Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaasskaaa

wczoraj przyżylam szok!

Polecane posty

Gość kaasskaaa

hej mam siostre Marte(starszą odemnie o 10lat)ma 31,ja 21:) Zawsze w domu podawano mi ją za przyklad , jest inteligetna-lekarka, atrakcyjna ,miła dobra i takie tam .Rodzice a takz ei ja jej małzenstwo uznawalismy za cudowne , ma mała zdrowąsliczna coreczke i fajnego meza Jacka(32) .. Wczoraj wybralam się z kumplem do baru, ktory znajdowal sie 10km odmojego miasta, zazwyczaj bawie sie w moimmiescie ,kumpel powiedzial ,ze spotkal tu swojego kumpla zdziewczyną i ze bysmy podeszli to nas zapozna...podchodzimy do stolika a tu szok Jacek z jakos panną - moj kumel poznajcie sie to Jacek ze swoją dziewczyną Ewką! zatkało mnie ,zdazylam powiedziec jedynie my sie znamy...kiedy on mi przerwali powiedzial..ze jestesmy znajomymi ,cos wtymstylu...chcialam krzyczec ,ze ona ma zone i to moją siostre! ale mowie ,nie siade sobie i dopytam sie dokladnei udajac greka niejakiej ewy ile sa ze soba itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma zone
??? nic z tego nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaaa
okazało sie ,ze spotykaja sie od 3miesiecy , pozniej przy barze powiedzialam jackowi ,ze wszyskto powiem siostrze i tyle..poprosilam kumpla zeby mnei odwiozl do domu b niby ,zle sie czuje ...dzis oni maja o 13 przyjsc do nas na obiad rodzinny...! a ja niewiem co mam zrobic mam ochote o wszystkim opowiedziec alecos mnie hamuje z drugiej strony mam ochote kapnac go w jaja i wywalic z naszego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm głupia sytacja..Ale ja mam dwóch braci, no i raczej bym im powiedziała..Tez bym nie chciała żeby oni ukrywali takie cos za moimo plecami :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy z pisaniem masz. emocje? probowalam zrozumiec.. i hm.. idealna siostra wcale nie stracila wg mnie na swojej idealnosci.. bo to nie ona zdradza meza, tylko mąż ją. sens jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaaa
jak to mozliwe ,takie szczesliwe malzenstwo ..a jednak okazal sie zwyklym szczeniakiem ,robiacym skoki w bok:(( i czy siostra mi uwierzy i rodzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWIEDZ JEJ
BO JAK TO ZATAISZ, TO NIE DOŚĆ ZE OKAŻE SIĘ ZE MA MĘŻA BUCA TO JESZCZE SIOSTRE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaaa
mam problemy z pisaniem i nie tylko z tym ,ja nie moge normalnie usiedziec ,bo przerasta mnie ta cala sytuacja!!! do tego ta Ewa , nic nie wie ,ze ona ma zone tak mysle ,bo mowila ,ze sa bardzo zakochani i cos tma o wspolnym zyciu ,jacek tylko sposcil głowe i sie nei odzywal..szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... no szczeniak. pogadaj z NIM. posłuchaj jego argumentów.. siostrze tez wypadałoby powiedziec.. chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaaa
macie racje powiem ,dzis sporobuje ,boje sie tlyko ,ze jacek wymyslil juz jakos historyjke , ale wiem,tez na jej miejscu chcialabym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie skoro to Twoja siostra to w czym problem? Ja może przy stole bym napomkneła \" jak sie bawileś ostatnio za miastemz Ewką?\" :>..:P Jak siostra nie wuwierzy i tak zasiejesz jakieś ziarnko niepewnosci :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaaassski
Kasiu jak najszybciej powiedz o tym swojej siostrze, nie mozna takich rzeczy ukrywac!!! zdobadz sie na szczera rozmowe ze swoja siostra i to JAK NAJSZYBCIEJ! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na razie nie mówiła siostrze, ale nawiązała kontakt z tą ewką i od niej czerpała informacje na bieżąco. I powiedziałąbym o tym szwagrowi, żę go będę sprawdzać. A swoją drogą - co on jako przykłądny mąć robił w sobotę wieczorem poza domem? Co powiedział żonie, że gdzie wychodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma zone
No ok, juz teraz pokapowalam. Ale nie rozumiem, czemu zaczelas od siostry. To tak, jakby to byla jej wina. Mysle, ze powinnas najpierw porozmawiac z tym Jackiem. Ale nie grozbami, tylko normalnie. Wyjasnic co i jak. Siostra moze na poczatku nie uwierzyc. A potem niech on sie lepiej przyzna, bo takie przedluzanie tylko bardziej ją zrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaaassski
