Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

Gość ojciec m
simi nie rozmawiaj z nimi - to wstretne babsztyle, głupie,nieatrakcyjne ,niezaradne życiowo. Rozłożyły co miały i urodziły. I teraz nikt ich nie chce ani ten facet ani inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozmawiam , ja kłuje im oczy swoim szczęściem ,bo one tego nie znają. Gdyby troche pomyslały założyły by topik : \" kto mi da drugą szanse\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec m
ojciec rydzyk ? ! Ha ha ha - boją się rozwodu bo nawet ksiądz im nie da darów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simi próbujesz
być złośliwa a to tylko świadczy o twojej desperacji. To TY jesteś nieszczęśliwa. Jestem żoną, matką i w życiu nie przyszłoby mi do głowy pisanie o mojej poprzedniczce takich bzdur. Mój mąż się rozwiódł, założył drugą rodzinę i ma dziecko z pierwszego związku. Oboje dzieci kocha. Bo jest odpowiedzial;ny, wspaniały i normalny. Ja również. Płaci alimenty, dokłada do zabawek, do wyjazdów na ferie i nie widzę w tym nic złego. To jego syn do licha. To brat mojego dziecka. Simi żal mi ciebie. Musisz być bardzo nieszczęśliwą i sfrustrowaną kobietą. To chyba jednak nie ten !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam maila i widze jak ludzie maja w dupie miłość. I wiecie co? rezygnuje z tego forum, odchodze. Bo mam w życiu miłość i nigdy z niej nie zrezygnuje. Ja jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie one
a ty ojciec m to co ? włożyłeś swój interes tam gdzie chciała była czy zgwałciła cię ????? I co ?podziękowała ci za ten dar , pogoniła cię i ułozyła sobie zycie a ty w dalszym ciagu szukasz następnej która ci da ????? jesłi jestes facetem to mogę cię nazwać dupkiem za bzdury jakie wypisujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie one
błąd w myśleniu SIMI - to ty masz w dupie miłość. Przyjdzie czas, że to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie simi nie ma w dupie
miłości. Ona walczy o miłość własną. Tylko jej nie wychodzi :D i dlatego tu siedzi. Meggi gdzie jesteś? Te twoje byki, twoja nieznajomośc geografii i świata była taka rozweselająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małą zagubiona
"Wy biedne rozwódki, kobiety odrzucone, możecie sobie tylko o takim życiu pomarzyc. Bo nie umiałyście kochać. I swoich dzieci tez nie kochacie. Okradacie je z alimentów, okradacie z uczuć, okradacie z ojców. " Ty chyba jestes chora z zadzrosci i tu jest twój problem. To ja zostawiam męża bo nie wybaczam skoku w bok i nie chce życ w kłamstwie To ja zarabiam i utrzymuje dziecko a jego marne 400 zł alimentów ledwie starcza na przedszkole a ty piszesz o okradaniu. To ja zapewniam bezpieczeństwo mojemu dziecku bo jak był tatus to brakowało nam do 1 -go . zawsze miał długi. To ja dbam o ubranie, zajecia dodatkowe wypoczynek itd. Nie obchodzi mnie jego wybranka bo wzieła sobie jego cyrk na barki i nie obrzucam jej gównem bo życie z nim samo jej dokopie. Mam nowego partnera , który mnie kocha i co najwazniejsze kocha moją córke a ona go uwielbia. I nie ja okradlam ja z Ojca tylko on nieprzemyslaną decyzją zniszczył rodzinę i odrzucił ukochaną córkę. I wiesz mój eks ma ze mna stały kontakt.Wie bo dotarło do niego , że wszystko sobie w życiu spieprzyl i został bez niczego teraz żałuje tylko ze za późno. Teraz oskarża mnie , że ja nie chce dac mu szansy. I nie che toprawda dokonał wyboru i ponosi konsekwencje A może Twój tez żaluje i wylewa na Ciebie swoje żale. Wiesz jak go odbieram : Jezli ktos oszukuje innych dla ciebie pamiętaj , ze może