Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

a ilo dniowe masz cykle ? i jak Ci wyszedl test owu... bno robilas prawda??? to niby kiedy mialas czy masz ta owu?:) ja zamirzam przytulankowac sie 1 raz lub 2 ale chyba od 14dc ,bo jak ostatnio przytulankowalismy sie 13dc to było pudło...... poza tym moj maz jest bardziej długodystansowiec :p:p:p niz ilościowiec:p:p:p więc musze raz a dobrze trafic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ja testów owu nigdy nie robiłam,więc nie pomoge zrobienie bety ,niezły pomysł,ale w moim przypadku się nie sprawdzi bo po pregnylu przez 2 tygodnie wyjdzie pozytywny.ty jak najbardziej.a co prezentów przed mikołajem ci sie zachciało? ja też bym chciała,ale pieron wie?może mikołak nie przyniesie bo byłam niegrzeczna tylko samą barbie ,którą wpisałam do listu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pojdziesz w pon to gin po usg Ci powie czy pękł Ci pęcherzyk!!!!! i zobaczy czy była owulacja .... bo mogl zdechnąc zanim doszło do owu ...czego Ci oczywiescie nie zycze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jsa mysle ze @ ktora ma przyjsc na mikołaja nie przyjdzie tylko zobacze 2 kreski na tescie:p i to ma byc moj prezent:) aaa to maklady testy robila......... maklady ...powiedz cosik o tych testach??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazał mi dziś i wczoraj ,jak to dobrze wyczaiłas hi hi!a jutro już nie chcęęę.a kiedy onpękł lub nie pękł to cholera wie.enigma mam pytanie ile plemniki zyją?może uchowa się choć jeden na jutro w razie co na czarną godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pójdę żeby w razie co się nie nastawiać,bez stresu by było do nast.cyklu,choc i też bym wolała usłyszeć dobrą wiadomość ze pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik... plemniki zyja nawet do 72godzin ,ale co z tego jak kom jajowa zyje ok 8-12 godz.... i tu jest problem........ Po zobacz... ja ostatnio 13dc przytulanki i plemniki powinny dopasc moja komoreczke a raczej komoreczki skoro 14dc pękły pecherxyki...... a tu nic:( Ja w tym cyklu staweiam najpierw na owuiulacje a potem przytulanki nie odwrotnie...... Bo jak pecherzyki pękna i wyjdzie komorka to wtesy mam 8-12 godzin i jak plemniki myk myk do tej lub tych komorek szybko to moze cosik będzie:) Bierz pod uwage ze wiekszosc spremy wypływa....:(:(:( wiec nawet jak te plemniki co nie wypłyna a nie bedzie komorki to i tak zdechna....:9 kumasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, w tych testach, które ja mam: pierwszy robi się w dzień, który wyliczasz tak: od najkrótszego w ciągu ostatnich 3 miesięcy cyklu odejmujesz 17 dni - w ten dzień robisz test, jeśli wyjdzie Ci negatywny, robisz kolejny za dwa dni, albo na następny dzień:) ja robiłam co dwa dni, bo mam nieregularne cyklei jakbym robiła codziennie to testów by mi zabrakło, a jak już mi wyszedł pozytywny (dwa dni wcześniej miałam śluz), to po pozytywnym w ciągu 20-36 godzin powinna być owu, u mnie pozytywny wyszedł wczoraj, więc dziś powinnam mieć owu:) brzuch mam jakiś napięty i słabo mi ciągle - więc może i mam. Po śluzie ciężko mi poznać, bo po przytulankach zwykle mi go brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kumam.ale mam nadzieję że do jutra u mnie jakiś wojak przeżyje bo jak nie to źle będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki maklady:0 to ja kupię testy jutro i zrobie pierwszy w poniedzialek:) maklady to znaczy ze Ty i monik....macie weekend przytulankowy????????/:p:p:p monik.... oby sie znalazł taki jeden :) chociaz jeden...:) no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady......przytulanki sa fajne ..ale ja jakos sie dziwnie czuję bo mam na \"żądanie \" lekarza :p:p:p a ja tam wolę spontanicznosc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę spontaniczność:) tym bardziej, że mój mąż się bardziej stresuje, jak wie, że \'dziś powinniśmy\':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnei u mnie jest to samo... moj bidulek tez się stresuje....:( Kurcze...a ja myślałam ze zajsc w ciązę to myk myk i juz..... to po co 10lat sie zabezpieczałam...:p:p;.p skoro to nie takie myk myk:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, ja czasem sobie myślę: tyle lat zabezpieczania i uważania, to może teraz za karę nie jest mi tak łatwo? ... a faceci jednak też się wszystkim przejmują... mój mąż już potrafi razem ze mną interpretować wykres:) zmykam poczytać ksiązkę 🖐️ Spijcie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie enigma mamy pzrymusowy weekend przytulankowy.tzn piszę o sobie.macie racje wszystko byłoby ok gdyby to nie było zaplanowane,że wtedy wtedy i wtedy trzeba się przytulac.ale cóż jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maklady który dzien cyklu?ciebie dok nie monitoruje?to co możemy podac sobie rękę z powodu weekendu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ....... ciekawe czy ktorejs z na uda sie ?:) w tym cyklu?:) tyle nas tutaj chętnych............:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze siedzę bo jestem sama ,cosik mnie choroba jakas bierze:( wzięłam 2 aspiryny zeby mi przeszło ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to tem spada podczas samej owu czy przed? tak z ciekawości bo u mni po clo to i tak z mierzenia nici.wiem ze spada ale nie wiem czy przed czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lecz się szybko, bo wrazie jakby się udało czego ci życzę to aspiryna zabroniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaac
noo wlasanie lezę juz w łozku i sie wygrzewam:) spada przed owul a potem myk do gory:) ale ja temp nie mierzę ..zdam sie na usg i bole owu:) no i testy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja czesc! .znalazłam fajne coś,zajrzyjcie jak nie widziałyście tego.pod warunkiem ,ze dobrze wkleiłam a znajac moje zdolności to na pewno coś zepsułam.cały cykl jest b.dokładnie opisany oraz zap.łodnienie.enigma zajrzyj jeśli chodzi o samo zapłodnienie i owulację.fajne artykuły,podoba mi się http://www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=38&s_id=1&ss_id=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo!udało się! a wy co? śpicie jeszcze? moniczka odezwij sie co u ciebie? kiedy wróci do nas asia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma tam jest podpunkt twój cykl,wejdź tam,jeśli chcesz oczywiście i zajrzyj zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wpadnę później śpiochy niedzielne.a ja jak zwykle do kuchni,trzeba powoli obiad szykowac.buuuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×