Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

aaa jak byłam u rodziców na Wigilii to zaczęłyśmy z siostrą wystawiać brzuchy:P i pokazywałysmy jak się obżarłyśmy:P:P:P i ja pokazuje swoj i mówię : o boze mam basior jakbym była w ciązy:P a moja mama mowi : a moze jestes......:) Hmmm...... wyglądałam jak na 4ty miesiąc:P w vivie Lipnicka pokazuje swoj brzuszek... następna zaciążyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko... bawimy się na balu w hotelu takim duzym...z orkiestrą:) mamy stolik na 6 osob -sami znajomi:) i ponad 100 innych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sypią się sypią, sieją dzieci jak na zamówienie. Tylko my chyba jakieś pechowe jesteśmy. W ogóle nie wiem, ale chyba wiesiołek po 1 cyklu brania u mnie działa. Brałam go miesiąc temu, śluzik się pojawił oczywiście. A teraz bez wiesiołka i mimo, iż dopiero wchodzę w te dni, to zaczyna się on pokazywać. Oczywiście nie żebym szalała z radości bo mam śluz, po prostu stwierdziłam fakt. I absolutnie niczego się po tym nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie tych brzuszków, to mi oczywiście też wydawało się, że brzuch normalnie jak ciążowy. Zresztą zawsze tak mi się wydaje a potem przychodzi @. Ale estelko Tobie życzę, żeby jednak to nie była wyobraznie i może jednak to brzuszek ciążowy. T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdziłam normy na podanych przez Was stronkach i wszystko ok, tylko brak dzidzi!!! Ja na Sylwka idę do znajomych, ale to dlatego, że w styczniu idę na dwi imprezy i zdecydowałam, że może wystarczy. Czytałam, że któraś z Was szyje sukienkę, co to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. NIe nadrobiłam zaległości i dzisiaj niestety nie nadrobię, bo troszkę się spieszę, za to serdecznie pozdrawiam po Świętach ;) mam prośbę - pilnie potrzebne mi zdjęcie, ktore kiedyś chyba krążyło po kafee - chodzi o zdjęcie z operacji kręgosłupa dziecka w 23 tygodniu ciąży. Czy któraś z Was ma może link do tej strony? Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona a ten wisiołek to na co dokładnie? Ja go nie biorę, ale z tym śluzem u mnie to raczej kiepsko. Czy ten wisiołek nie wpływa negatywnie na coś innego? Ja strasznie boję się eksperymentów a z drugiej strony chcę zacząć coś robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobało mi się to zdanie, chociaż przez przypadek znalazł sie w nim mój nick \"Ale estelko Tobie życzę, żeby jednak to nie była wyobraznie i może jednak to brzuszek ciążowy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, ja sobie dałam w tym cyklu wolne, z konieczności:( akurat jak miałam owu, to musiałam się leczyć:( przytulaliśmy się dłuuuugo po owu, więc nawet bez sensu jest mi się nakręcać... przed chwilką mój mąż zarzucił mnie niespodzianką: idziemy na sylwestra na mini bal do pubu:) a ja nie mam co założyć:( muszę szybko teraz coś znaleźć, najlepiej niezbyt drogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę na mini bal do pubu :-) będzie około 100 osób, a my z 6 znajomych będziemy mieli osobny stolik...ja nie kombinowałam ze strojem. Miałam taftową spódnicę, w kolorze olikowo złotym, w kształcie litery A. Do tego dokupiłam topik z gofikiem, z wyciętymi ranionami (to się chyba nazywa amerykański dekolt) z naszytymi czarnymi cekinami, czarne szpile i w tany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona - wiesiołek poprawia śluz, a jak go wcale nie ma, to może spowodować pojawienie się. Nie jest to norma, ale z reguły działa. NA konkretne efekty trzeba poczekać do 2-3 cykli. Ważne jest by odstawić go po owulacji, bo powoduje lekkie skórcze macicy i w razie zaciążenia mógłby mocno zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko mam nadzieje, że Cię nie uraziłam tym zdaniem. To wszystko przez to że nas jest dużo i trochę mi się miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, ależ absolutnie mnie nie uraziłaś! :-) w końcu ja też mam szanse, chociaż minimalne, zajść w ciążę w tym cyklu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, co do wiesiołka, to ja biorę drugi cykl i w tym właśnie cyklu zaobserwowałam śluz płodny na zewnątrz. Dotąd w okresie dni płodnych odczuwaam tylko mokro-ślisko. Ja biorę kapsułki z olejem wiesołka tłoczonym na zimno i nazywa się Oeparol (podobno jest najlepszy). Kosztuje około 20 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, ja też bym nie kombinowała ze strojem, ale naprawdę nic nie mam:( tzn. mam jedną bluzkę sylwestrową, ale do niej nic:( w tamtym roku mieliśmy \"sylwester w kinie\", tam nie trzeba było super kreacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie własnie pomyślałam:) no chyba że znajdę jakąś perełkę:) z mojego okna w pracy mam widok na park i na centrum miasta, przed chwilą z 10 minut sobie obserwowałam rodziców z malutkim dzieckiem, które sobie szalało na śniegu, a oni cierpliwie czekali... świetny widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagola
dzięki za link czy któraś z was miała do czynienia z oligozoospermią ciężką, wyczytałm już rózne rzeczy i jestem przerażona tym bardziej że już mamy jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki1
Dziewczyny czy mogę się do was dołączyć w tym nowym nadchodzącym roku, dwa miesiące temu odstawiłam tabletki, zrobiłam przerwę a od nowego roku zaczynamy próby z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. :) Ja dzisiaj zostalam w domu, rano sie źe poczulam ( nie wiem czy objedzenie czy ciąża ;) ). Aniu- ja niestety nie widzialam tych zdjęć , wieć Ci nie pomogę. Ale zaniepokoilas mnie tym pytaniem- czemu tego szukasz? Buziaczki. 👄 Zabajona- rozumiem cię doskonale , ja chyba przeszlam wszystkie mozliwe etapy , od placzu, depresji do obojetnosci. jak podchodzilam do inseminacji , to sie cieszylam, że bez względu na wynik bede miala wreszcie spokój. ( postanowilam, że jak się nie uda- to robię przerwę do wiosny ) Ale nie trać wiary, nie wiem kiedy Ci się uda ( oby w tym miesiącu) , ale NAPEWNO SIĘ UDA!!!!! Sysiu- opowiadaj co u Ciebie, jak się czujesz, czy wracasz do szpitala itp. 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Dziś robię sobie głodówkę. To było straszne :) Ja sylwestra spędzam z mężem i synkiem w domku. W sobotę zrobię test ... i może. Albo będę szczęśliwa - albo ... (wiadomo). W tym roku już na nic nie liczę Wigilia była u mnie w domku... było sympatycznie. W pierwszy dzień pojechaliśmy do siostry teściowej. W życiu tak się nie czułam. Teście czekali pod domem w swoim cieplutkim samochodzie 10 minut. Nasze wyjście trochę się przedłuzało bo: - zamek w bucie mi się zepsuł i musiałam wykopać drugie - wrócilismy się po album ze zdjęciami ślubnymi - wróciliśmy się bo klucze zostały w zamku i musielismy przełożyć fotelik synka do ich samochodu (jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy) Jeszcze dobrze drzwi od garażu się nie otworzyły (zamiast poczekać aż wsiądę to uchyliła drzwi w samochodzie) i zaczęła się na mnie wydzierać, że to beszczelność, żeby rodzice czekali 10 minut. Nie mamy do niej szacunku!!! Ni będzie tolerowała takiego zachowania. My możemy na nią czekać,ale rodzice to swiętość. Na zewnątrz jak \"klatka stop\". Ludzie wracający z kościoła na mnie patrzyli i sąsiedzi. Było mi przykro jak nigdy w życiu. Popłakałam się. Mąż jej zrobił awanturę a ona twardo przy swoim i jeszcze chciała, żeby ją przeprosić a teść jak zwykle buzia na kłodkę. Musiałam się wygadać - przepraszam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki1
Dziewczyny a jak myślicie, bo ja nie mam pojęcia, czy po zaprzestaniu zażywania tabletek jak długo mogą jeszcze one działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........10kg............Tomuś......96cm jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×