oszukac ciebie dla innych. I nie zarzucaj pierwszym ze one są gorsze a jeżeli bierzesz faceta z przeszłościa to musisz sie z niąpogodzic inaczej rób mu awantury za koleżanki z piaskownicy to tez jego przeszłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Długo się nie odzywałam. W skrócie, chorowałam, siedziałam w domu, miałam wypadek (facet wjechał we mnie samochodem jak przechodziłam na przejściu - na szczęscie wszystko ok.), a weekend spędziłam u rodziców w Katowicach, którzy mieszkają kilometr od hali wystawowej. Właściwie ten tydzień uświadomił mi, że nasze zycie jest kruche i trzeba je cholernie cenić. Wiem, że brzmi to patetycznie i pompatycznie, ale naprawdę czuję jakbym przeszła jaką przemianę. Dlatego pierwszy raz jak ex zadzweoniła wczoraj (niedziela 20:15) na mój telefon stwierdzilam ze olewam, szkoda życia i nerwów na coś takiego. Mam nadzieję, że nie będę musiala być juz częstym gościem na forum, pozdrawiam Was i życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
28.01] 10:45 mama.......................... ja nigdy nie pracowałam i nie będę, nie jestem też na utrzymaniu męża, ponieważ jestem po rozwodzie, hahaha wystarczy mieć szczęście w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie one
PODPISUJĘ SIE POD WSZYSTKIM CO NAPISAŁA MAŁA ZAGUBIONA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meggi i tak nie dotrze
gdzie jesteś madralko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się to czyta to się niedobrze robi. Pierwsze chcą swoim cynizmem i pretekstem jak to one się tu swietnie bawią pokazać że są lepsze i mądrzejsze.Zdarzy się jakaś głupia druga czasem. I to jest takie pokazywanie sobie języka.Bezsens. A jak macie w życiu tak naprawdę ???? z tego co wiem to simi właśnie jest szczęśliwa. Uwierzcie jest. A wmawiacie jej ze nie jest. Śmieszne. Mierzi mnie ta dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądre to naprawdę mądre
cytat Małej Zagibionej Wiesz jak go odbieram : Jezli ktos oszukuje innych dla ciebie pamiętaj , ze może oszukac ciebie dla innych. Moim zdaniem w tym jednym zdaniu mieści się wszystko na temat relacji w związkach z mężczyznami z przeszłoscią. Pozdrawiam Mała, trzymaj sie dzielnie, madra babka z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie one
szkiełko niejednokrotnie dałaś upust swojej frustracji na tym topiku. Pamięć zawodzi ? A co wy chcecie udowodnić wmawiając pierwszym że sa niespełnione, odrzucone, pogardzone ? My tylko odpowiadamy - cios za cios .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lost highway. witej, faktycznie dawno cie nie bylo. ciesze sie, ze nic ci sie nie stalo i ze trzymasz sie dzielnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
cios za ciosem - spierdalajcie z tego tematu. tu nikt Was nie chce. nikt Was nie chce w zyciu. idzcie i zajmijcie sie wyłudzaniem pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz cios za cios :) Pierwsze pytanie : Po co tu wchodzicie ? Topic dla drugich żon , nie pierwszych co wy chcecie tu udowodnić i po co mieszacie się do czegoś co was nie dotyczy bo drugie piszą to o ex swoich mężów a nie o was. Skąd wiecie jakie one są ? skąd wiecie że nie są własnie takie jak je opisują ? Ten topic nie dotyczy was wogóle. A mimo to jesteście tu czy to nei świadczy o jakiejś wewnętrznej frustracji że jednak te drugie są i nie daje wam to spokoju ? Pamiętam że wylewałam tu swoje żale.Na szczęście razem z mężem chcemy znaleść lepszy kontakt ,kochamy się. Powolutku spróbujemy na nowo... Nie mogłam pogodzić się z istnieniem jego córki i wcale nie muszę.Wystarczy że