Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaska21

no to teraz cechy kobiet które najbardzoej kręcą chłopaków!!

Polecane posty

Gość Kasia_1987
gruby portfel szybki samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden z chłopaków
rajstopy na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpwiem w imieniu facetów
cyce, dupa i mini ledwo ją zakrywająca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zedd
ale z tymi rajstopami to nie takie głupie. dość mam dziewczyn które ubierają się jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo23
zadziorne kobietki to co lubie...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widac z powyzszych
wypowiedzi, że same małolaty zabieraja głos, a przecież chodzi tutaj o wypowiedzi mężczyzn :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppu
pupupuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GCC
jak wyżej sra niz dupe ma no to porażka .... skromność i życzliwość! fantazja i własna inicjatywa! inteligencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsze
żeby miała olej w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burek
tajemnicza ! to dopiero kręci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahha
Stan USA najbardziej wysunięty na pn. - wsch. i na pn. - zach - Alaska; Kraj tysiąca jezior - Finlandia; Eskimosi żyja tylko na północy; Kraj tysiąca wzgórz - Rwanda; Ojczyzna kawy - Etiopia; Najwiekszy producent ropy naftowej - Arabia Saudyjska; Pierwsza wojna przegrana przez mocarstwo ( duże państwo ) europejskie z państwem pozaeuropejskim - przegrana Włochów z Etiopczykami w bitwie pod Aduą w 1896 r. lub przegrana Rosji w wojnie rosyjsko - japońskiej w latach 1904 - 1905; Gwiazdki na fladze Unii Europejskiej symbolizują jedność, perfekcje i całość, jest również symbolem chrześcijańskim – symbolizuje aureolę Dziewicy Maryi; Park Narodowy ( w Polsce ) w który znajdują sie ruchome wydmy - Słowińskim Parku Narodowym; Najglębsze jezioro świata - Bajkał - 1637 m głębokości; Najgłębsze jezioro Europy - Horinidalsvatnet w Norwegii - 514 m głębokości; Trzy państwa eklawy - San Marino i Watykan we Włoszech Lesotho w Republice Południowej Afryki; Największy producent palladu na świecie - Rosja; Gorzyce leżą na krawędzi Wyżyny Śląskiej i Doliny Nadodrzańskiej, inne z kolei koło Sandomierza; Góry Pieprzowe znajduję się niedaleko Sandomierza; Pasmo Gór Jeleniowskich znajduje się w Górach Świętokrzyskich; "Rzym pustyni" - Timbuktu; Lotnisko Eldorado znajduje się w Bogocie; Najmniejszą gęstość zaludnienia w Europie ma Islandia - 3 os. na km2; Gaborone jest stolicą Botswany; Kraina Kwitnącej Bulwy - Wielkopolska; Najdalej na północ wysuniętą stolicą świata jest Reykiawik; Polska miała największą powierzchnię w 1619 r. ( de facto ), 1634 r. ( de iure ) - 990 tys. km2; Dżibuti nazywane było przed uzyskaniem niepodległości ( w latach 1967 - 1977 ) Francuskim Terytorium Afarów i Issów, a wcześniej Somali Francuskie; Gran Chaco leży na pograniczu Boliwi, Paragwaju i Argentyny; Wyspy te wbrew nazwie nie czerpią dużych dochodów z hodowli tych zwierząt, lecz z połowu i przetwórstwa ryb - Wyspy Owcze; Jest to archipelag wysp "królowej ognia". Najwyższe wzniesienia to wulkany mające 4205 m.n.p.m. i 4169 m.n.p.m. Raj dla osób uprawiających surfing - Hawaje ( wyspa Hawaii ); Wyspa z ok. 600 posągami wyciosanymi ze skał. Znajduje się tam park narodowy Rapa Nui - Wyspa Wielkanocna; Wyspa herbaty, choć roślinę tę wprowadzili na wyspę Anglicy w II poł. XIX w. - Cejlon ( Sri Lanka ); Wyspa jak wulkan gorąca; karaibski krokodyl; perła Antyli; wyspa rewolucji - Kuba; Żyzny Półksiężyc - pas ziem o większej żyzności, mający kształt