Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wypadająca

Nasilenie wypadania włosów po WAXie?

Polecane posty

Gość wypadająca

Od kiedy go stosuję, czyli ponad miesiąc, włosy zamiast rosnąc-wypadają jak szalone.Jestem przerażona, bo to chyba nie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko patrze
czyzby henna wax treatment ? rany nie strasz mnie kupiłam to cudo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku przy stosowaniu preparatów na wypadające włosy mogą być takie objawy. Po prostu te bardzo słabe włoski wypadają, a cebulka się wzmacnia. Tylko nie wiem czemu u ciebie trwa to juz miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadająca
no właśnie!też sie najpierw pocieszałam ze to przejdzie ale trwa to już tyle czasu i az sie boję co bedzie za niedługo-bede łysa!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko patrze
ej kochana co to za wax niedobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadająca
własnie ten o którym piszesz-henna wax treatment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza marsz
Jeśli niepokoi Cię wypadanie włosów - idź do dermatologa. Po co się stresować? - przepisze Ci kurację i będzie lepiej. Borykam się już dość długo z wypadaniem włosów - w ciągu ostatniego roku wypadła mi ponad połowa... A powoli leczenie zaczyna przynosić rezultaty. Dołączyłam też WAX - i mimo, iż przy myciu nadal włosy wychodzą przysłowiowymi garściami, ogólnie jednak jest jakby nieco lepiej (tfu, tfu, żeby nie zpaeszyć ;-) ). Teraz czekam, aż zaczną odrastać nowe (trzymajcie kciuki, please! :-) ) Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaxxx20
dziewczyny!ja tez ostatnio zauwazylam ze zaczely wypadac mi wlosy w wiekszych ilosciach ale nie wychodza garsciami dzieki Bogu:) ale ja tak mam ze wypadaja mi wlosy na jesien i na wiosne:)moze Ty tez tak masz??ja mialam ta odzywke duzo razy i tez zadnych specjalnych efektow nie zauwazylam,a wlosy jak wypadaly tak wypadaly i odstawilam.Ale jest to odzywka ktora stosuja ludzie po chemioterapii wiec czekaj na efekty...a powiem Wam ze wszystkie leki na wypadanie wlosw maja podobne dzialanie tzn najpierw wypadaja wlosy obumarle ktore sa wypychane przez npobudzone cebulki wlosowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadająca
no tak, ale na to wygląda ze najpierw zostanę łysa, a otem mi wszystko odrośnie..:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 44
polecam szampon sabal firmy ducray przestały mi wypadać po nim włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi wypadaly po
WAXie ale tylko na poczatku, potem zrobily sie piekne :) Moze za czesto uzywasz? Jesli nadal beda wypadac, lepiej przestan uzywac, nie kazdy specyfik, chocby dla innych byl doskonaly, moze byc dobry dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataaa

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adannm
Dnia 5.03.2019 o 15:04, Gość renataaa napisał:

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Też polecam Proactiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adannm
Dnia 5.03.2019 o 15:04, Gość renataaa napisał:

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Też polecam Proactiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×