Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Petitka

Ile miesiecznie wydajecie na jedzenie?WAŻNE!!!

Polecane posty

Mam takie pytanie: ile miesiecznie wydajecie na jedzenie? Mam tu na mysli przecietna kwote, potrzebna na miesiac, bez jakichs tam ekstrawagancji, jedzenia poza domem, itp.itd. Bardzo zalezy mi na Waszej odpowiedzi i bede wdzieczna za kazda informacje. Z gory dziekuje. P.S. Jesli taki topik juz gdzies jest, bardzo przepraszam za powielanie, ale zwyczajnie, nie znalazlam takowego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szd
na dwie osoby,tak skromnie bez ekstrawagancji to około 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątróbka z cebulką
ja jakieś 300 zł Mieszkam sama, jadam zwykle 2 posiłki w domu. Kupuję to na co mam ochotę i mniej więcej tyle mi wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zykzak
ok. 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, zapomnialam dodac, ze na dwie osoby:) Chodzi mi o takie wlasnie prowadzenie domu, gdzie powiedzmy zwykle gotuje sie jakis obiadek:) Dziekuje bardzo za odpowiedzi i bede wdzieczna za kolejne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt wiecej sie nie wypowie
:(:(:(...prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się zdarzało
miec 200zł na miesiąć i jeszcze zostawało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dużo, bardzo dużo, bo jestem kobitką strasznie rozżutną i mój kochany też lepszy nie jest , mimo ze duzo tak naprawde nie jemy i nie gotujemy bog wie czego. A wszystko co kupujemy do spozycia ze tak powiem, czyli jedzenie razen z napojami itp. to w okolicach 4 tys zlotych. az mi wstyd ;( Bo moja mam mowi ze za te pieniadze to dom mozna wybudowac, zamiast wydawac na glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na 2osoby gotujac przynajmniej jeden cieply posilek dziennie wydajemy okolo 900-1100 zl, ale na jedzeniu nigdy nie oszczedzamy. No i wazna kwestia wg mnie gdzie sie mieszka prawda? Ja w duzym miescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
800-1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.c.a.u.s.e.
Masiania to wy chyba razem z 300kg ważycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 400 zl na jedna osobe ale sniadania i czesto obiady jem na miescie taki mam tryb zycia i pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wydajemy
średnio 100-150zł tygodniowo, więc wychodzi około 600zł/m-c na dwie osoby. I raczej nie oszczędzamy. Ale też nie szalejemy i nie wcinamy krewetek, czy kawioru :-). Po prostu nie robimy zakupów w biedronce. A jak jestem sama bo moje kochanie wyjeżdza to 50zl/tydzień, bo mi się dla siebie samej nie chce w ogóle gotować, więc je byle co :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa dzieweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa dzieweczka
ja nie mieszkam w polsce i miesiecznie wydaje jakies $300 - $350 ale to razem z alkoholem, poza tym nie oszczedzam bardzo na zakupach spozywczych, gotuje jeden posilek dziennie , czasem dwa - to chyba nie za tak duzo - zwlaszcza , ze mieszkam w dosc sporym miescie i ceny nei naleza da najnizszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka n.
wydatki średnio jakieś 200zł/osobę jeśli to są standardowe tanie potrawy: ziemniaki, kasza, ryż, jak się zaszaleje to nawet 350zł/osobę (ale wtedy zazwyczaj jest też jakieś małe przyjęcie dla znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do b.e.c.a.u.s.e. : odpowiadam scisle i zwięzle na pytanie nurtujące Cię ;) : Ja - 169cm/ 58 kg w ubraniu, facet - 183 cm 85kg w ubraniu, dziecko 135 cm wagi nie pamiętam ok 32-34, ale wygląda raczej jak patyk, w kazdym razie liczy sobie zebra bez wciągania brucha ;) a wiec razem wazymy gdzies raptem ok 177kg, pomyliłeś (aś) o mniej wiecej połowę!!!!! A jesli serio, to jak ktos tu powiedzial, to tez nie oszczedzam na jedzeniu i w dodatku miejsce zamieszkania faktycznie sie liczy. Inaczej sie wydaje w Kłobucku a inaczej np Wawie. Natomiast, kiedy jeszce bylam wolna jak ptak i sama mieszkając w Krakowie i nie mając za bardzo kasy żyłam za jakies 2 zł dziennie. Wieć teraz to sobie odbijam, z nawiązką. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Artur
Około 20 tys złotych(restauracje, Bary - to kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstak
a ja zyje z zeszytem, tj. wpisuje wszystkie wydatki, muszę sie liczyć z pieniędzmi i podsumowując kolejny miesiąc wychodzi , ze na 4 osoby wydaje 23 zl na dzień. 30 dni razy 23 zl= 690 zl. Kupuje duzo z promocji, ale jest cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg
około 600zł na miesiac w duzym miescie...biorac pod uwage knbajpke i piwko jesli najdzie na to ochota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg
oby tylko nie za często bo wtedy przekraczamn tą sume...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na ironię... Jak się odżywiam normalnie to na 2 osoby starcza spokojnie 600-700 zł. Jak się odchudzam, to wychodzi 1500 zł i jeszcze czasem mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trypel
śniadanio/obiad w biurze (jakis jogurt czy inny serek +dykta) obiadokolację w knajpie, w weekendy gotuję dla rodziny - pewnie ze 2-3 tys idzie. Ale to prawda im bardziej sie chcę odchudzić tym drożej mnie to wynosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domna
Ok.8oo zl na dwie osoby-bez zadnych ekstrawagancji.Sama gotuje obiady,pieke ciasta i robie salatki.Staram sie nie przekroczyc tej kwoty.Aha!Dwa,trzy razy w miesiacu zamawiamy np.pizze lub gdzies wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessina
na 4 dorosle osoby + 2 dzieci w wieku szkolnym wydaję średnio ok 1000zł. Gotuję sama, zakupy robię 1 raz w m-cu w Makro plus pieczywo i drobne zakupy ( mleko, śmietana, warzywa). Chemię zdarza się kupić w Biedronce lub Lidlu. Ogólnie kalkuluję jak się da a i tak jest kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne zauwazyć że
w dużych miastach typu właśnie wspomniana wawa czy krak nie dość, że zarobki są wyższe to jedzenie jest tańsze i to o wiele niż w mniejszych miejscowościach typu np olsztyn czy sochaczew....mam porównanie bo często bywam i wiem.... a wracając do pytania to my wydajemy na 2 osoby lubiące zjeść sporo i dobrze (mięso na obiad musi być i koniec) jakieś 100-150 zl tygodniowo. czyli miesięcznie wychodzi nam trochę mniej jak 600PLN. ale to z piwkami, slodyczami, owocami, które tak jak mięso muszą być i koniec:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazdeczka323f
U mnie wychodzi 800 zeta na samo jedzenie .Zaznaczę że mam 100 kilowego pieska , bez psa nasza rodzina liczy 3 osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×