Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaasskaaa

wczoraj przyżylam szok!

Polecane posty

Gość kassskaaa
i.... to na dodatek zmoją siostrą Zatkalo ją ,mowi ,ze dlaczego tego nie powiedzialam w barze ,przeciez jakby tak byloto ,ze niby bym sie zdenerwowała itp ,ze nie byłam taka spokojna ..czy mowisz prawde? w cos grasz?pytania tego typu mi zadawała -odpowiedzialam ,ze mowie prawde do cholery ..od momentu gdy sie dowiedzialam o niczyminnym nie mysle i uwazam ,ze ty powinnas tez to wiedziec dlatego sie spotykamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pisz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pisz co dalej
czekamy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczescie ze powiedzialas siostrze! Coz sama jestem ciekawa co z tego wyniknie, co Ewka powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pisz co dalej
i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaa
popłakała sie zaczeła bluznic ,błakała i bluznila ,potem powiedzialam ,zeby sie uspokila ona nei ejst niczemu winna to jacek jest kretynem ...ona ,ze mnie przeprasza- zdzwiło mnie to ,mowie ze tynie masz mnie za co przepraszac... i wiecie co zaczelam sie pytac czy to cos powaznego itp...ale ona byłajuz w takim stanie ,ze nie potrafila mi odpowiedziec...powiedzialam czy neichciala by sie dzis spotkacz moja siostra,ze jestem samochodem i mozemy podjechac do niej do pracy...Ona odpowiedziala ,zemoze kiedys ale dzisiaj nie. Dzisiaj to ona chciala by sie spotkac z tym dwulicowym chujem( tak powiedziała ,to jej slowa) ja powiedzialam ,ze narazie chyba spotkanie znim to nie ejst dobry sposob.Miala troche do mnei pretensje i strasznie sie dziwila czemu w barze nie zareogowalam i wyczulam ,ze na poczatku troche mi niewierzyla przez to ,ze nie zaregowalam na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALEŃKA55
Co było dalej???!!!!! Szybko Skarbie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pisz co dalej
i co kaska nie wypytalas jej sie czy cos miedzy niby bylo,no wiesz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaa
podalam jej swoją komórke ,chciaalam jej numer tez wziasc ale powiedziala ,ze jakby co to ona zadzwoni( i swojego numeru nie chciala mi dac) ...pisalam do siostry ,zeby sie trzymala itp ,ze jak chce pogadac to jestem..ale niepowiedzialam jej jeszcze ze z ta ewką sie widzialam , mysle ,ze ona zadzwonilalub zadzwoni w zlosci do jacka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALEŃKA55
Tak tak mogłaś w tym barze walnąć: cześć szwagier, a co ty tutaj robisz??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaa
mysle ,ze powinnam od poczatku jeszcze jak niepowiedzialam tego ,ze jacek jest mezem mojej siostry sie wypytac co i jak miedzy nimi jest ,bo zrobilam to w innej kolejnosci najpierw powiedzialam a potem sie wypytywalam a pozniej to ona juz nie byla w stanie ,albo nei chciala za duzo mi na ten temat mowic..albo olewala moje pytania zdaniami typu-jak on mogł ,i bluznila ,albo cos mowila przez placz ,ze juz pozniej sama w sumie dalam na luz z tymi pytaniami. Mojego kumpla tez uz troche w to wtajemniczyłam ,bo musialam sie komus wyzalic w realu..a on w sumie i tak jest bllisko tego wszystkiego bo dzieki neimu o wszystkim wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaa
Malenka55 wlasnie ewke tez to dziwilo,i w sumie jak sie na tymzastanawiam to tez teraz sie dziwie ,ze niezareogowalam tak ,ale wtedy mnei tak zatkalo ,ze niewierzylam wto , chcialam siedowiedziec czy to naprawde jest jak jest ,czyto prawda i takie tam... Dzieki ,ze moge wam sie wyzalic pewnei dzieki wam tez postepuje to tak szybko i dobrze ciesze sie z tego nie ma co zwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssssska sluchaj
jej tez napewno nie jest latywo. czuje sie tak samo oszukana nak twoja siostra. nie dziw sie ze nie chce mowic jak szok przezyla...wiesz jak teraz dziewczyna musi cierpiec?pewnie tak jak i twoja siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to j
juz jest gdybanie, czasu nie cofniesz, wzzne ze powiedzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Tobą! Póki co jestem z Ciebie dumna! Naprawdę rozegrałaś to mistrzowsko! Czekamy na dalsze wieśći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahs
