Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczekująca

opóźniający sie okres

Polecane posty

Gość oczekująca

HEJ KOBITKI ! WIEM, ŻE PODOBNYCH TEMATÓW JEST TU TYSIĄCE.PRZEJRZAŁAM NIEMAL WSZYSTKO I POSTANOWIŁAM NAPISAC PARE SŁÓW, BO JUZ NIEMAL WSZYSTKIE NERWY ZJADŁAM :( OTÓŻ SPÓŹNIA MI SIĘ OKRES :( OSTATNI RAZ MIAŁAM GO MIEC 15.08 - DOSTAŁAM PO 3 DNIACH, 18.08.TERAZ POWINNAM DOSTAC 14-15.O9 I DO TEJ PORY NIC :( PO TYM OKRESIE , KTÓRY DOSTAŁAM 18.08 KOCHAŁAM SIĘ ZE 3 RAZY Z CHŁOPAKIEM BEZ ZABEZPIECZENIA, ALE ON NIGDY WE MNIE NIE SKOŃCZYŁ.DODAM IŻ WŁAŚNIE OD 14.08 DO 27.08 BYŁAM NA WAKACJACH NAD MORZEM, TERAZ OD 1.09 ZACZĘŁAM PRAKTYKI, MUSZĘ WSTAWAC O 6:30 BY ZDĄŻYC NA 8:00, TAM SIEDZĘ DO 16eJ, WRACAM ZMĘCZONA I JEDYNĄ RZECZĄ O KTÓREJ MARZĘ TO SEN.CZY TAKA ZMIANA MOGŁA SPOWODOWAC OPÓŹNIENIE SIĘ OKRESU? A NAJGORSZE JEST TO, ŻE MAM LEKKIE OBJAWY ZBLIŻĄJĄCEJ SIĘ MIESIĄCZKI TZN. PIERSI MNIE NIE BOLĄ NI CHOLERY, CZUJE TYLKO "CIĄGNIĘCIE" W ODCINKU LĘDŹWIOWYM KRĘGOSŁUPA, CZASEM MNIE ZAKŁUJĄ JAJNIKI I MAM APETYT NA SŁODKIE.POZATYM NIC :( DZIEWCZYNY NAPISZCIE COŚ , BO ODCHODZE OD ZMYSŁÓW. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalele
jest prawdopodobieństwo, że zaszłaś w ciąże, ale nie panikuj. Idź do apteki po test, on wykrywa ciążę już w pierwszych dniach spodziewanej miesiączki. Poza tym piszesz, że zaczęłaś praktyki i masz bardziej stersujące życie - to mogło wpłynąć na opóźnienie okresu. Kup jak najszybciej test i idź do lekarza bo jednak takie testy nie dają 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca
DZIEKI ZA ODPOWIEDŹ :) POWIEDZ MI PROSZĘ, BO JUŻ Z TEGO WSZYSTKIEGO NIC A NIC NIE WIEM , KIEDY SĄ NI PŁODNE A KIEDY NIE??? WSZYSTKO MI SIĘ MIESZA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwoje babka wróżyła możesz być w ciąży ale nie musisz. Najlepiej po prostu zrób test a dowiesz się prawdy. Nikt tu Ci nie powie, że jesteś (lub nie) w ciąży. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalele
dni płodne ma się około połowy cyklu, nie pamietam jak to jest dokładnie bo biorę tabletki i się tym nie przejmuję, poszukaj w necie, napewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca
DZIEKI WIELKIE DOBRE KOBITKI ZA ODPOWIEDZI :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja jest 14 dni przed spodziewaną miesiączką czyli dni płodne jakieś 5 dni przed i 3 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca
POWIEDZCIE MI JESZCZE KOBITKI, CZY W POCZĄTKACH CIĄŻY TEMPERATURA CIAŁA KOBIETY JEST WYŻSZA, CZY NIŻSZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalele
utrzymuje się na poziomie 37 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca
NO TO CHYBA TO JEDNAK NIE CIĄŻA - WCZORAJ MIERZYŁAM MIAŁAM 36,1 DZIS NATOMIAST 35,9 NISKA TEMP. ZWIASTUJE PODOBNO OKRES.DZIEWCZYNY ODEZWĘ SIĘ PÓŹNIEJ.DZIEKI ZA WSZYSTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca
POWIEDZCIE MI PROSZE, BO NIGDZIE NIE MOGE ZNALEŻC - CO OZNACZA BIAŁY, CIĄGNĄCY SIE SLUZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca
WŁAŚNIE PRZECZYTAŁAM, ŻE JEŚLI TAKI ŚLUZ JEST MLECZNOBIAŁY, CIĄGNĄCY SIĘ TO OK, ALE JEŚLI BRZYDKO PACHNIE TOJAKAŚ INFEKCJA :( - CHYBA MNIE TO SPOTKAŁO.CHLIP CHLIP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczony
Mam pytanie jesli dziewczynie opoznia sie okres o 3 dni i ma trmp 38 to zanczy ze jestw ciazy?Wspolzylismy razem ale na zasadzie ze nawet jej nie przebilem blony.Czy moze zajsc w ciaze?Co robic poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam taki problem,: kochaliśmy się z dziewczyną w święta . Okresy ma regularne na ogół28-30dnia w pt powinna dostać tj 30 dnia. dziś jest 32 dzień cyklu i nadal nic brzuch ją boli od 3 dni raz ćmi i przestaje . Mówi że tak ją boli jakby miała zaraz dostać. Ale okresu nie widać:( a kochaliśmy się z prezerwatywa i globulka wytrysk był po wyjściu ale mamy stracha że mogła byc dziurka:/ (bezpodstawnie tak myślimy). POMOCY!!!! co wy na to;((( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam taki problem,: kochaliśmy się z dziewczyną w święta . Okresy ma regularne na ogół28-30dnia w pt powinna dostać tj 30 dnia. dziś jest 32 dzień cyklu i nadal nic brzuch ją boli od 3 dni raz ćmi i przestaje . Mówi że tak ją boli jakby miała zaraz dostać. Ale okresu nie widać:( a kochaliśmy się z prezerwatywa i globulka wytrysk był po wyjściu ale mamy stracha że mogła byc dziurka:/ (bezpodstawnie tak myślimy). POMOCY!!!! co wy na to;((( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Test ciążowy i trochę nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leci
nie panikuj, nie przesadzaj, dzieci z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on XX nie raczej nie jest w ciazy byla prezerwatywa i globulki na pewno dostanie okres i niech idzie po tabletki bedzie pewniejsza jak stracha macie po gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andel from hell na bank??? to dlaczego tak ma? nigdy nie miała tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no XX
witajcie o dych wcześniejszych objawów doszło jeszcze : ból piersi podczas zakładania stanika, te druciki jak sie go zakłada (w tych miejscach) już 3 dzien nie ma okresu ;(( ktos tak już miał? a ból brzucha jest leciutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no XX
i jeszcze jedno miała te drażliwe dni jak przed miesiączką ale mineły i od tego czasu jak je miala tylko ból brzucha jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca czekamy co z tym Twoim opóxnieniem wyszło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. mam problem tak samo jak inne osoby, które tu pisały. Otóż dużo razy kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem i nic nam nie pękło wszystko było ok. jednak okres mi się spóżnia 5 dni i nie wiem co jest grane.. Boję się, że jestem w ciązy.... a ok poł miesiąca wcześniej miałam praktyki i cały miesiąc tyrania po 8h i zmęczona byłam jak nic i myśle, że to może przez przemęczenie i stres... Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXONXx
Witam Panie Mam takie pytanie Czy jak mojej dziewczynie spóźnia się okres prawie o tydzień czy to znaczy ze jest w ciąży ??? Ma bule brzucha sutki ją bolą praktycznie ma objawy Okresu mówiła mi tez ze ma taki mleczny śluz i teraz nie wiem co mamy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
okres spóźnia mi się 6 dzień, ja mam cykle tak 26-31dniowe więc mało kiedy w terminie ale teraz to już zaczyna być przesada, od miesiąca chodzę na fotness, dwa razy w tygodniu, czy możliwe, że to przez to przesunął mi się okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi okres spóźnia się już 5 dzien, boję się ciąży, ale kochałam się z chłopakiem bezpiecznie z prezerwatywą i do tego nie dochodził we mnie. Mam objawy okresu, bolą mnie piersi, mam biały śluz oraz boli mnie od 5 dni podbrzusze. Cztery cykle miałam bardzo regularne a teraz takie opóźnienie. Czytałam, że stres w fazie przed owulacyjnej bardzo niekorzystnie wpływa na okres, czyli go opóźnia. Ja właśnie zaczęłam robić prawo jazdy i temu towarzyszy bardzo duży stres, jak myślicie to mogło być powodem tego opóźnienia cz ciąża :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×