Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_I_N_I_A

jakie kupujecie kozaki na jesien?czuby,zaokraglone noski

Polecane posty

Gość M_I_N_I_A

wlasnie sie zastanawiam jakie sobie kupic kozaki na jesien, juz wlasciwie prawie podjelam decyzje widzialam takie super brazowe kozaczki z czubami na ok6 cm obcasie ale kurcze sa z zamszu i waham sie troche przed zakupem no bo zamsz po pierwsze nie na deszcz po drugie zniszczy sie szybko i mam dylemet, zastanawialam sie tez czy moze nie kupic sobie kozakow z zaokraglonymi noskami a wy jakie kozaki kupujecie na jesien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrysia
też się waham, niby szpice wyszły juz z mody ale ciągle są obecne w sklepach i tak prawdę mówiąc podobają mi się :-) noga ładnie w nich wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie z owczej welny, sa cieple i superwygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_N_I_A
no wlasnie ja jak wkladam buta z czubami to jakos lepiej sie czuje niz jak mam na sobie z zaokraglonymi noskami a moze to tylko kwestia przyzwyczajenia:) moja mama usilnie namawia mnie zeby nie kupowac z czubami (strasznie jej sie nie podobaja takie buty) no ale ja jestem bardziej chyba przekonana do takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj poprzymierzać różne buty w sklepach. coś może niemrawo na półce wyglądać, a jak się założy na nogę, to miodzio :) ja też nie wyobrażałam sobie butów z okrągłym noskiem, dopóki nie trafiłam w jednym sklepie na takie, które od razu wpadły mi w oko, na początku miałam mieszane uczucia w stosunku do nch, ale jak przymierzyłam, wsyztskie moje wahania poszły w siną dal:) zresztą okrągły nosek okrągłemu noskowi nie równy, moja sa bardziej owalne, tak jak zresztą szpice są różne, jedne obleśne, inne ładne i zgrabne. co do kozaków, to w zeszłym roku zafunodwałam sobie ze szpicem,na obcasie, wysokie, więc siłą rzeczy nie będę lupowac nowych \"do spódnicy\" na ten sezon, ale myślę o takich kozaczkach, może zamszowych, do spodni, i tutaj chyba jednak zdecyduje się na zaokrąglony nosek. ale to wszytskoe jescze dośc daleka przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony_loczek
odradzam zamsz jesli zmaierzasz często chodzic w takich butach. wiadomo zima=snieg, chlapa, deszcz i zamsz szybko zrobi sie brzydki, i zacznie smierdziec. jesli chcesz chodzic w butkach okazyjnie czy tez posiadasz samochód to owszem, ja kiedys kupiłam sobie zamszowe kozaczki i powiedziałam nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_N_I_A
hmmm no wlasnie wiem ze zamsz nie na nasze zimy jest ale bardzo mi sie podobaja takie buty, dlatego mysle o zamszu bo mam juz na zime 2 pary skorkowych kozakow a te chcialabym wlasnie na jesienne ewentualnie na wiosenne dni i raczej nie do codziennego biegania- to przewaza nad dezycja aby kupic kozaki zamszowe:) bo inaczej to tez bym sie nie zdecydowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie zesłej zimy śliczne czarne kozaczki na 5 cm obcasie (żadne szpile, ale tez nie zadne szerokie obcasy , takie srednie), ze szpicem. Zostaje w nich i ta zime, a okragłe buty straaaasznie mi sie nie podobają, nigdy bym sobie takich nie kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to
mysle o gumialach , widzialam takie na obcasiku tylko ze byl z przodu i nie wiem co wy myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka letnia
Czuby są bardzo eleganckie i seksi, okrągłe jakoś dziwnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o la la
ja kupuje oficerki mpodobaja mi sie ale nie dlatego ze sa modne ale sa fajne i wygodne nie tam zadnne obcasiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szczęśliwą posiadaczką samochodu:) więc chlapa mi nie straszna:) zresztą,t o by były moje drugie buty, więc luzik. ale dzięki za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos jescze okrągłych nosków vs szpice i tego, że sa te pierwsze dla niektórych obleśne:) pamietam, jak wchodziły do sklepów szpice a wtedy były w modzie bardziej kwadratowe nosy. co ja nawydziwiałam, że szpice są ble i w ogóle:D zresztą nie tylko ja, hehehe, większość z moich koleżanek miała takie odczucia:D a teraz? teraz nie wyobrażam sobei założyć buta ze ściętym nosem, hihi. ja do okrągłych juz sie przekonałam, stopa w nich bardzo ładnei wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_N_I_A
