Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julkaaaa

Microgynon 21 czy Rigevidon??POMÓŻCIE WYBRAĆ!

Polecane posty

Gość julkaaa
Ja biore microgynon i jest odpukac ok:)polecam mimo ze sa to tabletki II generacji ale na mnei działają o niebo lepiej niż te nowsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana
do julki:czy masz pcos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaa
do zalamanej:nie rozumiem czy cos mam?ja biore micro i jest ok nic po nich mi sie nie dzieje jak po reszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana
pytalam czy masz PCOS? zespol policystycznych jajnikow.sory ,wczesniej pytalam czy przy tej chorobie mozna brac microgynon lub rigevidon?????myslalam ze ty masz ta chorobe.nieporozumienie porostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia29
czesc dziewczeta pani g przepisala mi tabletki microgynon 21 to sa pierwsze tabletki anty ktore za czelam przyjmowac szczeze troszke sie przestraszylam jak poczytalam ile dziewczyn napisalo ze po nich przytylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mła
witam. ja mam za sobą novynette, microgynon, a przed sobą harmonette. po novynette czulam sie dobrze,nie przytylam, wahania nastrojów moze i mialam, ale bez przesady. niemniej kolezanka polecila mi microgynon 21, jako dobry i tani. pomyslalam, ze sprobuje. bralam go przez 16 miesiecy, przytylam 8 kilo, plakalam co drugi dzien, pogorszyla mi sie cera. ale ze to trudny okres w moim zyciu,swierdzilam, ze to pewnie tego wszystkiego wina, co wokol mnie sie dzieje. ostanio ginekolog zapytal jak sie czuje, czy przytylam (tak), czy mam stany placzliwosci i depresji (tak), spadek libido (tak). Zaproponowal zmiane tabletek... dzis wzielam ostatni micorgynon 21, ciekawe jak bedzie z harmonettem...? pozdrawiam, co organizm, to organizm...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaMI84_84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magga
Witam:) biore microgynon już od ponad roku, i mam poważny problem...zeeero libido, nic!zastanawiam sie nad zmianą tych tabletek na inne..tylko jakie;)?poza tym chyba nie miałam z nimi problemów, poza tym, ze ostatnio przybyło mi pare kilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej laski;) Biorę obecnie Diane 35 na cerę ale jako środek anty to nie mam jakoś do niej zaufania:( traktuje to bardziej jako lek... Biorą ją od 30 maj i rok chce stosować bo więcej nie powinno się slyszalam. A potem chciałabym zmienić na Mycrogynon21 bo dużo dziewczyn poleca go, że jest świetny;) Czy jak będe zmieniała z Diane 35 na M12 to muszę przerwę zrobić czy od razu zacząć Mycrogynon21?? Co myślicie o tej mojej zmienia?? Diane 35 muszę jeszcze trochę brać... Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia26
nie polecam rigevidonu podwyzsza cisnienie krwi w moim przypadku no i libido spada do zera a moze jeszcze nizej jest bardzo silny POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmadzia
Hej Dziewczyny;) Ja kiedys,ale przez dosc krotki okres bralam steridil 30,ale zmienilam je na Microgynon.Przez dosc dlugi czas bo ok.6miesiecy czulam sie po nich dobrze,ale ostatnio zauwazam jakies zmiany.Mam czeste bole brzucha,mimo ze jestem szczupla to czesto po zazyciu tabletki robi mi sie wypukly brzuch.Nigdy nie mialam cellulitu,a teraz zrobil mi sie na udach;( Waga mi sie nie zmienila!!! Ostanio mialam nawet plamienie co wczesbiej mi sie nie zdarzalo. A ponad to praktycznie przez caly okres zazywania tabletek mam ciagle wahania nastroju,depresje stalam sie strasznie nerwowa,zmalala ochota na sex.Moja siostra rowniez je zazywala i mowila mi o podobnych objawach.Mam zamiar zmienic teraz tabletki na Yasmin, bo kolezanka je zazywala i bardzo sobie chwalila;) Tylko ta cena..;( Ale to tylko moje objawy ,bo kazda z nas reaguje inaczej na tabletki antykoncepcyjne;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam microgynon przez 3 lata moja siostra bierze juz z 6 i zadnej z nas nic nie bylo. Dodatkowo informuje, ze to ja jestem ta, ktora ma tendencje do tycia a ona szczypiorek pomimo wielkiego apetytu. Jednak ani u niej ani u mnie nie wystapily zadne skutki uboczne. Dodatkowo cena kusi i mozna pomyslec, ze sa byle jakie ale naprwde mi osobiscie nic sie nie dzialo, zero zastrzezen! Polecam micro. Dodam, ze o novynette mialam brzuch jak balon, zero tolerancji przez 4 miesiace tych tabletek przez organizm az odpuscilam je sobie. Gin powiedzial, ze sa to tabletki dla mlodych kobiet dobre, jednak nie dla mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba24
od kilku miesiecy biore microgynon i mam straszna depresje, jestem senna, bardzo nerwowa i na niczym nie moge sie skupic. Czy to przez te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne_koronki
