Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ventana

okna drewniane czy pcv

Polecane posty

Gość gość
Wiesz co jakbym miał polecać naprawdę dobre okna któe poprawią termikę mieszkania/domu to polecę OknoPlus. Mam używam i sobie chwalę, po poprzednim sezonie grzewczym oszczędności są wyraźne, dopiero człowiek teraz widzi jak dużo ciepła sobie wędrowało na zewnątrz oknami. Swoje okna kupowałem w Krk, ale teraz od jakiegoś czasu jest też salon w Brzesku w Fachowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na okna PCV. Niestety u mnie w bloku nie miałam możliwości zamontowania okien drewnianych. Wybrałam dokładniej okna PCV Schuco z oferty www.okna-matmar.pl. Bardzo dobrze tłumią hałas z zewnątrz i mają dobre właściwości izolacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja u siebie w domu mam okna drewwniane z Impery. bardzo pięknie się prezentują. Wcześniej było obmierzanie i zakładanie. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariooo

Ja poszedłem w stronę PCV, a konkretniej w stronę firmy Drutex. Posłuchałem się znajomych i nie żałuję. 4 rok u mnie i póki co, ciężko się do czegokolwiek przyczepić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fedens

A jeżeli potrzebujesz porady od fachowców w salonie, gdzie od razu możesz sprawdzić dane modele okien które Cię interesują to polecam firmę Domega w Poznaniu. Duży wybór okien najlepszych polskich producentów, do tego profesjonalna obsługa która dokładnie zna ofertę i potrafi pomóc w wyborze według naszych wymagań. Akurat tutaj na pewno nie wyjdziesz zawiedziony, a jeżeli będziesz zainteresowany również mają ekipę monterską. Można więc zrobić wszystko za pomocą jednej rzetelnej firmy w dobrej cenie i bez dużych wydatków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekci

My wybraliśmy okna pcv od firmy Domarol  z Torunia i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Okna są solidnie wykonane i energooszczędne, dobrze nam służą. Także u nich zaopatrywaliśmy się w rolety wewnętrzne i moskitiery, są tak samo solidne. Firma z produktami wysokiej jakości i kompleksowo działająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Podaję Wam namiar na dobrą firmę 71725986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Ja sobie chwalę markę Safedoor jeśli chodzi o Kraków. Kupowałem u nich okna, drzwi i ostatnio też bramę garażową Wiśniowski (z montażem). Montaż zrobiony bardzo fachowo, mają autoryzowanych instalatorów, czyli chodzi o to, że byli szkoleni przez samą markę co do montazu więc wiedzą jak to poprawnie i precyzyjnie zrobić żeby brama pracowała bez prowokowania jakiś usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jest teraz dużo takich firm. Impera wrocławska jest jedn,a z lepszych i warto ją brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaola

W mieszkaniu mamy okna pcv od Drutexu i są w porządku. W poprzenim mieszkaniu były drewniane i czuć różnicę w stosunku co do szczelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avvbb

Ja sobie chwalę markę Safedoor jeśli chodzi o Kraków. Kupowałem u nich okna, drzwi i ostatnio też bramę garażową Wiśniowski (z montażem). Montaż zrobiony bardzo fachowo, mają autoryzowanych instalatorów, czyli chodzi o to, że byli szkoleni przez samą markę co do montazu więc wiedzą jak to poprawnie i precyzyjnie zrobić żeby brama pracowała bez prowokowania jakiś usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno okna drewniane, jak i PCV mają swoje plusy i minusy. W dużej mierze wybór zależy od Twoich potrzeb. Ja posiadam okna PCV Wood Look od firmy www.kada.slupsk.pl i jestem z nich zadowolona. Łączą w sobie stylistykę okien drewnianych z zaletami okien PCV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Impera Wrocław. tam jest duży wybór. Trochę trzeba czekac, ale to dlatego, że mają dużo zamówień i są po prostu dobrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enijee

Wybierając okna tak na dobrą sprawę trzeba też zadbać o dobry montaż. On jest tak samo ważny, jak same okna. Warto, aby firma, która nam okna sprzedaje zadbała też o ich prawidłowy montaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika8

Ja od siebie moge polecic firme www.inter-house.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Ja mam okna z montażem od firmy Impera! To dobry producent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekk

Musiałem zamontować okna w dość niestandardowej wersji, że tak powiem. Potrzebowałem nietypowych kształtów, w tym łuku i się udało wykonać przez OknoPlus. Konsultowałem projekt przy Gospodarskiej 1, skomplikowany jeszcze raz zaznaczam i od razu powiedzieli, jakie mam możliwości. Współpraca mi się bardzo opłaciła, dlatego zostawiam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon

W Imperze mają fajne pcvlki. Przyjadą, obmierzą, założą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Praktycznie dowolnie możesz zoptymalizować okna w salonie przy Malwowej 17 w Poznaniu u pana Remigiusza. Polecił mi rozwiązania OknoPlusa, z których jestem bardzo zadowolony. Poczytaj o okuciach activpilot, chyba najlepsze do antywłamaniowych projektów. Do zabudowań wielorodzinnych zdecydowanie. Producent nagradzany, bez ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Firma Impera ma długą gwarancję na okna i drzwi, a jeszcze do tego ta stolarka otworowa jest dobrze wykonana. tak jak tu już pisali warto brać tą firmę pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuccia

Jak okna to moim zdaniem tylko pcv, trzeba iść z duchem czasu, polecam ofertę tej firmy vitopolska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuyy

Izolacyjność termiczna to nie jedyny wskaźnik, na który warto zwrócić uwagę przed wyborem okien. Jak nie bardzo wiesz, o co teraz chodzi w stolarce i o zasadach optymalizacji pod remont to proponuję porozmawiać z panem Piotrem z Pekana. W Myszkowie zdecydowanie najlepszy salon. Akurat mają autoryzację bezpośrednią OknoPlusa, producenta znanego w regionie, więc nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Tylko nie Krispol!! Oni się dopiero uczą. Zdecydowanie bierzcie okna, drzwi z Impery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Podaję numer do firmy zakładającej. Tam si,e zapytaj. Oto ten numer 71 725 98 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Bardzo dobra jest firma Simprof, która ma bardzo wysokiej jakości okna zarówno drewniane jak i PCV. Wybór okien w dużej mierze zależy od naszego budżetu, ponieważ drewniane okna są droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Firma vitopolska.com/ robi okna już od dłuższego czasu, również w ofercie okna PCV więc jak ktoś szuka takich propozycji to myślę, że można zerknąć do nich do oferty. Sporo ciekawych propozycji mają w sprzedaży, okna na dobrym jakościowo poziomie więc warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Wedug mnie pcv lepsze od drewnianych. Przede wszystkim doskonale wyciszają. U mnie były stare okna, a że mieszkam w centrum miasta, to wszystko było z ulic słychać. Firma Impera założyła mi plastiki i teraz jest wszystko wyciszone i jest cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×