Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melanka

Do studentów jak po studiach dostac prace?

Polecane posty

Gość melanka

Witam wszystkich za rok koncze studia i mam pewne obawy czy znajde prace, czy robienie na gwalt rozmaitych kursow ma sens??? KOgo jeszcze nurtuja podobne pytania piszcie. Ja obawiam sie o swoja przyszlosc. Chyba pozostanie mi tylko opuscic kraj:-( a moze nie bedzie tak zel. Co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanka
czy tylko ja mam problemly natury egzystencjonalnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie studia
konczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij szukac wczesniej... Zreszta wszytsko zalezy od tego jakie studia konczysz. I jakie kursy chcesz zrobic, poswiecenie czasu pod koniec studiow troche jest bezsensowne ( ale to moje zdanie) :) I nie nastawiaj sie negatywnie ze nie znajdziesz zadnej pracy... Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelotka20
Szukaj pracy już od teraz- czytaj ogłoszenia, wysyłaj cv, zanoś cv gdzie popadnie i uruchom wszystkie znajomości. No cóż znajomości niestety są wazne.Warto też wysyłać cv- czasem odpowiadam za przyjmowanie nowych pracowników w firmie i jak nikt ze znajomych zarządu nie może zając danego miejsca to szukamy wśród ofert, które mamy a na końcu dajemy ogłoszenie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy maja sens
przejrzyj gazety, ogloszenia i sprawdz czy z dzisiejszym doswiadczeniem i umiejetnosciami są dla Ciebie oferty. moze czegos Ci brakuje?? warto napisac swoje cv i zobaczyc jak wyglada, rok czasu to duzo, akurat zeby zrobic np, jakis kurs lub certyfikat z jezyka. Po obronie moze juz byc za pozno. Sama zrobilam kurs na V roku i pomogl mi w znalezieniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-PAXa
NIE MA SZANS, CZY STUDIUJESZ ZAOCZNIE, CZY KOŃCZYSZ STUDIA, O PRACE JEST CHOLERNIE CIĘŻKO!POZATYM NIEMA JAK RYPAĆ NA TAŚMIE ZA NAJNIŻSZA KRAJOWA!!ZA KASKE CO DALAM NA CALE MOJE STUDIA TO MIALABYM ZAJEBKA FURANA!!NIEMA CO SIE ŁUDZIĆ,3EBA SPIEPSZAĆ Z KRAJU!!!POZDRI-PEŁNA OPTYMISTKA,A JAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełłł
Zależy jeśli nie masz żadnego doświadczenia to wątpię że znajdziesz prace w zawodzie. Dlatego lepiej zdobyć jakiekolwiek doświadczenie nawet nie związane z twoim kierunkiem studiów. Do tego polecam firmę Nobilon zajmują się kredytami. Praca nie jest ciężka. Można zdobyć doświadczenie i zarobić. Sam tak robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również aby dodatkowo dorobić możesz się wziąść za pracę dla firm Polskich czy zagranicznych. Tu o tyle dobrze że praca w dowolnym czasie a dochód masz gwarantowany na lata. Podpowiem i pomogę - 609 583 837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także zaraz po ukończeniu poszukiwałam i znalazłam na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl ;) odwiedź może znajdziesz coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dużo możliwości poszukiwania pracy agencje, internet itd. Ja mogę Ci polecić stronę rekrutacyjnarewolucja.pl Sporo ofert pracy znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, a potem sobie spokojnie będziesz dojeżdżać z 50 czy 100 km. To już ja wolę tę dodatkową na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzaj też oferty na rekrutacyjnarewolucja.pl Może akurat coś dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spróbować prace w Nobilon. Osobiście bardzo sobie cenie czas spędzony w tej firmie. Zdobyłem cenne doświadczenie nie tylko takie na papierku ale sporo rzeczy się nauczyłem. Płacą całkiem nieźle więc wato chociażby tylko spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytać (obecnych) studentów jak znaleźć pracę po studiach? To chyba trochę nielogiczne ;) Już lepiej pytać absolwentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończył studia, ale jakie, jaki to kierunek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pewnie pisałem o swym młodym znajomym, skończył studia i od razu swój biznes [ a nawet zaczął go podczas studiowania ] obecnie to już wolny człowiek, a ma dopiero 26 lat. [ pracuje sam na siebie i kiedy chce] [[ jak coś to podpowiem firmę ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie znaleźć coś na rekrutacyjnarewolucja.pl, znakomite oferty pracy! polecam, każdy znajdzie coś dla siebie i w pełni zadowolony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
ja znalazłam pracę właśnie przez Internet, a dokładnie na portalu rekrutacyjnarewolucja.pl , polecam wejść i sprawdzić oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłyPoznań
Ja dostałem w Nobilon i jestem zadowolony. Miałam niewielkie doświadczenie i się udało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxana
Trzeba się starać i szukać to proste. Mi się udało i mam pracę w Nobilon co mnie cieszy i mój portfel również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa ile reklam się posypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×