Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaaaa

Co czułyście w pierwszych tygodniach ciąży?

Polecane posty

Gość zielonaaaa

Ciekawa jestem waszych objawów, tylko proszę o nie wpisywanie się jęczących panienek z pytaniami>>>Czy jestem w ciąży>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz wilczego apetytu- nie miałam większych objawów. No, może tylko senność nadmierna. A w 11-12 tyg. przestałam mieścić się w dżinsy- musiałam zakupić ubranka ciążowe. Samopoczucie miałam wyśmienite. :) Gdyby nie spóźniająca się @- nie zorientowałabym się, że to ciąża. ;) (aha, jeszcze piersi stały się bardziej wrażliwe-nigdy wcześniej mnie nie bolały, a wpierwszych tygodniach ciąży ostro dały mi się we znaki-szczególnie sutki). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaaa
uuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGAGE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zreszta miałm ją aż do końca (najgorsza była na porodówce, bo nie mogłam wziąść Rennie). Ja na poczatku schudłam 6 kg wiec wilczego apetytu nie miałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nic nie czułam specjalnego... oczywiście piersi mnie bolały.. ostatnio mdłości i jestem taka bardziej spokojna szczęśliwsza nie chce mi się spać w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży kiedy mogłam spać przy włązconym odkurzaczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boja
W sumie byłam obojętna na wszystko myślałam tylko o jedzeniu i spaniu.Spałam całymi dniami a jak wstałam na chwilke to po to żeby sobie coś przekąsic.Nawet miałam na siebie nerwy że nic w domu nie robię tylko lężę nie miałam na nic sił.No i nie pamiętam po jakim czasie ale jakoś tak na początku zaczełam żle się czuć wymioty nudzenie początek ciąży to dla mnie przedewszystkim to była senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×