wielkiego półksiężyca, ciągnącego się od Egiptu poprzez Palestynę i Syrię po Mezopotamię; Beczka prochu Europy - Bałkany; Dach Świata - Tybet; Azjatyckie tygrysy - Korea Pd., Tajwan, Malezja, Singapur; Państwo ( jako jedyne na świecie ) mające do 1969 roku stolicę poza swoim terytorium - Botswana zwana wtedy jeszcze Beczualandem). Jej stolicą było miasto Mafeking położone na terytorium RPA, co było zresztą dowodem zależności od potężnego sąsiada. Dopiero po pewnym czasie stolicą ustanowiono Gaborone; Vyborg leży w Rosji ( nad Zatoką Fińską, w Przesmyku Karelskim ), wczesniej do 1940 r. należał do Finlandii, jednak w wyniku wojny zimowej został zajęty przez ZSRR; Chiny graniczą z Afganistanem na niewielkim odcinku; Słowenia ma dostęp do Morza Adriatyckiego; Angola nie graniczy z RPA; Puero Rico nie jest państwem niepodległym. Jest stowarzyszone z USA, ale ma szeroką autonomię; Getto to obszar ( z wyraźnymi lub nieostrymi granicami) na jakimś terenie - przeważnie w mieście, któy charakteryzuje się dużą jednorodnością osób tam zamieszkujących ( np: pod względem wykształcenia, dochodów, rasy itp). Typowymi przykładami współczenych gett to brazylijskie dzielnice nędzy zwane "favelas"; Wyszków leży nad Bugiem na pn. - wsch. od Warszawy; "Perla rzucona na atlas" to Marakesz w Maroku; "Fudzijama Suwalszczyzny" to Cisowa Gora; Teczowy most jest w niebie; Mur chinski ma 2450 km; Malaszewicze leza niedaleko granicy polsko - bialoruskiej vis - a - vis Brzescia. Znajduje się tam tzw. suchy port przeładunkowy; Bystra o wysokosci 2248 m n.p.m. znajduje sie w Słowacji; Który kraj jest większy obszarowo:1) Polska czy Włochy, 2) Polska czy Finlandia, 3) Finlandia czy Norwegia? 1) Polska, 2) Finlandia, 3) Norwegia; Wymien przykladowe getta w Polsce? Getto to obszar zamieszkany przez ludnosc o wspolnej cesze. Czyli mozna wiele gett w Polsce wyroznic. Np. miasteczko studenckie w Krakowie, to getto studenckie ; Manhattan oplywaja East River, Hudson i Haarlem; Dunaj nie przeplywa przez terytorium Czech; W Gorach Czerskiego jest Gora Krakowa; Informacje na temat polskich kolonii: http://www.historycy.org/index.php?showtopic=397 http://www.opcja.pop.pl/numer7/7Arp.html Gwinea Rownikowa polozona jest glownie na kontynencie, aczkolwiek nalezy do niej kilka wysp polozonych w Zatoce Gwinejskiej; Najmniejszym miastem w Polsce sa Wysmierzyce w poblizu Pilicy; Freddie Mercury urodzil sie na Zanzibarze; Klasyczne modele rozwoju przestrzennego miast to: model koncetryczny Burgessa, klinowy Hoyta i wieloosrodkowy Harrisa - Ullmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak innych ale mnie: - zgrabna i proporcjonalna budowa ciała, ciekawa fryzura - piękno bez wspomagania (albo w minimalistycznym stopniu) - piekna i zdrowa skóra a z drobiazgów: - szpilki (ale nie takie 10+cm, 4-6cm wystarczy) - włosy kręcone w drobne loczki (ala Cichopek) - także : \"dużo\" włosów na głowie - unikalny głos (nie piskliwy i nie taki w styli Przybylskiej, coś kobiecego). - dołeczki ;) - piękny uśmiech a przede wszystkim przynajmniej odrobina oryginalności, a nie klonowanie innych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- naturalny wygląd (bez makijażu, solarium, farbowanych wlosów, lakierowanych na kosmiczne kolory paznokci); - delikatność; - niewinność; - kobiecość w ujęciu tradycyjno - romantycznym; - rozsądek i mądrość praktycznie stosowana w życiu (inteligentną niby się każda nazywa więc coś mi się zdaje, że ta inteligencja g...o warta); - dobry smak zarówno w gustach ubraniowych, estetycznych i muzycznych; - phisis nie takie tam najważniejsze - uroda przecietna+ (oczywiście za urodę Heleny trojańskiej gniewać się nie będę :P, choć niekoniecznie już za jej moralność:?). Zdaje się, że pełnego zestawu takich cech już nigdzie na świecie nie ma, więc sądze, że to jest raczej moja yungowska anima. Nawet kobiety z połową wymieninych cech są rzadkie, jak szóstki w totolotku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komp
