Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaska21

no to teraz cechy kobiet które najbardzoej kręcą chłopaków!!

Polecane posty

Gość warszawiaczek nieboraczek
Temat wątku to ,,no to teraz cechy kobiet które najbardzoej kręcą chłopaków!! ". Dlaczego więc najwięcej do powiedzenia mają kobiety? A teraz moje zdanie. Mnie kręcą bezpretensjonalne, otwarte, wierne, szczere i wesołe :) No i Ona musi mieć to coś co przyciąga - nieraz to sposób bycia, po części fizjonomia. I już .. włala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50/50
to zależy od wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaczek nieboraczek
Kto niby ma seks w oczach i skąd pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusi
Śmieszą mnie takie podziały i kłótnie która to płeć jest lepsza. A niby kobiety co robią, na każdym krokuflirtują i ulegają szybciej mężczyznom o lepszym wyglądzie. Kobiety w dzisiejszych czasach przywiazuja tak wielką wagę do wygladu mężczyzny, że wiele z nich uważa już nawet za obciach rozmowe z tym brzydszym, pomimo że go nie zna, a zazwyczaj taki facet ma znacznie wiecej do zaoferowania kobiecie niż picuś-glancuś. Tutaj jednak dziala powierzchowność kobiet, która jest na dziś dzień widoczna gołym okiem i to masowo. To samo zreszta dotyczy mężczyzn i nie chodzi tu o to kto jakiej jest płci, ale o sama osobowość danego człowieka, nie wolno nikogo segregować i wrzucać do jednego wora z całą resztą. Wracając do tematu: sympatyczna, miła, kulturalna i dobrze wychowana, śliczna na swój naturalny sposób, pogodna, godna zaufania i rowniez ufajaca drugiej osobie, szczera do bolu, kontaktowa(to nie znaczy ze ma sie bujac z jakas banda dziewczyn o niklym systemie wartosci po dyskotekach co weekend) przyjaźnie nastawiona do ludzi i świata, mająca własny styl, otwarta na nowe pomysly. Wbrew pozorom, jest wiele takich kobiet, wystarczy z nich to wykrzesac, choc to wymaga czasami wiele czasu, ale naprawde warto. Wiele osob, tylko udaje takich w rzeczywistosci nie fajnych ludzi, bo to imponuje otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnosc
madrosc, dobroc, wdziek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z klasa
ja mysle.....jestem zwyczajna,naturalna,wysportowana,gotuje dobrze,nawet bardzo:D.Umiem sluchac i .....milczec,zadbana do przesady,piekny usmiech dla kazdego,stala praca,kocham podroze i.....podrozuje,znam trzy jezyki i to.....bardzo dobrze.Mam meza .....od 29 lat...ten sam,jedyny i...upierdliwy:D,ale swoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
a czego nie robic żeby chłopka nie zanudzic???hymmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stabilizcja
kręcą to znaczy, że podniecaja, czy też otakiej partnerce marza, bo to zazwyczaj dwie rożne sprawy? tak na stale to sa dwie grupy panów w zależności od ich charakterów 1 grupa lubi delikatne kobitki dla których mogą być przywódcą i panem 2 grupa lubi rozsądne, poukładane, ktore będą nimi dyskretnie kierowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweqt
niuniaaaaa facetow to na pewno nie kreci, chyba ze karkow bez mozgu. Kusi masz 100 % racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×