Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Ankieta_

Który typ włosów łonowych u kobiety jest najbardziej sexy?

Polecane posty

E- oczwliście!!! Superancko się liże cipkę jak jest całkowicie wygolona. A-to jest zwyrodnienie powinna być za to kara chłosty D-jest ostatecznie do przyjęcia pod warunkiem że paseczek jest cieniutki i estetycznie podgolony, a nie jak pas krzaczorów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woyt
Odpowiedź jest prosta - najfajniejsze są ZMIANY, czyli niespodzianki. Tak więc wykluczając A, które może być nieestetyczne, szczególnie z fajną, powycinaną bielizną, to różne zaskoczenia między B,C,D,E, a także F;), są najfajniejsze. Dziewczyny, nie przywiązujcie się do jednej fryzury:). Co do B., to też bym się nie upierał. Gdy całuję Tam, wolę dotykać językiem wygolonej skórki. I One też to lubią pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy jeszcze nie widziałem A
na oczy. mam nadzieje, ze golenie bikini jest traktowane przez kobiety jak mycie zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloziomal
tylko i wyłącznie E !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANOWIE Z CAŁEGO ŚWIATA lubiący wygolone cipki łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXYYYZZZ
mnie podnieca najbardziej A i pierdoli mnie, ze włoski wystaja spod majteczek. A mnie po prostu podnieca do szaleństwa i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxyyyzzz szanuję to że zarośnięte cipki cisię podobają.masz do tego prawo.dla mnie to coś obrzydliwego i mi by pewnie na widok takiej cipy nie stanoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17-latek_
mógłby mi ktoś opisać jak wygląda takie owłosienie łonowe całkowicie naturalne, takie A. bo nie wiem tego za cholere. jestem po prostu ciekwa o co chodzi z tym A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc to są tak zwane krzaczory czyli kudły wystające spod majtak,oraz z nich wychodzące ze wszystkich stron.jak wiadomo gdzie są włosy jest i pot więc zajebiście wali wtedy gdy tylko trochę się kobieta poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram B
B + ogolona okolica odbytu jest moim zdaniem najlepsze. owłosione, ladnie podgolone i podciety cipki sa sexy, ale wlosy w "rowku" nie wygladaja zbytnio apetycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a girl
heh, dzieki za slowa krytycyzmu. Co jeszcze mamy dla Was zrobic? Pod paszkami codziennie wygolone, nuzki tez, cipcia, odbyt, niektore pani co szczescia nie maja, to nawet rece gola! Bez jaj faceci! Czy Wy mielibyscie codziennie 3 godziny czasu na to wszystko? Troche szacunku, cieszcie sie jak pani jest pomyslowa, ma duzo czasu i zrobi sobie sexy paseczek, ale jak ma byc niewyspana i pozacinana, to uszanujcie ze chociaz po bokach sie wygoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAIRMEN
Do włochatej - masz w zupełności rację. Tez uważam, że w tych sprawach jesli już to obowiązuje zasada wzajemności znana z prawa międzynarodowego: wymagasz depilacji rób ją także sobie i cierp. Pozdrówka dla wszystkich pań z owłosionymi cipuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woyt
HARIMEN - nie widze przeszkód. Golę się z radością i zmieniam fryzury co jakiś czas, żeby było ciekawiej. Teraz mam odwrócony trójkąt:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyalcznie
A!!!!! włoski lonowe rowniez na udach i w pachwinach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tylko i wyłącznie!!! ty chłopie jakiś dewiant jesteś jeszcze włosy na udach cię pociągają może jeszcze pod pachami. a najlepiej jak kobieta będzie miała wąsy i brodę i jak BEN LADEN będzie wyglądać.ale masz zjebany gust.ale to twoja sprawa dla mnie to możesz nawet kozy dmuchać.nie obchodzi mnie to za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piski
masz problem kołku? każdy pisze o tym co lubi no nie? spierdalaj ze swoim łysym chujem stąd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obecnie mam c plus małe serduszko...ale chce troche zapuścić żeby wyszła strzałka w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem
łysa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na to.
C,D,E,F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufka
a b c d e f g h i j k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie składa
ze faceci nie powinni sie wcale wypowiadac, albo wybierac tylko A, bo sami przewaznie maja A, wiec nie maja zadac od kobiet innego typu fryzurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc do lekarzy i znaj. łacin
tak sie składa ze ja sobie jajka golę a górę przycinam a prawo do wypowiedzi mam bo mam do czynienia z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skinhead
kobieta musi byc tam lysa, najlepiej wydepilowana laserem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×