ja tez w sumie mam juz 2 pary polbutow z zaokraglanymi noskami i tez mi sie podobaja, ale jesli chodzi o kozaki to chyba jednak ze szpicem wole, poza tym patrzylam na allegro( z mysla ze moze cos wybiore dla siebie) i w ogole prawei nie ma wyboru kozakow z okraglymi noskami przewazaja szpiczaste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesien
juz nikt nie kupuje kozakow na jesien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz kupic takich jakie ci sie podobaja???!!!czy to takie strasznie wazne w czym inni chodza?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikKka
ja kupilam w niemczech w zarze kozaki na jesien, czarne zamszowe lekko marszczone i obowiazkowo z czubem! zaokraglone noski wedlug mnie sa straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się czuby nie podobają
Noszę nr 38/39 i noga w czubie wygląda strasznie, jak w płetwach. A już okropnie wyglądają większe rozmiary. Tylko małe nóżki dobrze wyglądają w takich butach, reszta tragicznie! Cieszę się że czuby wyszły z mody, tylko mogłyby szybciej zniknąć z naszych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..20magda20...
a ja mam rozmiar nogi 39/40 i nosze szpice na minimalnym obcasiku,bleeee nie moge patrzec na zaokraglone przody...ostatnio podobne z zaokraglonymi noskami znalazlam na strychu.nawet roze mialy na przodzie.....a feeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...noga wyglada w nich okropnie....nie obchodzi mnie to czy szpice wychodza z mody czy nie.....i tak kupie w tym roku szpice:-):-) ostatnio moja przjaciołka kupila sobie kazaczki na jesien-szpice,szpilka taka malutenka moze3,4cm-normalnie rewela,musze miec takie ale zimowe...bo tez jestem wysoka 177cm wiec taki obcasik jest super:-) kurde nie moge znalezc zadnej strony z kozaczkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikKka
ja nosze rozmiar 35/36 i dlatego mi czuby pasuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...20magda20...
No a kto powiedzial ze mi nie pasuja?????????????mam 177cm wzrostu to chyba glupio bym wygladala w rozmiarze35 albo 36!!!!!wiadome jak ktos ma 150wzrostu i rozmiar nogi 40 to wyglada smiesznie....ale ja takiego problemu nie mam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikKka
kozaki z czubem u laski noszacej rozmiar 39/40 wygladaja koszmarnie! i temu nie zaprzeczysz kajaki normalnie porazka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikKka
nie mozna tepo nasladowac tego co nosza inni tylko wobec siebie trzeba miec troche krytycyzmu i ocenic jak sie w czyms wyglada wiec ja oceniam ze laska w roamiarze 40 plus but z czubem = BIG FOOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej29
no co Ty gadasz moja zona ma 39 ma 180wzrostu i to wyglada normalnie-poprostu jest proporcja miedzy wzrostem a nozka...dokladnie tak jak Magda wspomniala-jesli mialaby 39 i wzrost do160 to sie nie dziwie ze kajaki....moze Ty oceniasz patrzac na buta ktory stoi na pulce np w sklepie to moze ci sie tak wydaje,ale jesli ubierze go wysoka dziewczyna nie widac tak tej wielkosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka taka sobie
popieram Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaki kupuję na zimę
a nie na jesień!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANKA.
a ja kupuje i na jesien i na zime, na jesien zamszaki, na zime ze skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaa
zdecyodwanie zaokraglone kupuje Bo trzeba byc modnym i na czasie, co miesiac kupuje twoj styl, elle, glamour, i urode:) wiec, wiem co sie nosi:) Ale oczywiscie jesli komus sie podobaja szpice, i kupuje takie to ja nie mam nic przeciwko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpice w odwrocie
szukałąm fajnych półbutków na jesień, z małym obcasikiem, skórzanych i jak sie wreszcie prezmogłam do szpicy, to w każdym lepszym sklepie z butami nie dalo sie tych butów uświadczyć, no a jeśli już to szpic nie był taki ostry.wszędzie są teraz buty z okrągłymi noskami,szpice po prostu przestają być modne,więc skusiłam sie na śliczne skórzane buciki z Ryłko, z owalnym noskiem.Wyglądają uroczo, super leża na nodze, zwłaszcza, że mój rozmiar to 36,więc naprawde wyglądają bardzo zgrabnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×