Kicia ma racje wlasnie zrob cos takiego przy stole ciekawe jak zareaguje ! nie bedzie wiedzial co ma powiedziec i im predzej sie to wyda tymlepiej!!! nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co dalej to ukrywac?Im dłuzej nie bedzie mowic- tym trudniej będzie jej pozniej to powiedziec :P Jak siostra nie uwierzy- wtedy mogą wspolnie odwiedzić Ewke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaaa
nie wiem co powiedział, on czesto wyjezdza na spotkania stomatologow ,niewiem na jakies kursy z tmy zwiazane ,wiec moze tegotypu bajke sprzedal, dzis bede przy obiadku dosc ciekawska , i ironiczna ,nie bedzie spokojnie jadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu wywoływać burzy rodzinnej, bo to nic nie da, wszyscy się tylko pokłócą. TRzymaj szwgra w \"szachu\", bo masz na niego haczyk. Teraz możesz mu więcej zabronić niż jego żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaaa
zaczelam od siostry ,poniewaz to naprawde fajna kobietka ,jegozreszto tez uwazalam za fajnego czlowieka ,chcialam rzyblizyc wam sytacje ,ze wszystko bylo ok ,nawet cudnie ,tymbardziej dla mnie to wiekszy szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądz twarda, to Twoja siostra- nie daj jej zrobić krzywdy ;) A ten kłamczuch niech pożałuje :P Ojj rozpętał wicherek Ty rozpętaj tornado :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikiriki
DZIEWCZYNO!!!!!!!!! NIE MOW PRZY WSPOLNYM OBIEDZIE PRZY WSZYSTKICH . najlepioej zrobisz, gdy zadzwonisz do siostry albo przyjedziesz do niej i powiesz ze musi z toba porozmawiac-zeby ona wczesniej przyjechala tylko zeby nie mowila nic mezowi . powiedz jej w 4 oczy , bo jak zaczniesz przy obiedzie to ty wyjdziesz na wariatke-uwierz-faceci sa dobrzy w klamstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhmmm
"Teraz możesz mu więcej zabronić "ale skoro wali ja na boki to ma go pilnować?Sorry ale ja bym tez wolała wiedziec.. Skoro on jest chuj to czemu ona ma jeszcze go kryc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaaa
sluchajcie ,no ja moge rozpetac tornado wiem ,ze to moja siostra i dlatego cykam sie z tmy wszystkim ,wiem ,ze ona go kocha , kocha swoje zycie , przez to moze sie zalamac...ale powiem jej ,bo uwazam ,ze prawda wczesniej czy pozniej i tka zawsze wychodzi...tylko niewiem ,jak gdzie i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem na to nie ma recepty, dobrego momentu i miejsca :P I tak zawze bedzie zle..Więc po co przedłuzac kłamstwa? Skoro on postąpił źle- to chyba to duzy chłopczyk, musi ponosic za to konsekfencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Kiko najlepiej doradza. Być może między Twoim szwagrem a tą Ewką do niczego jeszcze nie doszło? Najpierw wybadaj sprawę, tak, żeby Jacek wiedział, że masz to na oku. Może sam coś z tym zrobi. I bądź blisko siostry. Na wszelki wypadek. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaaa
pomyslalam sobie ,ze jakby co to mam na swiadka jeszcze mojego kumpla ,ktory zreszto niewie ,ze to moj szwagier ,tylko mysli ze znajomy ,no ale on moze potwierdzic ,ze jest zta ewką itp.. Bede sie zbierac...bo musze troche posprzatac wroceok 17:00 to wam opowiem ..co i jak..3majcie kciuki aby go nie zabila widelcem podczas obiadu,narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę...że
Kasiu powiedz o tej calej sytuacji swojej siostrze... o wszystkim od poczatku jak to Twoj kumpel chcial zapoznac Cie ze znajomymi do konca ! zrob to w miare mozliwosci jak najszybciej szkoda czasu tylko badz delikatna dla niej przezyje szok lecz badz konsekwentna w swych wypowiedziach powiedz jak bylo naprawde ! mam nadzieje ze sie jakos ulozy ,pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhmmm
NO NIE TO MA GO JESZCZE KRYC? NIE LEPIEJ JEST POWIEDZIEC SLUCHAJ, WIDZIALAM GO TAM I TAM!PRZECIEZ TO PRAWADA I WIDZIALA TO NA WLASNE OCZY! NOO NAPEWNO NIE DOSZLO- SKORO TO NIBY JEGO DZIEWCZYNA :p GDYBAC MOZNA JESZCZE PRZEZ ROK! A JAK MA WYBADAC SPARWE- ONA JUZ CHYBA WIE CO WIDZIALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhmmm
Chicquita CO ZA TĘPA MASA, NAJLEPIEJ NIECH UKRYWA CO???I NIECH SIE CZAJI ZA KRZAKIEM Z APARATEM :p:p:p PSSSJAK KTOS CIE BEDZIE WALIL NA BOKI WTEDY TEZ NIECH CI NIKT NIE MOWI :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×