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( A ja nie jestem ani zgrabna, ani szczególnie ładna. Nie jestem też uległa i niewinna, nie jestem dziewicą. Nie umiem gotować, nie lubię sprzątać, nie cierpię dzieci. Czy ja mam szansę na znalezienie faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebojowa
uwazam ze faceci oja sie inteligentnych i przebojowych dziewczyn. wola glupsze by mogli leczyc przy nich swoje kompleksy . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1_88
Do " pan_proper" Nie trać wiary-jest nawet sporo takich dziewczyn, które odpowiadają twoim "wymaganiom" ;-) m.in. ja nią jestem :D heh Mam naturalny wygląd bez tych rzeczy co wymieniłeś w nawiase czyli bez makijażu itp. Jestem delikatna niewinna z tą inteligencją nie jestem do końca pewna u siebie-staram się postępować wiedząc co jest dla mnie dobre a co złe itd. ale dokładną ocene co do mojej inteligencji pozostawiam facetom ;-) Urode tak samo pozostawiam ocenie facetom. A co do oziębłości seksualnej chyba nie jest ze mną aż tak źle hyh... ;-) A szczerość kobiety dla Ciebie się nie liczy?Bo zdecydowana większość dziewczyn jest zakłamana... niestety ale taka jest prawda :-( Oczywiście Wy faceci najchętniej chcielibyście : zgrabnej, ładnej, z dobrymi cechami charakteru dziewczyny-szczególnie zgrabnej ( i tu pojawia się drugi problem ale to za chwilę..) ale tak jak My dziewczyny trudno znaleźć nam wszystkim takiego/takiej partnera/partnerki i nie dziwie się bo większość z nas wszystkim nawet w połowie niedosięga tym cechom jakie tu wypisujemy i chcemy aby nasz przyszły/a partner miał!! A co do 2-go problemu do "zgrabności" u kobiet.Większość was facetów leci na wygląd i dla nas "kobiet" to jest przykre i nie do zrozumienia,bo wiekszosc z was traktuje nas jak jakis towar który sie wykorzysta a po niewaznej juz dacie waznosci wyrzuca... "porzuca" te wasze "ego" jest jakieś chore uważacie się za lepszych,bo jesteście silniejsi fizycznie i co z tego?My za to jestesmy silniejsze "psychicznie" i jest w tym jakaś "równość" obu płci ale wy nie dopuszczasie do siebie takiej mozliwosci że my jestesmy równe wam w pewnym sensie... i przez to pojawia sie brak szacunku u was do kobiet.Ten temat jest jak koło kręci się w kółko i w nieskonczonosc i nigdy sie nie skonczy dopoki Wy faceci nie uznacie nas kobiety za równą płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaaaa
jestem: -wysoka (nogi108cm :P) -szczupla -farbuje wlosy -mam akryle -chodze na solar -dosyc rzadko nosze spodnice (kobieta w spodniach moze byc rownie sexyyyyyyyyyyyyy) -inteligentna -wygadana -pewna siebie -zlosliwa -szalona -wale prosto z mostu i co???? i facetow to kreciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabaster alabaster
moi kumple,byli faceci i obecny mężczyzna zawsze mi potarzali, że kręci ich we mnie to, że mam figlarne oczy :P a do tego, że mało sie maluję ( wyłącznie oczy i usta błyszczykiem bezbarwnym), że mam ładną figurę (chociaż mam troszkę krzywe nogi :( ), że lubie imprezować, że się nie upjam, że potrafie się bawić na trzeźwego, że jestem przebojowa, troszkę pyskata jak trzeba, a zaraz potem...z potulną minką przyznaje, że czegoś nie wiem :P i wówczas faceci sie mna opiekuja :):) i to ich kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszzzzz
www.myspace.com/manila3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×