prowokacja, ktora sie czyta z tchem zapartym:) moze osoba piszaca, powinna zaczax pisac scenariusze do telenowel??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie wyciągnęłaś od niej czy spali ze sobą ale skoro ona tak przeżywa to spali pewne jak w banku!!!!!!!!!!!!!!! Dzielna dziewczyna z Ciebie, gratulacje. Teraz musisz się przygotować, że ten dupek moze do Ciebie zadzwonić i Ci nawtykać, ze sie wtrącasz do nie swoich spraw, nie cackaj sie z nim zbytnio i mu powiedz, że jak bedzie podskakiwał to jeszcze rodzicom powiesz jakiego mają zięcia moze to go troche ochłodzi. Co za dziadyga jeden, tfu chanell, widzisz co sie porobiło na tym świecie człowiek musi byc na wszystko przygotowany ale teraz wiesz, że nie ma cackania jak facet pójdzie raz to kopa w d... i papapa nie ma sie co bawić z bawidamkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaaa
do prowokacji moim marzeniem to byłoby w tej chwili ,ogolnie czuje sie tak jakbym ogladala jakis film..Pozatym wszyscy mi niedowierzają jeszcze was rozumiem , ale tego ze i kumpel dziwnei an to zareagowal ,tez go zdzwilo to co i ewke, ze odrazu nie reagowalam .pozatym on poznal Jacka jak był mecz w barze tzn jakis tam meski wieczor faceci zbierali sie na mecz w tym barze . A ewke znal lepiej bo chodzili do jednego liceum , lecz do przeciwnych klas ..Ewka ma dopiero 23lata..wiec moj szwagier był pare ładnych latek starszy,choc wiek akurat nie ejst wazny...ogolnie to niepotrafie myslec teraaz co zrobiłamzle ,co dobrze, skad jacek i cala reszta sie znają juz to wiem ale nieobchodzi mnei to ,mysle o Marcie i o jej coreczce , ale z drugiej strony boje sie z nia gadac ,ze niby powiem cos zle itp...moze to dziwne wiem ,ze musze przy niej byc ,ale niewiem jak sie zachowywac..pisze jej ,ze jestem itp ,zeby wiedziala ,ze jej nie zostawie. pozdr, wychodze juz z netu , bo na chwiel chcejuz o tym zapomniec ,choc na pare minut,narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa
w dalszej części dowiemy się, że Ewa jest w ciąży z Jackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALEŃKA55
Jestem z Tobą Skarbie!! Pewnie szok był tragiczny, dlatego czasem tak wychodzi. Ja to mam taki nawyk, że jak kogoś widzę to lubię do niego zagadnąć: a co ty tutaj robisz?? Czasem to można coś palnąć przy okazji ale nieraz się przydaję, taka niekontrolowana odzywka a może wyjaśnic wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem pełna podziwu dla Ciebie kaasskaa, zrobiłaś wszystko jak dojrzała i dorosła osoba, pięknie. Gdybyś za pierwszym razem zareagowała to mógłby w barze wyjść istny kocioł a po co? Dobrze jest tak jak postąpiłaś. Wiecie co, smaże kotlety i duchu wyzywam tego goscia co skrzywdził żonę i córeczkę. Palant jeden, sympioza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do margo 37 co racja to raccja.jak juz taki dupek zdradzi zone,to pewnie bedzie to powielal,jak nie teraz to za rok. tylko tym razem bedzie bardziej uwazal! ale penis z tego Jacka,no nie moge?jak mu sie udlo 2 kobiety naraz oszukiwac.z reguly to kochanka wie,ze jest kochanka i tez uwaza-z dzwonieniem ,smsami i tak dalej.jak on to zalatwil?pewnie miala dla niej druga karte i powiedzial ze ma wylaczony bvo jest w pracy i czesto zostaje po godzinach.a noce?hmm...sprytny. dran!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ja takich
kiedys jak bylam z jednym chlopakiem to poznaklam jego kolege ktory dnie spedzal z dziewczyna a noce z kochankami(bo mieszkali osobno) mial 3 dupy na boku. potem ta jego zaszla w ciaze,wzieli slub bo im kazali rodzice,a on...delegacje,wazne wyjazdy,nadgodziny-i caly ten czas spedza z kochankami. nie wiem jak jest teraz dokladnie ale jak sie ostatnio spotkalam z moim bylym chlopakiem i zapytalam o kolege to dowiedzialam sie ze urodzil mu sie synek --a jego nowe dupy sa coraz mlodsze i coraz czesciej to takie jednonocne dziewczyny bo tak na stalema tylko 2 kochanki. i co jest w tym wszystkim najsmieszniejsze?ze kazda mysli ze jest jedyna. tacy kolesie maja kretactwo we krwi bo trzeba byc naprawde zdolnym do czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasska jak tam przebieg wydarzen? informuj nas na bierzaco i pamietaj ze jestesmy z Toba i Twoja siostra przeciwko temu dupkowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×