawca zamiast pomoc to jeszcze jak do jakiegos kosmity mowi ze takich roziarow to z takiego fasonu nikt nie produkuje.... co z tego ze za kilka dni w innym sklepie widzialam taki fason wlasnie w takim rozmiarze booooo zdarzylam sie juz nasluchac.....) i spodnie z zakrotkimi nogawkami...... ehhhhh..... na dodatek niedowaga i dziewczyna drabina...!! no po prostu słodko...:/ ale teraz czuję się już lepiej, bo wcale nie obchodzi mnie to jak inni na mnie patrza tylko z tego wzgledu, że sześć na siedem koleżanek z klasy sięga mi do ramienia (jedna do połowy głowy:D). najzabawniejsze jest to, że wcale nie podobam się jedynie wysokim facetom, tym niższym również:D AHA!! chciałam się jeszcze zapytac czy nie chciałabyś grać w siatkówke?? albo w kosza?? :D trzymaj się cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..sylwia
jest duzo slawnych pieknych kobiet ktore tez sa wysokie np uma thurman,charliez therton(nie wiem czy dobrze napisalam nazwiska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ess
Kika spróbuj z kompeksu zrobić największą zaletę :) Wiem że masa facetów(w tym ja :) ) ma problem ze znalezieniem wysokiej kobiety. Większość moich byłych miała powyżej 180 cm, a jedna nawet 185 cm. Ja mam 192 (o ile dobrze pamiętam bo ostatni raz mierzyłem sie jakieś 5 lat temu :) ) wiec pasowaliśmy idealnie, a jakie wrażenie robiliśmy w towarzystwie :) Aż miło powspominać... Osobiście się źle czuje, gdy kobieta jest ode mnie np. "o głowę" niższa i szlag mnie trafia że takich "żyrafek" jak Ty jest tak mało... Co do ciuchów to szukaj dalej bo z tego co pamiętam to żadna z moich kobiet nie miała większych problemów ze znalezieniem czegoś dla siebie. A propos butów to Ecco faktycznie ma duże rozmiary, problem w tym że cholernie drogie - polecam Bate która jest o połowę tańsza a też ma damskie 43.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 186cm i jestem z tego dumna:P Rzucam sie w oczy i latwo mnie zapamietac. Z reguly jest to bardzo przydatne przy zalatwianiu roznych spraw urzedowych, itp:) Co do facetow...moj ma 175cm. Troszke nietypowa z nas para, ale w milosci wzrost nie ma zadnego znaczenia no i jak to mowia..w lozku sie wszystko wyrownuje;). Glowka do gory, wysokie jest piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem wysoka mam ponad 180cm wzrostu i nie pamietam zebym kiedykolwiek miala z tego powodu kompleksy kiedys na imprezy na obcasach chodzilam wiec bylam wyzsza od Ciebie:) Szczegolnie kiedy chodze na koncerty traktuje centymetry jako blogoslawienstwo :)Fajnie jest byc wysoka kobita:D Do wysokich dziewczyn:Nie wiem jak Wy ale ja zawsze mialam duze powodzenie u tych niskich facetow takich do 170cm:) Wy tez cos takiego zauwazylyscie u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga 185
no i mamy ten sam problem, tez sobie nie radze. mam rozmiar stopy 39/40, i ciuchy sie zawsze w sumie znajdują ,ale najgorsze jest moje samopoczucie. niby dlugie nogi są fajne, ale ja mam z tym problem, wiesz jak sie wstydze byc wyzsza od moich kolezanek? po prostu zrzera mnie to od środka,jak widze ze te niższe maja wieksze powodzenie i w ogole. nie wiem co mam juz zrobic,tak samo jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczyna ma 186 cm to znaczy, że ma zdrowe geny. Tylko się cieszyć!!! Poza tym to wcale nie tak dużo. Ja sam tyle mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_insane88
Ile Ty dziewczyno masz lat? Bo piszesz jak zakompleksiona nastolatka ;) Ja mam 187 cm i kocham swój wzrost, uważam, że jestem moim atutem a nie wadą. Zapraszam Cię na forum Klubu Wysokich www.klubwysokich.pl Może razem z nami uda Ci się zaakceptować, a nawet polubić swój wzrost;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_insane88
A co do ubrań... trochę firm produkuje spodnie o długości 36, więc zawsze da się coś znaleźć, poza tym teraz się przecież nosi spodnie o długości 7/8, więc to żaden problem. Co do żakietów, to przecież możesz nosić z rękawami 3/4 albo jakoś odrobinę przerobić. A buty...deichmann albo allegro, naprawdę można coś znaleźć. Wszystko to tylko kwestia podejścia. Pomyśl sobie, że masz super długie nogi, których wiele dziewczyn może Ci tylko pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam za to 158 cm wzrostu i tez mnie to zaczyna w*****ac powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wooo matko ja jestem mężczyzną i mam 183 cm a Ty mając taki wzrost to przewyższasz sporą część mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam za to 158 cm wzrostu i tez mnie to czesto w*****a. Ja bym na Twoim miejscu wykorzystala wzrost, zglosilabym sie do jakiejs agencji modelek czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×