Hej, a powiedzcie (tak jest w sumie napisane na opakowaniu, ale hm..), czy jeśli od dnia zdaje się mam drętwienie lewej ręki (po 6 tabletkach pierwszego opakowania Micro21 - to w ogóle moje pierwsze tabsy), to faktycznie należy natychmiastowo przerwać ich branie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam microgynon przez rok i przytyłam po nim 6 kg.. nie przejęłam się tym szczególnie bo zawsze potrafiłam szybko zrzucić zbędne kg,ostatnio zapisalam sie na siłownie i przez 3 tygodnie dałam sobie mocny wycisk.. normalnie, po takim treningu schudłabym okolo 3-4 kg a schudłam 0.5 kg... poszłam do mojej pani doktor zapytać co się dzieje i wyjaśniła mi, że microgynon zawiera 0.3 mg hormonow ( większość pgiułek zawiera 0.2) i po prostu zatrzymuje mi wodę w organizmie, dlatego żadne ćwiczenia mi nie pomogą.... powiedziała że jeśli chcę schudnąć to albo muszę odstawić pigułki albo przerzucić się na yasminelle, ponieważ one jako jedyne na rynku posiadają składnik który nie zatrzymuje wody i raczej nie ma możliwości żeby po nich przytyć... także od nowego opakowania zaczynam yasminelle i znów zaczynam się odchudzać-mając pewność że schudnę, a nie że się namęcze zeby zrzucic pol kg;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa19
Mi gin napisała na recepcie Microgyn 21 mam nadzieje ze to to samo co Microgynon ze poprosty sie pomyliła ;) to moje 1 tabletki.. troche obawiam sie przytycia... i spadku libido.... widze ze wypowiadaacie sie raczej pozytywnie o nich... Mnie na samym poczatki przeraziła cena... myslałam ze to byle co... 3mam kciuki zeby nic mi nie było :) 0 tycia 0 bolów głowy.. libido na 100% ;) ale co fakt to fakt kazdy organizm reaguje inaczej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_aa
POMOCY!!!!!!!! Zapomnialam swoich tabsów (rigewvidon) a jestem na wyjeżdzie czy moge zamienic je na microgynon na te 3 dni. Dawka hormonów w obu jest identyczna???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelkaaa
Hej dziewczyny ja do tej pory zawsze bralam Yaz(odpowiednik Yasminelle) i mialam depresje plakalam codziennie prawie wkrecalam sobie jakies niestworzone rzeczy i rzucilam je;/ teraz dostalam Microgynon21 gin. mowila ze sa super ze nic sie nie dzieje po nich.. najgorzej sie boje ze przytyje bo mam tendencje do tyciaa A Yaz nie hamuja wody w organizmie to prawda. Zaczynam je brac od 1dnia miesiaczki napisze jakie rekakcje hehe:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania 4 listki Microgynonu po 20zł. W razie zainteresowania proszę o kontakt olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanda
Sprzedam Microgynon 21 - 2 listki. Mail: a.stachowiak yahoo.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_ysza86
kupie tabletki microgynon 21 m_ysza86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanna
Co do Rigevidonu... Dziś wzięłam pierwszą tabletkę. Z moją manią już widzę, jak zachodzę w ciążę mimo antykoncepcji... Horror, nie do ginekologa, tylko do psychiatry powinnam się wybrać ;) Zastanawia mnie jedno: w aptece dostałam Rigevidon ( 21 tabletek ) w błękitnym opakowaniu z niebieską różyczką, a w Internecie widzę białe z pomarańczowo - złotą różyczką... Źle wypisana recepta, Farmaceutka się pomyliła czy wszystko jest ok? Może któraś z Was bierze Rigevidon? Jakie ma opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Microgynon. Posiadam 5 blistrów. Nowe, długi termin ważności. Kontakt olcia.k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooli
Ja po microgynomie 21 czuje się fatalnie-posiadam praktycznie wszystkie dolegliwości które są opisane w ulotce! Po cilest przytylam ok 6 kg (ok 1,5 roku brania) a po tych żekomo mialam schodnąc odstawiając bialy chleb i słodycze... tylko jak to zrobic jak tylko zaczynam je brac mam caly czas ogromny apetyt:) generalnie nie polecam po pol roku mam do przodu 4 kilo i od miesiąca jeżdząc na rowerze ok 1h dziennie na rowerze i niejedzeniu słodyczy nie moge się tego pozbyc. Dodam że mój narzeczony strasznie przez to cierpi bo od kiedy je biore libodo=0! A przy zjechanym tutaj cilest jeszcze jakiekolwiek resztki owego libido zostały... NIE POLECAM i znam pare klolezanek które tez po tym i przytyly, zero libido i fatalne samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu1991
Witam Pilnie kupię microgynon prosze o kontakt na maila ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microgynon
Biorę microgynon od 11 dni (od pierwszego dnia miesiączki). Przez 2 pierwsze dni byłam bardzo śpiąca, ale może to przez pogodę. Skończył mi się okres, ale nadal czuję się tak jak bym go miała. Boli mnie podbrzusze, mam skurcze i czuje kłucie dołem brzucha i parcie, czuję ból w piersiach, raz wymiotowałam, do tego czasami kręci mi się w głowie... Co do samopoczucie psychicznego to wszystko mnie denerwuje, jak mi coś nie wyjdzie to płakac mi się chce, chciałabym odstawic te leki bo fatalnie się czuje. Nie polecam, ale wiadomo że reakcje organizmu u poszczególnych osób są różne. Te tabletki nie są dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka mam problem mam przepisany microgynon 21 i niewiem jak go brać to zupełnie dla mnie coś nowego niewiem od której tabletki zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×