Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enta

ząbki, a raczej ich brak

Polecane posty

Gość enta

Witam Mamuśki, może któraś z Was też miała podobny "problem", otóż moja dzidzia ma 10 miesięcy i żadnego ząbka. Ja tym się specjalnie nie przejmowałam, bo wiem, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie, wszystko z moją Córcią jest ok, siedzi, raczkuje, chodzi przy meblach, rozrabia, nooooooooo, jest w porządku, tylko ząbków brak. Nie przejmowałam się aż do wczoraj. Wczoraj przyszła do mnie teściowa i spytała, czy się nie martwię, czy z Małą jest aby wszystko w porządku, bo tyle miesięcy i bez zębów> No i zaczęłam się martwić.... czy któraś z Was drogie Mamy też ma dzidziusia, który zaczął późno ząbkować? Czy to aby napewno jest "w normie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no te teściowe
No te kochane teściowe. Niczym się nie przejmuj są dzieci co nia mają zębów nawet w 12 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z pediatrą
Ludzieeee....szukajcie fachowej porady a nie na forum. Ja bym się w każdym razie zaniepokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie!!moj synek dostal pierwszy zabek jak mial 11 miesiecy,a pozniej zaczely mu wychodzic jak szalone.Pediatra mowil,ze to lepiej gdy dziecko dostaje pozniej zabki,bo dluzej ma wtedy mleczaki.I blagam cie-nie sluchaj tesciowej!Masz swoj rozum przeciez... pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn zaczął chodzić gdy mial 10 miesiecy ( niecałe) a pierwszy ząbek wyrosł mu na Roczek. Tak wiec nie martw się jeszcze , tylko poczekaj. Gdzie słyszałam, ze zęby ktore poźno wychodza u dziecka sa potem bardzo mocne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mowi na ten temat
twoj pediatra? Moze warto by bylo jego spytac o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enta
dzięki dziewczyny, kochane jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała dostała 1 ząbek w wieku 10m - cy ale niektóre dzieci dostają b. późno, czy to wpływa na jakoś ząbków raczej wątpię, ale tak wszyscy mówią :) Mam znajomą lekarkę której mała dostała ząbki dopiero w 16 m-cu... no tu juZ by mnie zaniepokoiło... ale 10-12 m-cy to nic takiego. Poczekaj jeszcze nie prześpisz nocy przy ząbkowaniu :) wtedy podrzyc dzidzie teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllllla
kiedy moja siostra martwiła się ,że jej prawie roczna córka nie ma jeszcze zębów ,choć w tym czasie mój ośmio miesięczny syn miał ich już 6, to pani doktor odpowiedziała jej ,żeby się zastanowiła czy zna kogoś komu nie wyrosły zęby?Pytanie retoryczne.Mała dostała pierwszego ząbka na 13 msc.Dziś nasze dzieci mają po 7 lat i ich uzębienie różni się tym ,że mój syn ma10 stałych zębów ,a jej córka 2.Mleczaków wcale nie miała słabszych ,do tej pory nie ma żadnego zęba do leczenia , w przeciwieństwie do mojego syna ,który choć dba o zęby ,to 3 miał leczone.Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz śmiałość, ale czemu słuchasz bardziej teściowej niż pediatry swegi dziecka??? Jeśli lekarz nie powie, że coś jest nie tak, to wtedy się martw... A głupie gadanie teściowej olej... Zdrowsza będziesz :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×