Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakałapućkana

CO KUPIC W PREZENCIE 1,5 MIESIECZNEMU BOBASOWI???

Polecane posty

ide odwiedzic kolezanke i nie wiem co kupic jej dziecku.myslalam o jakims ciuszku ale chyba nie bede ryzykowac nie znajac wymiarow dzidzi;) moze jakis pomysly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka byłych dzidziusiów
pozytywkę, karuzelę nad łóżeczko, kocyk, gumowe zabawki do kąpieli, gumowe zwierzątko piszczące, grzechotkę, skarpetki ( w sklepie Ci powiedzą jaki rozmiar) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzelka! Kochana, jesli mozesz i maluch nie ma, kup karuzelke.Albo jakas fajna grzechotke...Moj bobas ma 2 miesiace i zabawa jest lux...i nie wiem jak dziekowac osobie, od ktorej dostalismy karuzelke :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilee
jaką kwotę chcesz przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilee
to na karuzelę canpolu powinno wystarczyć ale dowiedz się czy już nie mają karuzeli bo tak będzie nie trafiony prezent. Ale za 50 zł możesz kupić też jakąś zabawkę edukacyjna odpowiednią dla wieku np. dla dziecka 6 miesiecznego dzidzia ma już 1,5 miesiaca to do 6 m-c niedaleko. Z ciuszków szybko dziecko wyrasta. Jeśli kupisz coś z pozytywką to niech dźwięk będzie delikantny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma rewelacyjny pomysł. Mianowicie jest to rowerek biegowy! Prawdziwy hit wśród dzieci. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Zapewniam, że każde dziecko będzie zachwycone i szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×