Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek2127

Czy moge rzucić tabletki ??????

Polecane posty

Witam mam problem bo od 5 dni biore tabletki Janine ale żle sie po nich czuje co chwile zbiera mnie na wymioty , mam biegunke itd itp czy moge odrzycic te tabletki juz dziś ? czy tak można robić ? jakie są konekwencje? prosze o szybką odpowiedz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozesz
a nawet powinnas. Ja rzucilam po tygodniu i ciagle zyje :) A tak powaznie, to nic sie nie martw i odstaw. Zastosuj inne srodki antykoncepcyjne tylko.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak mozesz
ja mam pytanie do tak mozesz: po jakim czasie od krwawienia po odstawieniu dostalas normalny okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozesz
zalezy co masz na mysli mowiac "normalny" hmm, ale napisze jak to bylo ze mna.. Odstawilam po tygodniu, a potem, po okolu 5 dniach dostalam okres, byl bardziej obwitszy, ale raczej normalny :). Potem dostalam nastepny po 2,5 tygodnia, juz nie taki bardzo obwity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozesz
obfity mialo byc :) sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mrowka
ja odstawiłam bo tez sie czułam źle ale niestety była impreza a ja byłam głupia i następnego dnia zaszłam w ciążę, mimo że to był nieodpowiedni dzień cyklu. Przestrzegam tylko przed seksem po odstawieniu bo przez kilka dni bedziesz maksymalnie płodna, organizm sie rozstraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×