będę ją tolerować jak będzie przyjeżdżała i to wystarczy .Mam być przedewsszystkim kochającą żoną i matką dla swojego dziecka. Mój mąż nie dopuści do tego żeby zrobiło się między nami żle. Kocha mnie. Z byłą nie rozmawia. POwoli zaczynam to rozumieć że problem był w mojej głowie , bo dla niego najważniejsza jest jego rodzina którą ma ze mną i pokazuje mi to na każdym kroku. Teraz to zaczynam zauważać ,ze on wcale nie faworyzuje tamtej cóki ,wręcz przeciwnie ma z nią many kontakt.Problem był w mojej głowie. Ale mija mi. Najważniejsze jest moje dziecko i moja rodzina. teraz to rozumiem.I mam już w dupie ten topic , ex , dzieci ex..... mierzi mnie to ,bawi a zarazem zniesmacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie one
poprzedniczko sama chyba wyłudzasz pieniadze albo ciagle cie boli wysokość alimentów przyznana na pierwsze dziecko . To zostaw tego faceta, który cię zechciał wziąc i który jest dla ciebie wszystkim mimo, że jest faceatem z drugiej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one nie
szybko sie szkiełko uporałas z tym niby problemem z twojej głowy. To się nigdy nie dzieje tak szybko. Uważaj to wraca. Jak bumerang. A czy cie nigdy nie zostawi - nie bądź taka pewna. Niezbadane są wyroki losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
nie one - jestes pierdolnięta nieewydymka, brak ci faceta albo wibrator ci sie popsuł brzydulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
nie daj sie szkielko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide zająć się wyłudzaniem
pieniędzy. Eks od paru miesięcy nie płaci alimentow. Zajmę się wyłudzaniem :D Żal mi "dupka" było bo nowa rodzina, nowe dziecko. Ale trafiłam na ten topik i ...jakoś żal minął. Zapłaci ..............z odsetkami :D I już mi nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
idz , idz - jakos zadna tu druga nie pisała ze jej facet nie płaci alimentów. same czesto utrzymuja swoich facetów. przez wasze harpiowate paluchy,zgrzybiałe.a feee kijem was tknac nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dlaczego tu jestem bo od ponad roku staram sie zostac eks . Mój maz mnie zdradził. Ale chce tez zaczac nowe zycie . I też spotykam sie z partnerem , ktory ma swoją przeszłosc . Eks zone i dwójke dzieci. Każde z nas ma jakąs przeszłośc. N ie znam jego zony ani jego dzieci ale nigdy nie bede miec o jego przeszłośc pretensji do niego. Nigdy nie powiem że łoży na żonę i płaci alimenty bo to jego dzieci . Mój mąz tez bedzie płacił na córke taka kolej rzeczy. Decyduje sie związac z kimś równiez z jego probleamami takie jest życie. Jestesmy dorosli po przejsciach , kazde z nas ma doswiadczenie ale każde wie , że nasze poprzednie związki tez byly swego czasu pełne milosć. I szanuje go za to ,że on szanuje swoją byłła zone i dzieci bo wiem , że jak by nam nie wyszło mnie tez bedzie szanował. Pozdrawiam i życze wiecej życzliwosci dla innych ludzi. Nic nie jest proste jakby sie niektórym wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
powodzenia ci zycze tylko jakos nadziwic sie nie moge ja taka zaradna kobieta chwyciła znowu rozwodnika? klapki na oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cytat
niewydymka ?????? A co to takiego ? Znasz z autopsji? Tak cie nazywali zanim nie trafił ci się ten z odzysku ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
jestem facetem ktory pierdalnąl taka harpie jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cytat
Pierdolnąć to mogłeś łbem w parapet. Stąd pomieszało ci się w mózgu. Współczuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×