Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z pomyslami

Pomysly na wspolne jesienne wieczorki

Polecane posty

Gość z pomyslami

Czesc. Pomyslalam, ze moglibysmy stworzyc taki przewodnik, co robic na naszych spotkaniach w te dlugie, jesienne wieczory. Niedlugo pogoda nie bedzie taka cudowna, wiec wiekszosc z nas bedzie siedziec w domu ze swoimi polowkami. Co robic, by nie zawialo nuda? ;) Oto kilka pomyslow, kopiujcie i dodawajcie swoje ;) Moze pomozemy innym, jak rowniez my sami skorzystamy i sprobujemy czegos nowego :p A wiec zaczynamy: - wspolne ogladanie filmow (standard dla wielu) - gry (komputerowe, scrabble, karty, statki, i wszelkiego innego rodzaju), ale ile frajdy gdy wprowadzimy fanty .... czy rozkazy, wiele zabawy i smiechu. - gotowanie (a potem smakowanie), ale pamietajmy RAZEM GOTUJEMY;) - spotkania z przyjaciolmi na grzanca i rowniez gry ;) - gra w bilard - kregle - lyzwy - wyjscie na jogging - wyjscie na silownie - wspolne uczenie sie czegos nowego, np japonskiego :p albo innego jezyka ;) - romantyczna kolacja :p - zapasy i walka na poduchy ;) To chyba na tyle moich pomyslow narazie. Jesli macie jakies swoje, to zachecam, notujmy. Pozdrowienia:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomyslami
Nie macie zadnych innych pomyslow? Przeciez to niemozliwe!!!!!!! Czekamy i radzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. granie w karty 2. granie w fanty 3. leżenie nago pod kocykiem :/sorry, że świntusze, ale to jest po prostu cudne leżeć obok swojego ukochanego i przytulanie się do jego ciepłego ciałka w te zimne wieczory :)/ 4. wypady do lasu na zbieranie kolorowych liści 5. bitwa w pianie :p-wyciskanie rozmaitych wzorków z biany na ciele partnera a potem zlizywanie ich :p 6. wyjścia do małozaludnionych knajpek, by móc w spokoju porozmawiać 7. wypady do kina-kaska potrzebna 8. wycieczki rowerowe Jak mi coś przyjdzie do głowy to jeszcze napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomyslami
Nelllla, dziekujemy za rady ;) i czekamy na jeszcze ... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrtr546757
;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 romantyczna kolacja przy świecach z poloneza 2 wycieczka do lasu celem odebrania długów 3 ustawka z kibolami cracovii 4 i perdolenie bez przerwy kto dłuzej wytrzyma-moan wprowadzic fanty. 5 podprowadzanie fantów ze sklepu 6 i w chuj zajec byleby qrwa razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dorzuce jeszcze : 1/wspolna gra w Quake 4 2/wspolna gra w FIIFA 2008 3/wspolna gra w spedway GP 2008 4/wspolne przegladanie gier w EMPIK 5/wspolne gry ze znajomymi w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysy powiedział ...nie jestem,a załuje bardzo:O:O to sa moje propozycje na spedzanie jesiennych wieczorów,a ze mamy wspolne zainteresowania to mysle ze to dobra propozycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOje TOP10 na zimę: 1)Wyjazd do Kazimierza na łykendach 2)Kino 3)Obiady w knajpach typu "Na kresach", Ulice miasta", "Podwale" itp 4)Wspólne zakupy dopieszczanie wnętrza mieszkania 5)Imprezy u znajomych 6)Jaranie trawy/ picie wina 7)Wypad nad morze 8)Wypad na narty 9)Łyżwy i kręgle 10)Posiadówki w klimatycznych knajpach typy "Złoty osioł", "U szewca" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×