Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

Gość do no to wam przywalę
Dbaj o naszą rozrywkę z miłą chęcią wysłuchamy wszystkiego, co masz do powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
I wybaczamy nawet nieumiejętność czytania ze zrozumienim. Tak Ciebie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam przywalę
Moje dziecko o rozliczeniach finansowych nie ma pojęcia.Eks płaci tyle ile wyznaczył sąd. Boli co? Nowa żonka mojego eks kiedy była jeszcze kochanką i ciągnęła większośc kasy nie zdaweała sobie sprawy, że mnie stać na adwokata. Bo on jej nagadał jaka to ja jestem beznadziejna. A dzisiaj bidula płacze. A on płaci. A nowa żonka płakusia. Biedna :D :D A może da się z tych jego zarobków więcej pociągnąc? W sumie dlaczedo nie? To dla dziecka przecież!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam tu z nadzieją, że może dziś, po tych dwóch tragicznych dniach, coś się tutaj zmieni, coś do Was dotrze. Zmykam jednak, zażenowana mocno :( Mała zagubiona - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
:D:D:D dawaj dalej ...........ta co chce przywalić tej co chce przywalić :D:D:D i mnie przy okazji :D:D:D TEŻ CIĘ KOCHAM :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam przywalę
Oj zabolało drugie żonki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
Cieszę się że wreszcie znalazłyscie sobie rozrywkę :D:D:D szkoda, że tu musicie jej szukać :P Do kina, teatru - nie prościej pójść ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam przywalę
No nie pcham się w życie byłego męza, jedynie alimenty chcę. O co wam chodzi? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo :) ojjjjj boli . :> tylko że nie piszesz o moim mężu ani o jego dziecku tylko o swoim życiu więc czemu to miałoby boleć ?? To mnie przecież nie dotyczy. Wyjaśnisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
szkiełko - DUŻA DUPA z ciebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
a ja ci powiem - ty jestes zalosna brzydka idiotka, ktora dostaje 500 alimentow i sobie zycie ubarwiasz pisujac glupoty w ktore wierzysz. idz do psychiatry ,najlepiej do szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty.............
Opuścił drugą żonkę i jej dzieciaczka, tą kruszynkę :D Zapomniałam hasła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
oczywiscie kaszubskiej debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co chodzi? dziewczyny po co dajecie się tej taniej prowokacji ? przecież o to im chodzi, nie chciane - zapomniane- niedowartościowane pierwsze które wypisują te wszystkie głupoty tylko karmią się tymi pyskówkami. One nie mają innego już celu w życiu a wy nie marnujcie swojej cennej energi, witalności chęci życia i kochania na takie szmatławce jak ubaw czy dowalę. Nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się wlasnie zastanwiam że zostać pożuconym dla innej kobiety to musi byś straszne. Pierwsze jak się czułyscie jak odszedl do drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam przywalę
Możecie teraz tupać i ślinić się ze złości. Guzik mnie to obchodzi. On płaci a ona płacze. I mam faceta.To wyjaśnienie dla tych co bez faceta żyć nie potrafią!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
cytat ? Z czego jesteś cytatem ? Z pisma o niezwykłej sile intelektualnego przekazu pt "Wróżka i jasnowidz" czyli jak po wpisach na forum określić kolor oczu i kształt głowy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
ally - tak samo jak wziąć sobie faceta z przeszłością i próbować z tym zyć. Nasz ból się skończył. Twój się zaczyna i bedzie trwał, trwał, trwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jesteś bardzo pewna swego, skąd wiesz ze ona płacze? a może własnie sama każe zatkać Ci morde dodatkową stówką. U nas by to nie przeszło, kiedyś i tobie się skończy. Mój facet nie pozwolił by mi od ex wziąść ani grosza, z resztą sama bym nie wzieła mam swój honor i dumę. Czego widać brakuje wam obojgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
ally - nie każ mi wymieniać czego moim zdaniem brakuje tobie . Nie skonczyłabym do jutra. A pierwszej rzeczy jakiej ci brakuje to znajomości ortografii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiava
ja tam byłam szczęśliwa kiedy mój były w końcu się wyniósł do swej narzeczonej, bo wcześniej nie mogłam się go doprosić, aby się spakował ślub mieli brać na święta, ale nic z tego nie wyszło bo komornik dorwał mu się do konta i wszystko wyczyścił, panienka się nieżle wkurzyła i ślub odwołała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
ale ubaw już myślałam, że najspanialsza kobieta na świecie to alter ego Ciebie ale nie, ona ma klasę:P wyrafinowanie niezależność tylko czemu jedynie sie mi śmiać chce??? z no to wam przywalę przywalaj nam ta k dalej, śmiech to zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ty myslisz ze nie ma wazniejszy spraw w życiu :) od tego jest komputer albo te które tylko tym potrafią zabłysnąc jednego mam pod dostatkiem - jego miłości :) i tu ci dupe z żalu ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam przywalę
Zabolało co? Ja drugą mojego eks. A to sąd taki wyrok wydał. To o co chodzi? Do sądu panienki miejcie pretensje, nie do mnie :D Spadam bo moje dziecko ze szkoły wraca. Wy wolicie na głupim topiku siedzieć, ja ze swoim dzieckiem pogadać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
szkiełko, nie szkoda ci klawiatury na dyskusje z no to wam przywalę....... pozwólmy jej pisać.......... pozw ólmy sobie na zdrowy i radosny śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna czy ty tylko o pieniądzach potrafisz rozmawiac? jedna lepsza od drugiej, w kupie byście calkiem nie lupie były jedna nauczyła się ortografii druga arytmetyki - brawo dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiava
a ja do prokuratora śmigam, zawiadomienie złożyć o ściganie ex za celowe uchylanie się od łożenia na własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
a ile dziecko ma lat? 3? bo wtedy model twej konwersacji jest dla nas zrozumiały mówisz do nas jak do trzylatków:) porozmawiaj z dzieckiem, może coś sie od niego o zyciu dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
ally, chyba zbyt altruistycznie im horyzonty myslowe zawyżasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×