Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umarłam..

martwy płód...

Polecane posty

Gość umarłam..

co się robi z umarłym 4-5-miesięcznym płodem? może jakieś stronki z informacjami na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrobu skrobu..a jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna storna ksiezyca
Jezeli lekarz stwierdzi, że dziecko nie żyje - wywołuje sie poród.Normalnie, jak poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi
po wywołanym porodzie, nie po cc, ponieważ z tego co wiem najbezpieczniejszy w takij sytuacji jest poród naturalny, bo przy cc jest zbyt duzo ryzyko zakażenia i jest to niebezpieczne dla kobiety. Później z pewnością zostanie przeprowadzona sekcja płodu, by sie dowiedzieć co było przyczyna zgonu. przyro mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarłam..
ale co on robi z takim płodem? można je pochowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarłam..
dziękuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pochować. Słyszałam o dwóch takich przypadkach. I pielęgniarki nawet imię nadać zdążyły. Naprawdę bardzo współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz o to walczyć
musisz po porodzie domagacć się aktu urodzenia, bo tylko na podstawie aktu urodzenia można wydać akt zgonu.Strasznie mi przykro....naprawdę...ale dziwię się, że lekarz, który Cie prowadzi nie wyjaśnił Ci wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko można pochować, tylko nie wiem jak z księdzem itd, moje urodziło się żywe i ochrzcili je... z tym, że poróg uznawany jest za przedwcczesny w 22 tyg wcześniej jest to poronienie i możesz mieć kłopoty z odebraniem ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Powyzej 22 tygodnia na zyczenie rodziców jak najbardziej mozna pochowac dziecko,musi tez ono byc zarejestrowane w urzędzie,tak więc posiadac moze juz zarówno akt urodzenia,jak i zgonu.Mama moze je tez zobaczyc czy potrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to
a podobno od momentu zapłodnienia to już człowiek. Usunąc nie wolno. I pogrzebać nie wolno? To człowiek czy nie człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa prawda
czlowieczenstwo i uczucia, a durne prawo to dwie rozne sprawy... kazdy z nas byl kiedys plodem i bedzie martwym cialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dziecko po porodzie zyło chocby chwilke to musi byc sporzadzony akt urodzenia i akt zgonu.Jesli była to ciaza obumarła to powinien zostac sporzadzony akt urodzenia.Niepotrzebny jest wtedy akt zgonu.Ale to wszystko z\\alezy od lekarza i szpitala.W jednym wydadza zwłoki po sekcji a w innym nie.lekarze uwazaja ze nie ma sensu chowac dziecka ponize wagi 500 gram.Jesli ktos sie uprze to moze zostac wydane dziecko i pochowane.tak jest lepiej dla matki wiedzac ze moze zawsze isc zapalic swieczke .Jesli nie wydaja to taki płod idzie do spalenia jak odpady kloniczne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×