Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

gosiaczek własnie tak. enigma u ciebie może być podwójnie,wiec dwie dziewczynki! zaraz sprawdzę to co znalazłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma no tylko 4 !ja jeszcze raz ją obejrzałam .wieklimi krokami się zbliża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta?ja na troszkę musze was opuścic dziewczyny,za godzinkę będe w domku to się zamelduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ... ja chyba wolałabym miec chłopczyka .... bo jak będzie tylko 1 to chłopczyk:) a najlepiej to blizniaki:) ale 2 jajowe:) no pęcherzyki juz mam:):):) dobre i to:) hihihihihihihi;) własnie policzylam innej kolezance i jej sie nie sprawdziło ufff... moze mam szanse na Maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja bym tez chciała takie ładne serduszka i bużki,gdzie je zdobyć,enigma napisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha wejdz do Twojego profilu na str głównej i tam gdzie mozesz wpisac stopkę to wpisz w nawiasach kwadratowych serce a jak chcesz te niebiesciutkie kwaitki to wpisz w naziasach kwadratowyuch kwiatek powodzenia ❤️ 🌼 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno lepsza metoda jest taka że w owu lub przed samą to chłopiec,bo plemniiczki chłopczykowate są szybsze ale też szybciej polegają w boju,dziewczynkowate są wolniejsze ale żyją dłuzej.to jest bardziej sprawdzone bez czary mary.no to jak przed samą owu to na MAKSIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee nie umiem pa robic no dlatego monik czekam na ta owulację:):):):) zeby był Maksiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ty mi wyjaśniłas a ja nadal nie mogę znaleźć miejsca gdzie to wpisać.ale tępota ze mnie.ale nic uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta stronka bajbus:) u mnie przytulanki trwają, rozsądnie:) czasem zastanawiam się, czy nie powinniśmy częściej, ale z drugiej strony wtedy nasienie nie ma takiej wartości, i już sama nie wiem:) test owu dziś wyszedł troszkę słabszyniż, ale temperatura na tym samym poziomie, a dziś chyba powinna wzrosnąć, zobaczę jeszcze jutro... bardzo dawno jak byłam u wróżki, to powiedziała, że widzi w kartach chłopczyka, albo dziewczynkę taką łobuziarę jak chłopczyk - dyplomatycznie to wywróżyła:) u mnie w rodzinie zdarzały się bliźniaki, więc nie wiadomo;) życzę Wam udanego wieczorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie dokształcam to był test ale dlaczego mi wszystko się pojawiło?hi hi!co mkam teraz zrobic by pojawiały się pojedyncze?do końca test nie wyszedł a wrecz się przedobrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test ,własnie usunełam trochę.ale jak to zrobić by pojawiało sięe nie na dole tylko za zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC WAM MOJE KOCHANE KOBIETKI... O MATKO ...CO JA SIE WCZORAJ MIALAM..SPUCHLA MI WCZORAJ WIECZOREM TWARZ..ODRAZU ZADZWONILAM DO DENTYSTY I UMOWILAM SIE...(NA DZISIAJ RANO) ... OKAZALO SIE ZE MIALAM 8-KE KTORA ROSLA MI W POLICZEK...I CALY BYL OKALECZONY...WYRWAL MI....JESTEM JESZCZE OPUCHNIETA..POWIEDZIAL ZE BEDZIE TAK DO PONIEDZIALKU..( MAM JESZCZE 3( 8-KI )DO WYRWANIA.. :( ) ALE POWIEDZIAL PO SWIETACH (NA INDYKA SWIETA).... KURCZE..CHYBA BEDE CHODZILA PRZEZ CALY CZAS OPUCHNIETA... WIEC CHYBA NIC Z DZIDZI..TYM MIESIACEM... :( NO ALE WAM ZYCZE POWODZENIA.. COS CZUJE ZE W GRUDNIU NA GWIAZDKE BEDZIE DUZO PLUSIKOW...ALBO 2-CH KRESEK... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wstałam:) chyba sie troszkę przeziębiłam bop strasznie kaszle...... buuuuuu..... musze wyzdrowiec szybko:) monik..... jak wchodzisz hasłem do swojego profilu to tam dajesz do stopki to chcesz zeby zawsze sie pojawiało przy kazdym Twoim wpisie,a jak chcesz cos dopisac w tekscie ktory piszesz to poprostu piszesz np. 🌼 albo ❤️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć niusia:) jesli mogę Cie prosoc to pisz małymi literami... lepiej sie czyta:):):) no ja juz oczywiscie sobie obliczylam ze @ powinnam dostac na mikołaja czyli na 6 go grudnia:) no wiec moze kto wie .... dostanę prezenciik na mikołaja??:) w postaci 2 kresek na tescie????? o boze..... ja tu juz o testach mowie a przede mna dopiero przytulanki........... wybaczcie mi ...ale ja jestem niecierpliwa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa dzisiaj 10dc ...i wiadomosc z ostatniej chwili......:) zaczyna mnie kluc lewy jajnik ,ale leciutko....... cos ,mi sie zdaje ze owulacja będzie dopiero w srode ....a nie we wtorek juz nei moge doczekac sie poniedzilaku i usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie chyba kumam enigma ,zaraz sprawdze,jak nioe wyjdzie to sie wkurzę. enigma a na kiedy masz owu przewidzianą? u ciebie jest 3 dni po kłuciu?ja to juz sama nie wiem jak to ze mną jest bo już mnie nie kłuje a on owu wyliczył wg pęcherzyka na dziś lub jutro.wkurzają mnie te pęcherzeeeeeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tych nawiasów musze się jeszce pozbyc enigma czy nie uważasz ze to byłby caaaałkiem sympatyczny najcudowniejszy prezencik mikołajkowy?dobra bądźmy dobrej myśli,co?natchnij mnie twoim optymizmem trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik.... w ubiegłym cyklu mialam kłucie na poczatku 10dc rano a dzisiaj mam pod wieczor:) a owulacje miałam 14dc tzn niby 13 dc sie zaczeła bo byłam wowczas na usg ale tak naprawde pecherzyki pękły następnego dnia czyli 14dc. Miałam taki potworny bol od samego rana ze nie moglam chodzic a jak chodzilam t oschylona. szok!!!!! w pon mam 12dc i ide na usg a w wtorek 13dc io chyba tez pojde na usg- chodzę prywatnie wiec mogę chodzic ile i kiedy chce:) poza tym moj gin ....jemu chyba najbardziej zalezy abym zaszła:) wiec mysle ze będzie mi mowil abym chodziła codziennie:) no i teraz to głownie czekam na ten bol to będzie znaczylo ze pękaja:) wtedy tel do męza i przytulamki:) hihihihih no kto wie ... jak to będzie:) A Ty nie mozesz isc na usg w pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik..... w stopce chyba nie daje sie nawiasow jak dajesz sam usmieszek:) sprawdz nooooo fajnie byłoby :) na mikolaja:) ale ja juz kombinuje czy nie zrobic sobie bad krwi ok tydzien po owulacji zeby wiedziec czy jest fasolka czy nie kurrcze ..wioem wiem...szaleję ale ja nie lubie niepewnosci!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomnislam kupic testy owu...... monik na ile przed sie je robi???? jutro pojde do apteki.......i kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam iść ale jestem trąba i ne zapytałam kiedy.sądzisz że w poniedziałek?zadzwonie do niego wiec i się umówie.to bedzie 15 dc. a ja nawet nie wiem czy mam czy będe miała czy miałam owu dziś 13 dc a na jutro przytulanek już nie chcę bu co za dużo to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×